VĒZIS – saderības horokops

VĒZIS + AUNS

Ūdens + uguns = enerģija, atdzišana
Kad pirmo reizi satiksiet viens otru, sajutīsiet tūlītēju pievilkšanos. Vēzi ļoti pievilks Auna ātrās un pārliecinātās manieres – nekas neliksies neiespējams kopā ar viņu. Savukārt Auns izjūt mieru, kad ir kopā ar Vēzi. Šis ir interesants elementu savienojums, kas raksturojams ar pozitīvu zīmi.
Ja Vēzis izdomās dibināt nopietnas attiecības ar Aunu, tad viņam nepārtraukti būs jātur līdzi ātrajam un ugunīgajam Aunam.
Gan Auns, gan Vēzis ir kardinālas un mainīgas zīmes. Viņus raksturo elastību un kustīgumu, un lielu dažādību dzīvē. Un tomēr Vēzis ir vairāk noslēdzies sevī un vairāk saista sevi ar mājas dzīvi. Auns ir spēcīgāks un pārliecinošāks par Vēzi un izceļas ar pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas talantu.[sociallocker]
Enerģija, kas rodas, jūsu elementiem savienojoties, ir veiksmīga, ja runa ir par fizisko intimitāti. Bet tas var nest neskaidrības emocionālajā līmenī. Vēzim ir nepieciešama stabilāka mājas dzīve, kur netiek nemitīgi tik daudz no viņa prasīts.
Vēža draudzīgais raksturs ir atbilstošs, lai pavadītu laiku kopā ar Aunu, bet labāka saderība tomēr ir vērojama kopā ar citām zīmēm.

VĒRSIS+VĒZIS

PRAKTISKAIS DARĪTĀJS un EMOCIONĀLAIS MIETPILSONIS. Jauka ģimenes idille, kas atgādina turīgu ilgdzīvotāju zemnieku pārīti. Kur gan likt privātīpašnieciskumu un greizsirdību? Abiem Jums tīk gardi paēst un baudīt dabas jaukumus, teiksim, pie ūdens. Saderības tests: vai Tevi tracina Vēzīša emocionālie uzplaiksnījumi?
– Starp Vēzi un Vērsi var izveidoties un būt brīnišķīgas savstarpējās attiecības, pilnīga sapratne – droša ķīla stipram fundamentam.
– Galvenais – viņiem ir ļoti daudz kopīga. Abi mīl mājas pavardu, sapņo par personīgo māju – mājīgu un komfortablu, par dārziņu ar ziedu dobēm.
– Abiem jākontrolē savas negatīvās rakstura īpašības, jāapslāpē stūrgalvība un spītība.
Vērša pūrā ir viņa karstā sirds un nepieciešamais materiālais nodrošinājums, kas Vēzim dod mieru, pēc kura tas ilgojas ne mazāk kā pēc dienišķās maizes.
– Vēzim jāzina, ka Vērsis kā ģimenes impērijas absolūtais valdnieks nekad nepieļaus, ka viņa „valdījumā” ieklīst kāds no malas, lai ar viņa Vēzi padalītos.
– Ja Vēzis kaut savās domās gribēs Vērsi vadīt, savienības harmonijas barometrs tūdaļ novirzīsies uz „vētras” pusi.
– Dažādas nepiederošas personas, iepriekšējie Vēža draugi vai draudzenes nekavējoties un bez žēlastības tiek izskausti, jo Vērsis necietīs pat „mīlas trīsstūra” ēnu.
– Gadās arī tā, ka Vēzis kļūst par Vērša mājas inventāru, bet tad viņš ir apgādāts līdz pat mūža beigām. Par visu to labo, ko Vēzis viņam dara un dod, Vērsis atdara ar savu mīlestību un uzticību.
– Vērsis ir vienīgais no visa Zodiaka, kas mierīgi pacieš visas Vēža dvēseles krīzes bez zaudējuma paša dvēseles stāvoklim.
– Savstarpējās jūtu simpātijas rodas ātri, kaut arī sākumā tās tiek veidotas uz draudzības pamata. Vērša skaidrais reālisms mierinošā veidā iedarbojas uz uzbudinātā Vēža iztēli.
– Vēzis slēpj to, ko nopelna Vērsis.
– Kopā esot, parasti tiek spriests par naudu un ko par to var nopirkt. Vai arī par lietām, kuras varēja izdarīt, bet visu laiku tika atliktas. Vai arī par to, ko Vēzis dara slepus no Vērša.
– Ļoti daudzas problēmas izdosies atrisināt vienkārši parunājot.
– Vērsim jābūt uzmanīgam, izsakot pretenzijas Vēzim, jo laiku pa laikam izrādīsies bez vainas vainīgais.
– Vērsis vispār ir diezgan pacietīgs un nemīl nemierīgus subjektus, bet Vēzis vienmēr ir par kaut ko satraucies.
– Vēzim patīk Vērsis, lai arī šķiet diezgan biezādains.
Vērsis nekad pilnībā nekļūst Vēzim par savējo.

DVĪŅI + VĒZIS

Gaiss + ūdens = lietus
Tā kā Vēzis ir ļoti jutīga un emocionāla zīme, jo pār viņu valda Mēness, Dvīņi bieži var nesaprast, kāpēc Vēzis attiecīgā brīdī jūtas tieši tā, kā viņš jūtas. Vēža biežā garastāvokļa maiņa var sagādāt rūpes Dvīnim.
Dvīņi ir daudz intelektuālāki un domām bagātāki nekā Vēži. Dvīņi vairāk dzīvo ar prātu nekā ar sirdi. Dvīnim vienmēr vajag zināt cēloņus un iemeslus lietām un notikumiem. Bet Vēzis nespēs saprast, kāpēc Dvīņiem tas nepieciešams, kā arī, kāpēc Dvīnim nav tādas pašas emocijas kā Vēzim.
Starp jums ir acīmredzamas uzskatu nesaskaņas, tāpēc vismaz vienam no jums būs tām jāpārkāpj, lai jūs vispār varētu uzsākt veidot kādas nopietnas attiecības kopā. Vai arī jums abiem jāspēj pieņemt, ka otrs pēc dabas ir pilnīgi citādāks nekā jūs.
Attiecības var izdoties, ja katrs uzņemsies darīt tās lietās, kurās viņš ir visprasmīgākais, bez savstarpējas konkurences. Tas arī būs vislabākais priekš katra personības – Vēzis labāk pratīs izrādīt jūtas, izpildīt tādus pienākumus, kur nepieciešamas emocionālas „prasmes”, bet Dvīņi pratīs raksturot un pamatot notikumu norises. Ja jūs kopīgi spēsiet par šādu scenāriju vienoties, pieņemt to, tad attiecības var izveidoties pietiekoši veiksmīgas.
Kā piemēru, šo zīmju atšķirībai pēc dabas, var minēt Nicole Kidman un Tom Cruise laulību. Nicole ir Dvīņi, viņa visas lietas uztver daudz racionālāk nekā Toms. Turpretim Toms, kā Vēzis, bija kaprīzs un temperamentīgs.
Dvīnim tīri fiziski var likties grūti likt savam prātam domāt mazāk racionāli. Bet Vēzim ir nepieciešams, lai partneris prastu izrādīt savas jūtas, lai abi varētu dalīties savās sajūtās, bet tas Dvīnim var būt pa grūtu. Dvīnim patīk domāt un runāt par savām izjūtām tikai gultā.
Dvīnim vajadzētu atcerēties, ka pastāv arī neverbāla komunikācija cilvēku starpā. Vēzis ir īstais, kurš to varētu iemācīt Dvīnim saprast. Lai arī neesat pati labākā kombinācija attiecību veidošanai, jūs daudz ko varat mācīties viens no otra.

VĒZIS+VĒZIS

DIVI GĀDĪGIE. Tavs nams ir Tava stiprā pils. Beidzot ir kāds, kuram pavarda siltumā rodas līdzīgas domas. Apgādāti un apčubināti varat rušināties pa kopējo ligzdiņu un tādu izveidot teju jebkur – pat darba vidē. Pārspīlējumi pat divas līdzīgi jūtošas personības var padarīt par vienu bezpersonisku veselumu. Visādi citādi, uzņemiet tik kursu uz piena upēm un ķīseļa krastiem.
– Starp diviem Vēžiem var izveidoties labas, draudzīgas attiecība.
– Kopsaucējs – izteikts jūtu pārsvars, pastāvīgas garastāvokļa maiņas, pakļaušanās Mēness fāžu ritmiem.
– Dzīve ir jauka, kamēr garastāvokļa svārstības nesakrīt. Kategoriski jāizvairās no emociju, skandālu un asaru šļācieniem. Strīdā vislabākais risinājums ir iet pastaigāties, „izvēdināt galvu”, kaut vai tikai uz dažām stundām.
– Savienībā nav izteiktu pretrunu, nav partneru pretdarbības, toties pastāvīgs miers šeit ir garlaicīgs. Tiesa, paši Vēži apgalvo, ka labāk garlaicība nekā rīvēšanās, naids un strīdi, skandāli un konfrontācijas, uztraukumi un trauksme, asaras un šķiršanās.
– Enerģijas krājumus labi var papildināt īsi izbraukumi un netāli ceļojumi vai vienkārši kultūras pasākumi un sporta izpriecas.

LAUVA + VĒZIS

Uguns + ūdens = enerģija.
Lauva var cerēt, ka attiecības ar pēc dabas maigo Vēzi būs atrisinājums viņa romantiskajām dilemmām. Vēzim pietrūkst pašpārliecības, tāpēc, lai arī sākumā var likties, ka veiksmīgi satiekas kopā pretējās zīmes, vēlāk var izrādīties, ka Vēzis izsūc visu Lauva enerģiju, un Vēzis nespēj pārvarēt savu biklumu un noslēgtību.
Pār Lauvu valdošā planēta ir Saule – ugunīga, dinamiska un parasti atbildīga. Vēzim valdošā planēta ir Mēness – drūms un neaktīvs. Uguns un ūdens elementu savienība patiesībā nav tik veiksmīga.
Lai vai kā ir vēl viens raksturojums jūsu zīmēm. Mēness raksturo sievietes dabas principus – juteklisku mīlestību. Saule raksturo vīrieša principus – iekāre un enerģiska varaskāre. Tātad sieviete un vīrietis. Lauva un Vēzis parāda divus vispievelkošākos spēkus dabā. Viņi liekas pretēji, bet viņu kopā būšana rada procesu, kur notiek izaugsme katrā līmenī. Starp jums var būt stipras karmiskas saites, kuras līdzsvaros katra jūsu principus.
Jūs piesaistāt viens otru, un ja Lauva spēs novirzīt un pārvaldīt savu enerģiju, būtu reāls potenciāls attiecībām.
Uguns, kā zināms, silda ūdeni un galu galā rada tvaiku, tad ūdens saspiežas un slāpē karsto, spēcīgo uguni. Tas ir uzskatāms piemērs Lauvas un Vēža savienībai. Ko tas patiesībā raksturo – jums vajag dod telpu otram, kā arī nevajag otru tiesāt par to, ka viņš ir citāds.
Lauvai vajadzētu iemācīties nedaudz atkāpties un nemēģināt tik ļoti dominēt pār Vēzi. Vēzim jāiemācas pastāvēt par sevi. Vēzim nepieciešama pastāvīga atzinība no Lauvas puses. Ja šis viss būs, jums iespējams izdosies izveidot attiecības. Ja, nē, uguns noslīgs emociju pilnajos ūdeņos.

JAUNAVA + VĒZIS

Zeme + ūdens = dubļi.
Jaunava un Vēzis, abi ir jutīgas sieviešu zīmes. Starp jums būs vērtīga un bagāta enerģiju kombinācija visos līmeņos. Jutīgais Mēness, kas ir pār Vēzi valdošā planēta, plus intelektuāli izcilais Merkurs, Jaunavas valdošā planēta, veido ļoti dramatisku spēli starp debesu spēkiem.
Jūs noteikti satiksiet viens otru pateicoties kopīgajiem draugiem. Vēzis var būt lielisks draugs, jo ir ļoti līdzjūtīgs. Reizēm gan Jaunavai sagādās grūtības Vēzi saprast, jo viņi ir kaprīzi, viegli aizvainojami un viņu domas mainās ļoti ātri. Jaunavas dabai tas gan ir kaut kas pilnīgi svešs, tāpēc grūti saprotams.
Ja Jaunava par to sadusmosies Vēzis pajautās: „Bet vai tad tu nespēj sajusto, kā un ko es jūtu?” Jaunava iespējams var, bet tad viņai jādomā, tik pat daudz, cik jājūt, lai spētu izsekot līdzi Vēža mainīgajām sajūtām.
Reizēm Jaunavu var pilnīgi izvest no pacietības Vēža atbildes. Jūs pilnīgi pretēji atrisināt problēmas: Vēzis vairāk paļaujas uz savām sajūtām, bet Jaunava – prāta spējām.
Bet būtībā Vēzis ir draudzīga zīme Jaunavai. Tas nozīmē, ka Jaunava var lēnam, bet pārliecinoši pieņemt un sākt izbaudīt Vēža patīkamo pusi. Turklāt Vēzis kļūs saprātīgāks par tik svarīgām lietām, kā attiecību stiprināšana starp jums. Jūsu mīlestība laika gaitā augs.
Ir viena ļoti svarīga lieta, ko Jaunavai gan vajadzētu iemācīties: vajag iegrožot savu vēlmi tiesāt un kritizēt. Vēzis ir jutīgs, lai neteiktu vairāk, tāpēc nespēs tikt galā ar nemitīgām prasībām par kaut kā uzlabošanu.
Tas diemžēl ir attiecināms arī uz jūsu seksuālo dzīvi. Pārliecinieties, ka neprasiet no Vēža „izrādi” gultā, jo tas vienkārši nesaskan ar viņa vieglo, lēno un atsaucīgo dabu.

SVARI + VĒZIS

Gaiss + ūdens = lietus.
Svaru un Vēža kombinācija ir viena no visizaicinošākajām savienībām zodiaka zīmēs, un kura būs par pamatu lieliskam, satraukumu pilnam laikam. Atšķirīgais bieži vien nav saredzams pašā sākumā.
Jūs abi kārojat pēc miera un harmonijas, bet nozīmīgi strīdu raisoši jautājumi parādīsies ik pa laikam. Vēzim nepieciešama klusa personiskā dzīve, kura sāks apklusināt Svaru sabiedrisko, rotaļīgo un dažādību meklējošo dabu. Reizēm Svariem liksies, ka Vēzis ir pilnīgi nepierunājams mainīt savu vecmodīgo personisko attieksmi. Svariem ir nepieciešama daudz lielāka, daudzpusīgāka cilvēku grupa nekā Vēzis viens, ar kuriem dalīt savu sabiedrisko un intelektuālo dzīves pusi.
Vēzim ir iespēja šīs pamat atšķirības pārvarēt, ja abas zīmes iesaistītos kādā kopējā darba projektā. Vēzim piemīt lieliskas spējas attīstīt savas neierobežotās idejas, bet Svari būtu vienreizēji labi to pārdošanā. Šī būtu veiksmīga divvirzienu kustība, ja jūs to izvēlētos. Bet darbs, protams, ir viena lieta, bet mīlestība – cita!
„Intimitātes koeficients” starp Svariem un Vēzi ir diezgan augsts. Tas tāpēc, ka pār jums valdošās sievišķās planētas (Mēness un Venera) ir savstarpēji simpatizējošas. Dziļi sirdī jūs abi vēlaties būt mīlēti, kā arī jūs izrādāt savu mīlestību, tāpēc abi jutīsieties , ka esat novērtēti šajās attiecībās.
Šīm attiecībām ir ļoti pozitīva virzība, bet jums jāpiestrādā pie iepriekš izteiktajiem problēmu jautājumiem.

SKORPIONS + VĒZIS

Ūdens + ūdens = plūdi
Kad cilvēki ir dzimuši zem viena elementa, parasti viņi jūtas komfortabli savā starpā un pievelk viens otru. Skorpions ar Vēzi pieder šai cilvēku daļai, jo abi ir ūdens zīmes. No astroloģijas viedokļa Vēzis ir viens no labākajiem Skorpiona partneriem.
Jūs abi esat jutīgi, emocionāli un gādīgi; vienīgais, Vēža veids mīlestības izpausme ir mazliet atšķirīgs no Skorpiona. Skorpions prasa daudz vairāk mīlestības, atdošanos nekā Vēzis spēj dot.
Vēzis jutīsies, ka viņš burtiski apber Skorpionu ar mīlestību un skūpstiem, bet tas nekad nebūs Skorpionam pietiekoši. Tāpēc, lai šīs attiecības izdotos Vēzim jāparāda, ka Skorpions viņam ir ļoti dārgs un vērtīgs.
No visām zīmēm tieši Vēzis spēs visvairāk atdoties Skorpionam tāpēc, ka Vēzis viegli pielāgojas pārmaiņām. Skorpionam vajadzētu ierobežot savas vēlmes pret jutīgo Vēzi ar nereālām prasībām gan praktiskām, gan emocionālām. Ar šīm prasībām Skorpions tikai tērē enerģiju, kur ieguvējs būs tikai viņš viens.
Lai arī Skorpions un Vēzis ir saskanīgi elementi, viņu seksualitātē ir zināmas atšķirības. Skorpionam attiecībās ļoti svarīgi ir sajūtu un seksa aspekts. Skorpionam nepieciešams daudz vairāk kaisles kā Vēzim. Vēzim nepieciešama mīlestība un tuvība pirms viņš var sniegt nevaldāmu kaisli.
Vēzis Skorpionā atradīs personu, ar kuru viņš noteikti vēlēsies dalīties visās savās emocijās. Vēzis parasti meklē cilvēku, ar kuru viņš var saprasties dvēseliski. Tas gan var Skorpionu nedaudz sabaidīt, bet tai pat laikā Vēzis viņam liksies daudz tuvāks un mīļāks. Ja Skorpions atvērs savu sirdi, jums ir sagaidāmas ilgas un mīlestības pilnas attiecības.

STRĒLNIEKS +VĒZIS

Uguns+ūdens= enerģija
Strēlnieks varētu izskatīties kā bruņinieks ar spīdošām bruņām priekš klusā un pieticīgā Vēža. Strēlnieks Vēzi savaldzina ar savu pieeju – ņemt no dzīves vairāk nekā tā spēj dot. Vēzis ir ļoti romantisks un viņa patiks sekot līdzi Strēlnieka gaitām.
Lai vai kā jutīgajam Vēzim Strēlnieks ir kā cietais rieksts, ko viņš vēlas pārkost. Tas ir par spīti faktam, ka Jupiters un Mēness, kas ir pār jums valdošās planētas, ir draudzīgas un kopā strādā ārkārtīgi labi. Ir pilnīgi nolemts, ka šīs attiecības ilgtermiņā neizdosies, bet nekad nesaki nekad…
Strēlnieks ir godīgs attiecībā uz cilvēku trūkumiem, nepilnībām un vājumiem – reizēm viņš var likties pat nejūtīgs un vienaldzīgs. Vēzis novērtēs Strēlnieka taisnīgumu, godīgumu un viņa pozitīvo uzvedību, bet Vēzis ir īpaši jutīgs pret kritiku un godīgumu, kurš tiek pasniegts cietsirdīgā manierē.
Arī Vēzis darīs visu iespējamo, lai reizēm noslēptu savas jūtas, un tas viņam veiksmīgi izdosies. Bet tas viss nav iespējams uz pārāk ilgu laiku – kādā brīdi Vēzis sajutīsies, ka viņš nevis peld ūdeni, bet gan tiek vārīts. Tādejādi var rasties dažādas nesaskaņas starp jums.
Strēlniekam ir jāapgūst diplomātijas māksla, (kura diemžēl nav viņa labākā prasme), ja viņš vēlas izveidot veiksmīgas attiecības ar Vēzi. Monētas otra puse atkal saka: Vēzim vajag „biezāku ādu”, lai izturētu Strēlnieka iespējamos vārdu „izvirdumus”.
Vēzis Strēlniekam liekas seksuāli pievilcīgs, tāpēc starp viņiem ir iespējama karsta dēka. Bet tas varētu būt īslaicīgi, jo starp jums tomēr pastāv ļoti lielas atšķirības temperamentā pašos pamatos. Cik daudz enerģijas jūs abi esat gatavi dod šīm attiecībām, noteiks cik ilgi tās ilgs.

VĒZIS+MEŽĀZIS

EMOCIONĀLAIS MIETPILSONIS un ATBILDĪGAIS VADĪTĀJS. Papildinoša mijiedarbība. Ideāla savienība, ja Mežāzis iekārto sabiedrisko dzīvi, bet Tu rūpējies par mājas vidi. Tev svarīgas ir jūtas, Mežāzim – kādā gultā gulēsim. Ilgu savienība, kurā ilgstoša kopā būšana nogurdina. Ja iespējams atvilkt elpu vienam no otra, varat piedzīvot otro, trešo un kārtējo attiecību jaunību. Tavi ieroči Mežāža darbā ir nenoderīgi. Tomēr pie Tevis Mežāzis varēs pārciest vētras kā ne pie viena cita.
– Neraugoties uz to, ka šajā savienībā ir ne mazums pretrunu, kontrastu, ka partneri dzīvo pilnīgi dažādās pasaulēs, galveno lomu nospēlē stipra fiziska pievilcība.
– Savienībā obligāti vajadzīgs kompromiss no Mežāža puses.
Mežāža kaislības ir zem trejdeviņām atslēgām. Par mīlestību viņš runā pilnīgi mierīgi, nepaceltā balsī, bet tā, it kā runa būtu par saimnieciskām lietām vai arī par kaut ko citu. Mežāzis vairāk grib ņemt un mazāk dot, bet strādāšanu un darbu vērtē augstāk nekā mīlestības jūtas.
– Daudziem Vēžiem Mežāža aukstasinīgais miers līdzīgs salnai, kas skārusi puķes, un ar gadiem paši zaudē arī savas jūtas.
– Labākais variants minētās laulības slēgšanai ir starp vīrieti – Mežāzi un sievieti – Vēzi. Mežāzim, kas bieži krīt depresijās, Vēža sieviete ir īsta dvēseles mierinātāja. Vēzīte, ja ir apgādāta ar materiālajiem labumiem, vienmēr cenšas izdarīt pa prātam, aizstāvēt savu laulības partneri, pateicoties ar jūtu siltumu, sirsnību un maigumu, uzticību. Tas tik ļoti aizkustina Mežāžus, ka viņš pat mēģina iet uz kompromisu.
– Vīrietis Vēzis ar grūtībām pakļaujas savas partneres „ārstēšanās kursiem”.
– Mežāzis vienmēr ir viesis vietā, kur saimnieko Vēzis. Vēzis vienmēr ar labpatiku uzklausa Mežāzi – par vakardienas notikumiem, par darbiem, kurus Mežāzis uzspēja padarīt, kādi ir plāni rītdienai. Bet Vēzis pats nekad negribēs darīt to pašu, ko dara Mežāzis. Nav jēgas konkurēt savā starpā.
– Mežāzim piemīt spēja Vēzi padarīt par ,,normālu,,. Pasaulē vairāk neviens cits nespēj Vēzi noturēt pieklājības rāmjos. Vēzis nevar viņa klātbūtnē palaisties. Ja vēlies uzzināt, kādi ir Mēness cilvēkā Vēža jaukumi bez pārmērībām – pavērojiet viņu Mežāža klātbūtnē. Redzēsi, ka emocijas pilnībā var kontrolēt, ka uztraukumu var rūpīgi noslēpt, ka personīgai ieinteresētībai ir robežas – pietam ļoti dzelžainas. Kamēr Vēzis vēlas patikt Mežāzim, viņš demonstrēs šos savus lieliskos talantus.
– Mežāzis var tikai vienu: uzslavēt Vēža panākumus vai novērtēt viņa kļūmes, skatoties uz to, kas Vēzim radīs lielāku iespaidu.
– Mežāzis zina, ko ir pelnījis Vēzis, un atlīdzina tam pēc nopelniem. Tas ir labi, godīgi, bet tomēr nedaudz garlaicīgi, lai arī ļauj salīdzinoši ilgi uzturēt attiecības.

VĒZIS+ŪDENSVĪRS

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un EMOCIONĀLAIS MIETPILSONIS. Kļūmīga mijiedarbība. Vēzis vēlas domās “nofotografēt” brīdi un saglabāt to atmiņā vēl ilgi nemainīgu, bet tev vajadzīgi arvien jauni eksperimenti. Tas, ka jūs vispār varat saprasties, liecina par abu augsto intelektu. Mīlēt var arī pa gabalu. Ūdensvīrs un attiecības ir garš un īpatnējs stāsts, kuru stāstot Vēzis kritīs ģībonī. Putras katls, kas reiz ies pāri malām.
– Laulāto savienība starp Vēzi un Ūdensvīru nekādu laimi nenes. Pat draudzība un sadarbība iztvaiko kā ūdens vasaras dienā.
– Septiņas reizes nedēļā viņi satiekas un septiņas reizes izšķiras.
– Patiesībā Vēzim Ūdensvīrs ir nepanesams, jo visu laiku viņu atraida, atsakās no viņa rūpēm, palīdzības un līdzdalības. Ūdensvīrs patstāvīgi izvairās, grib brīvībā.
– Ūdensvīrs visu pieņem kā pašu par sevi saprotamu un nekad neizjūt pateicību. Vel vairāk, pamanās veiksmīgi pamest Vēzi – un tā ir traģēdija būtnei, kura ir pārliecināta, ka nespēj dzīvot vientulībā. Brīvība? Pie, vella, tādu brīvību, ja tu nevienam neesi vajadzīgs!
– Ūdensvīra uzskats: „Pasaulē ir tik daudz interesanta, kāpēc jāsēž vienam pie otra? Mīlēt taču var no jebkura attālumā! Laika ir tik ļoti maz, lai sēdētu pielipuši viens pie otra.”
– Vēzis ir ļoti intuitīvs. Viņam ir talants redzēt pat niecīgākās uzvedības svārstības, bet attiecībās ar Ūdensvīru tas viņam pārāk nepalīdz. Ūdensvīrs ir pārāk neparedzams, bieži vien pat pats priekš sevis.
– Nevajag saniknot Ūdensvīru, ja nevēlies, lai visi uzzina Vēža noslēpumus.

ZIVS + VĒZIS

Ūdens + ūdens = plūdi.
Zivs un Vēža kombinācijai diezgan viegli būtu sasniegt situāciju, kad abi jūtas apmierināti un ērti. Jums ir ļoti spēcīga emocionālā saderība. Tas ir tāpēc, ka jūsu abu zodiaka zīmes atrodas zem viena elementa – ūdens. Šo saistību starp jums jūs sajutīsiet jau acumirklī pirmajā tikšanās reizē.
Jūs tīri instinktīvi viens otru sapratīsiet. Jūs abi protat gādāt un atbalstīt otru un visbiežāk jūs vienkārši zināsiet, ko otrs vēlas. Jums abiem arī ir ļoti attīstīta intuīcija. Bieži būsiet saskaņā ar otru. Sajūtas ir šajās attiecībās ir vissvarīgākās.
Jūs abi esat ļoti elastīgi, tāpēc nepievēršat tik lielu uzmanību tam, kāds ir jūsu dzīves virziens. Tas ir aizraujoši, bet tas var būt mulsinoši, ja sāksiet dzīvot kopā. Jūsu attiecībām tomēr ir jābūt skaidri saprotamām, jāzina, vai tās virzās uz stabilām ilgtermiņa attiecībām.
Zivs ir psiholoģiska zīme, Vēzis arī ir intuitīvs, bet izpausmes veids ir daudz praktiskāks. Vēzis ir ģimenisks, visa uzmanība tiek veltītai tikai tai. Zivs savu mīlestību dala starp ģimeni un draugiem. Šādi pieeja daudziem Vēžiem ir pārāk nesaprotama, tāpēc bieži viņi ar to nav mierā.
Lai arī kā, starp jums pastāv cieša saikne. Vēzis ir ļoti untumaina zīme un savu nepatiku pret kādu spēj ilgi atcerēties. Zivs arī ir diezgan untumaina, bet viņa ātri spēj aizmirst nelielas sāpes un pārpratumus.
Sajūtas, pieskārieni un savu emociju izpausme, un taktiskums ir vēl dažas lietas, kuras jums ir kopīgas. Arī seksuālā dzirkstelīte sāks lidot, kad abi satiksieties. Jūs ārkārtīgi pievelkat viens otru, tāpēc arī fiziskās attiecības būs neparastas, bet brīnišķīgas.[/sociallocker]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *