ZIVIS – saderības horoskops

ZIVS + AUNS. Ūdens + uguns = tvaiks, enerģija

Parasti Zivs un Auns savstarpēji pievelkas. Pēc laika gan jūs sajutīsiet, ka attiecības nav tik veiksmīgas kā jums sākumā likās. Jūs abi protat atstāt labu pirmo iespaidu par sevi, kā arī jums abiem ir spēcīgi seksuālie impulsi.

Jūsu attiecībām piemitīs nedaudz slepenums un mistiskums. Vieta, kur jūs pirmo reizi satiksiet viens otru, būs neparasta.

Pozitīvais šajās attiecībās ir tas, ka Auns var uzzināt daudz ko jaunu par līdzjūtību un nesavtīgumu no Zivs. Zivs ir ieinteresēts visā noslēpumainajā dzīvē, ar to viņš arī dalīsies ar Aunu. Bet ūdens, kas ir Zivs elements, dzēsīs uguni, kas ir Auns. Zivs pārlieku izteiktās emocijas slāpēs Auna kaismīgo un dedzīgo dabu.

[sociallocker]

 

Apskatot elementus no otras puses, šī kombinācija var iznākt šādi – uguns silda ūdeni un pārvērš to tvaikā. Tas norāda, ka Auns var arī Zivi ietekmēt, pat izmainīt viņa personību.

Esiet nedaudz piesardzīgi uzsākot attiecības. Lai arī pār jums valdošās planētas – Jupiters, Neptūns un Marss – savstarpēji labi saprotas, jūsu zīmju kombinācija ne vienmēr veiksmīgi izdodas.

Zivs nereti daudz vairāk pievērš citu cilvēku problēmām un sajūtām nekā savējām. Auns pilnīgi pretēji, viņš, galvenokārt, cīnās tikai par savu labklājību. Aunam nāksies pievērst vairāk uzmanību šai atšķirībai starp jums, vairāk sākot domāt arī par citiem.

Reizēm gadās mirkļi, kad Zivs vienkārši nevēlas neko darīt. Aunu tas kaitinās, jo viņš pēc rakstura ir tāds, kurš tikai iet un dara, un vēlēsies, lai Zivs būtu tāda pati. Aunam nāksies atteikties no sava aizkaitinājuma un neiecietīgās dabas, ja viņi vēlas pierādīt Zivij, ka viņi tomēr spēj atbalstīt otru un pieņemt viņu tādu kāds viņš ir.

Zivij patiks Auna bez noteikumu pieeja, kā arī Zivs spēs apmierināt Auna vienmēr augošo seksuālo apetīti. Ja Auns būs pilnībā pieņēmis Zivi, tad guļamistabā nekad nepaliks parādā.

ZIVS + VĒRSIS. Ūdens + zeme = dubļi.

Zivs un Vērsis ir radīti kļūt par lieliskiem draugiem, un tas jums būs skaidrs jau pirmajā satikšanās reizē. Zivs, būdama vienpadsmitā zodiaka zīme Vērsim, ir kā piepildījums Vērsim. Tas jūs padarīs tuvus. Izveidojot draudzīgas attiecības un piedaloties sabiedriskas aktivitātes, pamazām sāksiet viens otru iemīlēt.

Zivs ir daudz sapņaināks nekā Vērsis. Vērsis ir praktisks, viņš dzīvo pēc principa – jāredz, jāaptausta, tikai tad ticēšu. Zivij nāksies pierādīt Vērsim, ka ir iespējams arī līdzsvars starp abām šīm pieejām. Kā piemēru Zivs var minēt sevi, jo, lai arī sapņains, viņa kājas noteikti stāv uz zemes.

Vērsim liksies neatvairāma Zivs valdzinošā enerģija. Iespējams gan, ka ūdens zīme slāpēs Vērša emocijas un pamazām tās pazudīs vispār. Zivs var iemācīt Vērsim to, ka uzticēšanās un atvērtība ir izteiksmīga daļa no attiecībām. Uzticību un uzticēšanos jūs varat iemācīt viens otram.

Vērsis nedaudz piezemēs Zivi. Viņš iemācīs Zivij nolīdzsvarot sapņainās domas ar praktiskajiem dienas pienākumiem. Sākumā šie uzdevumi jums var likties grūti, bet, ja būsiet neatlaidīgi, beigās abi daudz ko iegūsiet. Kopā varat sasniegt kaut ko ievērības cienīgu.

Vērsis ir ļoti vienkāršs, visas lietas saskata kā „baltas vai melnas”. Un tas it pilnībā pretēji Zivs uztverei. Zivs ir daudz sarežģītāka, viņa uz lietām skatās gluži kā caur kaleidoskopu, lai saredzētu visas krāsu nianses. Zivs patiesi vēlas saprast dzīvi, izprast visu mistisko, nezināmo tajā.

Vērsis bieži ir apmierināts ar vienveidīgu, nemainīgu dzīvi. Drošība viņam ir ļoti svarīga, tāpēc viņiem patīk zināt, kas notiek un kas ir sagaidāms. Viņu perspektīva ir ļoti praktiska. Zivs gan tādām lietām nepievērš tik lielu uzmanību, tādēļ jautājumos, kur Zivs nespēs izlemt, Vērsis pieņems lēmumu bez nekādām grūtībām.

DVĪŅI + ZIVS. Gaiss + ūdens = lietus.

Dvīņu uz Zivs kopējā saderība ir izaicinoša. Elementi – gaiss un ūdens patiesībā ir diezgan atšķirīgi. Gaiss vairāk saistās ar prātu, bet ūdens ar emocijām, un tas patiesībā dod jums mājienu uz lietām, kurām jums vairāk vajadzētu koncentrēties; kā arī vai katrs spēsiet pieņemt otra atšķirību.

Zivs pieredzes bagātā dzīve balstās vairāk uz intuīciju un instinktiem, viņiem ir nekonkrētāki nekā Dvīņi. Zivs pieņem lēmumus balstoties uz savām iekšējām sajūtām. Turpretim Dvīņiem ir nepieciešami reāli pierādījumi pirms lēmumu pieņemšanas. Dvīņi reizēm var nesaprast to kā Zivs pieņem savus lēmumus.

Jūs abi maināt savus uzskatus tik pat viegli un bieži kā drēbes, un abi jūs dzīvē meklējat dažādību un aizrautību. Jūs abi esat motivēti darboties, pateicoties visdažādākām lietām. Katra diena pavadīta kopā jums būs īsts piedzīvojums, bet negatīvo piedzīvojumu būs tik pat daudz, cik pozitīvo.

Vieds kā jūs uztverat mīlestību ir tieši pretējs. Dvīņi parasti liek lietā prātu, sazinoties ar citiem cilvēkiem. Zivs katrā ziņā neizvairīsies no sabiedrības un citu cilvēku kompānijām, bet viņi pievēršas vairāk uzmanību klausīšanai citos, ka arī Zivs sarunāšanās veids ir daudz izsmalcinātāks.

Ja Dvīņi vēlēsies tomēr nopietnas attiecības ar Zivi, viņiem nāksies pierādīt to, ka saprot dzīves dziļākos aspektus. Zivij ir nepieciešams zināt to, ka Dvīņi pilnīgi virspusēji, jo sākotnēji Zivij rodas priekšstats, ka Dvīņi ir pārāk nekonkrēti, izklaidīgi un vispārīgi.ZIVS + VĒZIS. Ūdens + ūdens = plūdi.

Zivs un Vēža kombinācijai diezgan viegli būtu sasniegt situāciju, kad abi jūtas apmierināti un ērti. Jums ir ļoti spēcīga emocionālā saderība. Tas ir tāpēc, ka jūsu abu zodiaka zīmes atrodas zem viena elementa – ūdens. Šo saistību starp jums jūs sajutīsiet jau acumirklī pirmajā tikšanās reizē.

Jūs tīri instinktīvi viens otru sapratīsiet. Jūs abi protat gādāt un atbalstīt otru un visbiežāk jūs vienkārši zināsiet, ko otrs vēlas. Jums abiem arī ir ļoti attīstīta intuīcija. Bieži būsiet saskaņā ar otru. Sajūtas ir šajās attiecībās ir vissvarīgākās.

Jūs abi esat ļoti elastīgi, tāpēc nepievēršat tik lielu uzmanību tam, kāds ir jūsu dzīves virziens. Tas ir aizraujoši, bet tas var būt mulsinoši, ja sāksiet dzīvot kopā. Jūsu attiecībām tomēr ir jābūt skaidri saprotamām, jāzina, vai tās virzās uz stabilām ilgtermiņa attiecībām.

Zivs ir psiholoģiska zīme, Vēzis arī ir intuitīvs, bet izpausmes veids ir daudz praktiskāks. Vēzis ir ģimenisks, visa uzmanība tiek veltītai tikai tai. Zivs savu mīlestību dala starp ģimeni un draugiem. Šādi pieeja daudziem Vēžiem ir pārāk nesaprotama, tāpēc bieži viņi ar to nav mierā.

Lai arī kā, starp jums pastāv cieša saikne. Vēzis ir ļoti untumaina zīme un savu nepatiku pret kādu spēj ilgi atcerēties. Zivs arī ir diezgan untumaina, bet viņa ātri spēj aizmirst nelielas sāpes un pārpratumus.

Sajūtas, pieskārieni un savu emociju izpausme, un taktiskums ir vēl dažas lietas, kuras jums ir kopīgas. Arī seksuālā dzirkstelīte sāks lidot, kad abi satiksieties. Jūs ārkārtīgi pievelkat viens otru, tāpēc arī fiziskās attiecības būs neparastas, bet brīnišķīgas.

LAUVA + ZIVS. Uguns + ūdens = enerģija

Lai attīstītu nezūdošas attiecības, divu cilvēku emocionālajam un vispārīgajai pieejai uz dzīvi jābūt kaut kādā mērā saderīgai. Uguns un ūdens kombinācija, nav tā veiksmīgākā. Starp jums ir diezgan lielas atšķirības.

Zivs ir zodiaka pēdējā zīme, tā atspoguļo visgarīgākās cilvēka īpašības, kuras ir cilvēka dabā. Zivs mērķis ir nesavtīgums un ideālisms. Turpretim Lauva ir aizņemta cenšoties izrādīties un palielināt savu egoismu, un meklē gan sociālus, gan materiālus labumus.

Jums ir pilnīgi atšķirīgas perspektīvas, no kurām jūs vērpjat lietas un jums būs ļoti grūti tās saskaņot. Cieņa un tolerance pret otra tik atšķirīgo attieksmi būtu lielisks sākums attiecību veidošanai.

Lauva spētu nedaudz piezemēt Zivs sapņaino prātu, un gaistošā Zivs ar prieku parādīs Lauvai, cik patīkami ir nedaudz pasapņot. Ir lietas, ko jūs varat dalīt, tāpēc nevajag pārtraukt šīs attiecības uzreiz.

Lauva būs pretimnākošs tam, lai Zivs kaut ko sasniegtu vērtīgu šeit reālajā, praktiskajā dzīvē. Lauva ir īstais, kurš var palīdzēt Zivij celt savu pašcieņu, īpaši, ja viņš ir kautrīgais un intravertais tips.

Bet Zivs varēs dot Lauvai ne tik acīmredzamu palīdzību – iespējas, kas beigās pārvērtīsies profesionālos un personiskos panākumus.

Viens gudrs cilvēks reiz sacīja: „ Labi ne vienmēr ir patīkami.” Mūsdienīgāk sakot, nav sāpes, nebūs sasniegumi. Šis ir labs moto Lauvas un Zivs kombinācijai. Ja tiksiet pāri šķēršļiem, labās lietās sākt nākt pašas par sevi.

Emocionālā un seksuālā enerģija starp jums ir neparasta, un lietas šajā ziņā var nesanākt tik labi.ZIVS + JAUNAVA. Ūdens + zeme = dubļi

Starp Zivi un Jaunavu pastāv dažas pretrunas. Jūs esat pretējās zīmes un tradicionāli astroloģijā tas norāda uz pozitīvu iespēju mīlestībai un laulībai. Jūs esat ļoti atšķirīgi savos dzīves uzskatos. Lai arī atsevišķās sfērās tas padara jūs par labu pāri, ir arī citas, komplicētākas, kur tas varētu nestrādāt.

Jutīgā un vērīgā ūdens zīme bieži paļaujas uz savās sajūtām un iekšējiem instinktiem. Turpretim Jaunava, pieņemot lēmumus, paļaujas uz savām intelektuālajām spējām. Zivs pieeja ir emocionāla, bet Jaunavas racionāla. Reizēm jums būs grūti novērtēt otru.

Zivs un Jaunava abi ir mainīgi un savā ziņā kaprīzi. Vēl viena svarīga lieta ir tā, ka Jaunava vēlēsies saprast un atrisināt katru pat emocionālo strīdīgo jautājumu, izmantojot savu galvu. Nemitīgā vēlme atrast risinājumus, reizēm padarīs viņus pašus īgnus.

Zivs ir priecīga, ka neizprotamie dabas spēki paši atklāj viņam nepieciešamās atbildes. Zivs noskaņojums parasti ir sapņains. Jaunava tādu attieksmi var interpretēt kā garīgu slinkumu. Jaunava to izmantos kā lielisku iespēju Zivij uzbrukt, lai arī viņai no tā vajadzētu izvairīties, jo tas attiecības sabojās neatgriezeniski. Jaunavai jāsaprot, ka neviens nav labs vai slikts, bet gan cilvēki mēdz būt atšķirīgi, kā arī Zivij jāsaprot Jaunavas attieksme pret dzīvi.

Ja Zivs nespēs par sevi pastāvēt, Jaunava to uztvers kā trūkumu viņā. Jaunavas kritikai tomēr jābūt pamatotai. Zivij jāiemācās ātrāk reaģēt, atbildēt uz Jaunavas iesāktajiem strīdiem, un tad jau arī attiecības daudz labāk virzīsies. Uz Jaunava balstās slogs – neizteikt tik lielas prasības Zivij.SVARI + ZIVS. Gaiss + ūdens = lietus.

Svaru un Zivs kombinācijai ir paredzēti divi veidi: vai nu jūs viens otru mīlēsiet, vai būsiet pilnīgi apjukuši viens par otru. Zivij piemīt ass prāts un labas intuitīvās spējas, viņiem patīk dzīvot „iekšējā” pasaulē, viņus tik ļoti nepiesaista sabiedriski notikumi. Tāpēc Svari jutīs, ka sākotnējā pievilkšanās ir pārgājusi. Zivs liksies nesasniedzama, kā arī Zivs nespēs apmierināt Svaru nepieciešamību pēc sabiedriskās dzīves un vēlmes intelektuāli attīstīties.

Zivij tomēr piemīt intelektuālās spējas saprast, ko Svari saka, viņiem vienkārši labprātāk asimilē idejas intuitīvā vai iekšējā līmenī. Zivs ir neverbālās komunikācijas piekritēji. Viņi labprātāk klausās nekā paši runā. Ja Svari to pieņems, tas viņus turpmāk vairs nemulsinās. Zivs vēlmi no Svariem varētu izteikt šādi: „ Kušš, Svari, paklusē – runā ar mani carus savu prātu nevis muti.”

Reizēs, kad Zivs runās, viņi to darīs noslēpumaini. Bet arī tas Svariem sagādās rūpes, jo viņi būs spiesti mēģināt minēt, ko Zivs ar to bija domājis pateikt.

Zivs ir ļoti garīga būtne, lai arī reizēm mēdz pavadīt laiku sabiedrībā. Ir laiks, kad šai mistiskajai ūdens zīmei ir nepieciešama pilnīga vientulība. Tas neies kopā ar Svariem tik ļoti nepieciešamo sabiedrisko dzīvi un atrašanos kompānijās. Jums abiem nāksies pielāgoties nedaudz otra, ja vēlaties, lai jūsu attiecības kaut kur virzītos.

Pār Svariem valdošā Venera ir cildena Zivi, tā parāda sevi no vislabākās puses. Daļa Zivju var veicināt Svaru pašizaugsmi – gan seksuāli, gan emocionāli. Ja Zivij tas ir, tad varat pāriet uz jaunu attiecības līmeni, jau daudz dziļāku. Tas varētu būt diezgan karmiski. Tā būtu viena no veiksmīgākajām kombinācijām starp zīmēm. Bet tas būtu kā izņēmumus nevis kā norma, ka tā notiek starp šīm zīmēm.

SKOPRIONS + ZIVS. Ūdens + ūdens = plūdi.

Skorpions un Zivis ir viena no tām īpašajām, pat maģiskajām savienībām, par kurām daudzi var tikai sapņot. Šī ir spēcīga kombinācija, pilna ar jūtu un emocionālo enerģiju. Viņi var radīt milzīgu daudzumu neiegrožotas kaisles un mīlestības.

Mīlestību un saistības, kuras pāri attiecībā meklē, izdosies lieliski zem Saules zīmes esošajam Skorpionam kopā ar Zivi, kura arī ir zem Saules. Šis ir ļoti karmisks savienojums.

Tiktāl par lietām, kurām atbild Saule, Zivs būs vispiemērotākais partneris Skorpionam. Zivs saprot Skorpiona sarežģīto personību tīri intuitīvi, tieši tāpat zina kā pieskarties Skorpiona prātam, garam un ķermenim. Pateicoties Zivs pieejai, Skorpions viņā iemīlēsies no galvas līdz papēžiem.

Zivij patiks Skorpiona lieliskie pieskārieni. Reizēm liekas, ka Zivs „lidinās pa mākoņiem” un dzīvo savā pasaulītē, tāpēc Skorpiona praktiskums ir tieši tas, kas viņam nepieciešams. Skorpions var Zivi piezemēt nedaudz, un novirzīt viņa intuitīvās spējas uz kādu īpašu emocionālu momentu starp jums.

Kad Zivs un Skorpions iemīlēs viens otru, Skorpions bieži remdēs Zivs iekšējos emocionālos satraukumus un palīdzēs viņam nolikt malā savus konfliktus vai garīgās sāpes. Zivs, patiecoties savai līdzjūtībai, veiksmīgi tiks galā ar Skorpiona dedzīgo un reizēm sarkastisko pieeju.

Ja Skorpions ir dvēselē noguris no mīlestības meklējumiem un nemitīgi uzdotajiem jautājumiem par dzīves jēgu, tad nav šaubu, Zivs ir tieši tas partneris, kuru viņš meklē.STRĒLNIEKS+ZIVIS. Uguns + ūdens = enerģija

Gan pār Strēlnieku, gan Zivīm valda Jupiters. Tas nozīmē, ka jums nekavējoties ir savstarpēja sapratne un jums ir līdzīgi domāšanas veidi.

Bet Zivis ir arī stiprā ietekmē no Neptūna, kas padara viņus sapņainus, jutīgus un reizēm pat mistiskus. Tas šķiet pievilcīgs pateicoties Strēlnieka ideālicismam. Jūs abi domājat, ka dzīvei ir kāda dziļāka nozīme. Jūs varat pavadīs daudz laika apspriežot šīs jums kopīgās aizraušanās, kā arī celt paši savas attiecības uz kopīgajiem secinājumiem.

Starp jums ir arī būtiskas atšķirības. Piemēram, Strēlnieks ir daudz dedzīgāks un komunikablāks, tāpēc dažreiz Strēlnieks var bezrūpīgo Zivi pamudināt uz tādām darbībām.

Ka arī Zivīm ir nepieciešams laiks, kuru viņi varētu veltīt paši sev, saviem sapņiem. Un tas ir pilnīgi pretēji Strēlnieka entuziastiskajai un aizrautīgajai pieejai; Strēlniekam patīk izdarīt un dabūt lietas tagad un tūlīt. Strēlnieks labāk īsteno sapņus nekā sapņo tos. Šis varētu būt kritiskais punkts jūsu attiecībās.

Zivis izprot Strēlnieka iekšējo būtību. Tas ir tāpēc, ka Zivis vēlas atrasties ierastā vidē, izveidot ģimeni un ķerties klāt dzīves veidošanai.

Tas nenozīmē, ka viņi negūs baudu izzināt pasauli kopā ar Strēlnieku. Zivis remdēs nedaudz Strēlnieka vētraino un nepastāvīgo dabu.

Seksuālā un emocionālā ziņā Strēlniekam un Zivīm ir daudz kas kopīgs, tāpēc tur visticamāk būs daudz aizraujoši momenti jums abiem gan guļamistabā, gan ārpus tās. Attiecībā uz jūtu pasauli, šo zīmju kombinācija ir ļoti veiksmīga.ZIVS + MEŽĀZIS. Ūdens + zeme = dubļi

Zivs un Mežāzis astroloģijā abi ir sievišķās zīmes, kas apveltītas ar asu prātu. Sievišķība nozīmē, ka ir izteiktas intuitīvās spējas un, ka tiek dzīvots saskaņā ar savām emocijām, un tas jums abiem ir kopīgs. Tomēr vispārīgā līmenī starp jums ir arī būtiskas atšķirības.

Pirmkārt, Zivs vairāk dzīvo ar savām idejām, bet Mežāzis ir daudz konkrētāks un praktiskāks. Zivs nav savtīga, viņa vairāk ziedo sevi, savu ideālu sasniegšanai. Mežāzim to būs grūti saprast, jo viņi ir mērķtiecīgi. Mežāzis pārsvarā tic tikai tām lietā, kuras viņš var sataustīt, ieraudzīt un dzirdēt. Viņiem patīk lietas, kuras var pierādīt, bet nepatīk lietas, kuras pārsniedz saprāta robežu.

Zivs bauda dzīvi caur sirdi, ne caur prātu, viņi ir lieliski sapņotāji. Mežāzim liksies, ka Zivs nav pietiekoši praktiska un ambicioza. Ja izveidosies ilgtermiņa attiecībās, šis būs bieži runājams jautājums, jo Mežāzim ir nepieciešams justies droši par nākotni.

Tomēr, lieliska draudzība parasti iznāku no Zivs un Mežāža savienības. Neskatoties uz pretējām rakstura īpašībām, parasti jūs viens otru valdzināt un pievelkat. Nevajag pārāk ātri atteikties no šīm attiecībām.

Mežāzim ir lieliskas spējas ilgstoša darba darīšanai, ja tas ir materiālu mērķu sasniegšanai. Zivs arī ir lielisks un nesavtīgs strādnieks, bet viņš to dara labumu gūšanai citiem, ne tik ļoti sev. Tā būs lieliska kombinācija, kad jūs sapratīsiet viens otra motivāciju uz darbu. Mežāzis tik ļoti nekoncentrēsies vairs uz sevi, bet Zivs kļūs praktiskāka.

Taču neskatoties uz to, jūs tomēr neesat kopumā saderīgi, lai arī, veidojot savas attiecības par kaut ko stabilu un nezūdošu, sniedz jums abiem apmierinātību. Starp jums gan pastāv dabiska seksuālā pievilkšanās.

ZIVS + ŪDENSVĪRS. Ūdens + gaiss = lietus

Ūdensvīrs vislabāk spēs izmainīt Zivs tendenci uz sevis ziedošanu citu labā. Jūsu satikšanās nozīmē, ka sekos daudz izmaiņas un daudz jaunu lietu. Zivij nāksies kļūt atvērtākai, lai apmierinātu visas Ūdensvīra prasības, kā arī jāspēj turēt līdzi Ūdensvīra mainīgajam noskaņojumam. Nepārtraukti jauninājumi ir viens no Ūdensvīra personības atslēgas vārdiem.

Ūdensvīram bieži sagādā grūtības dalīties ar atsevišķiem savas dzīves notikumiem, bet viņš jutīs, ka Zivij var droši uzticēties, tāpēc viegli spēs runāt par savu pagātni. Tas gan nenotiks nekavējoties, bet pakāpeniski, laika gaitā Ūdensvīrs arvien vairāk uzticēsies Zivij.

Ūdensvīrs ir ekscentrisks, sabiedrisks un atvērts, bet sagādā grūtības runāt par emocionālām lietām. Viņi ir progresīva un reizēm neparedzami; tā ir daļa, ar kuru Zivij būs grūti sadzīvot. Pozitīvi gan ir tas, ka Zivs ir iztēles bagāts un ļoti prasmīgs, lai atpazītu un saprastu Ūdensvīra emocionālo stāvokli.

Īsi sakot, Ūdensvīrs ir drosmīgs un ātrs, Zivs ir uzmanīgs un lēns.

Šīm attiecībām ir ļoti stipra seksuālā saikne.

Šī ir neparasta savienība. Dažiem iespējamas sociālas vai mentalitātei pakārtotas atšķirības, kas neļaus šīm attiecībām sevi pierādīt. Tāpēc sākumā iespējams noklusēsiet par šīm attiecībām saviem draugiem un ģimenes locekļiem. Iespējams, ka jums ir atšķirīga reliģiskā piederība vai arī jūs nākat no atšķirīgiem sociālajiem slāņiem. Neatkarīgi no iemesla, vienmēr paliks kaut kas slepens attiecībā uz to, kā Zivs un Ūdensvīrs sāka veidot attiecības.

Palūkojieties uz visiem saviem pagātnes aizspriedumiem, pieņemiet tos, kā arī otru tādu, kāds viņš ir. Nelauziet galvu par to, ko citi domā. Jūsu attiecības var izveidoties patiesi skaistas.

ZIVS + ZIVS. Ūdens + ūdens = plūdi

Kurš gan labāk spēs izprast mistisko Zivs personību kā otra Zivs? Emocionālā un jutīgā enerģija, kuru jūs abi iesaistāt šajās attiecībās, radīs milzīgi daudz mīlestības pilnas sajūsmas, pat ekstāzi. Jums abiem jāiemācās organizatoriskās spējas, lai varat veiksmīgi līdzsvarot savas praktiskās un noslēpumainās personības puses.

Jūs abi esat viegli ietekmējami un jums abiem nepieciešams nedaudz piezemēties, ja tomēr vēlaties, lai attiecības virzās uz priekšu. Divām Zivīm tā var izrādīties kā problēma, jo Zivis pārsvarā sapņo, plāno un runā, bet neuzņemas savus plānus realizēt dzīvē.

Jūs izjutīsiet patiesu mīlestību un atteiksieties tāpēc no citiem cilvēkiem. Šī mīlestība liksies gandrīz vai pārdabiska. Izņemot pārējās ūdens zīmes Skorpionu un Vēzi, Zivij nebūs ne ar vienu citu zīmi tik labas attiecības. Un tomēr šīs attiecības var būt kā nemirstīga mīlestība.

Jums ātri vajadzētu tikt skaidrībā ar to, kāda veida attiecības jums ir – vai jūsu mērķis ir cēls – būt kopā, vai vienkārši esat divi upuri, kas mēģina balstīt viens otru?

Šīs kombinācijas trūkums ir tas, ka jūsu nepārtrauktajā vēlmē otram palīdzēt, var radīt ievainojumus jūsu emocionālajā pusē, sāksiet justies kā moceklis. Pasargājiet savas sirdis un izvairieties no strīdiem ar savu otru pusīti.

[/sociallocker]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *