VĒRSIS – saderības horoskops

VĒRSIS + AUNS

Zeme + uguns = lava
Vērsis ir otrā zīme uguns zīmei – Aunam. Tas nozīmē, kas problēmas var rasties naudas sfērā, apstākļos, kuri būs saistīti ar pirkšanu. Aunam ir ātra un spontāna pieeja, kārtīgi neapsverot un neizvērtējot iespējas. Vērsis ir nosvērtāks un atturīgāks, dod priekšroku lēnākai notikumu gaitai, īpaši, ja nonāk līdz naudas lietām.

Auna spontānā pieeja uz naudu ir kā uguns uz ledus Vērša piesardzībai un drošības apziņai. Vērsi nāksies pierunāt Aunu meklēt kompromisu šajā lietā, ja nevēlaties, lai attiecības kļūst par cīņas lauku.

Aunam patīk lietas kontrolēt, bet viņu impulsīvais raksturs reizēm liedz viņiem saredzēt lietas arī no citiem skatu punktiem. Vērsis turpretim saredz lietas no dažādām pusēm, tāpēc biežāk spēj piedāvāt praktiskus risinājumus. Tas gan prasīs nedaudz laika, jo Aunam to nebūs tik viegli pieņemt.

[sociallocker]

Daudzi Auni pēc dabas ir pašpārliecināti un ietiepīgi, tāpēc labāk nemaz nesākt strīdu par viņa egoismu. Miera labad Vērsim vienkārši vajag smaidīt un ļaut Aunam domāt, ka viņam ir taisnība.

Neskatoties uz šīm atšķirībām, šī savienība var izveidot ļoti veiksmīgas un drošas attiecības tāpēc, ka ir sfēras, kurās jūs saderat kopā perfekti.

Marss un Venēra, abi ir seksuālās planētas. Marss valda pār valdošo vīriešu enerģiju, bet Venēra – jutīgo sieviešu. Jūsu kaisle un aizraušanās ar otru savienojumā ar jūtām un gādību, lieliski darbojas guļamistabā jums abiem.

Emocionālajā ziņā Vērsis ir atkarīgs no apstākļiem, vienmēr vēlas būt piederīgs; turpretim Auns ir vienmēr brīvs un mainīgs. Galu galā jūs viens otram varat būt labākie partneri. Ja spēsiet rast kompromisu savos dzīves stilos, ir liela iespēja, ka spēsiet kopā atrast laimi.

VĒRSIS + VĒRSIS

DIVI PRAKTISKI DARĪTĀJI. Savstarpēji labvēlīga mijiedarbība. Cerams, ka jūs abi ejat pāri dzīves laipai vienā solī, pretējā gadījumā nelīdzens solis beigsies ar slapjām kājām. Daba abus Jūs nostatījusi blakus, lai viens otru papildinātu. Tā lēnītēm, pamazītēm, kā ejot uz pelītēm. Liekot lietā abu pacietību un darba sparu, var kalnus gāzt.
Lasīt vairāk
– Abi ir līdzīgi „ personīgai krājbankai”, cenšoties nodrošināt sevi vecumdienās.
– Vērsis labi zina, ko partneris vēlas mīlestībā un laulībā. Un laulība nāk un nostiprinās ar materiālo labumu sakrāšanu un konta palielināšanu bankā.
– Laulības līgums ir teju obligāts…

DVĪŅI + VĒRSIS

Gaiss + zeme = putekļi
Meklējot radušās problēmas iemeslus Vērsis rokas dziļi un to dara taktiski. Viņš problēmu risini soli pa solim, bet prātā vienmēr paturot galveno problēmu, kura jārisina. Bet Dvīnis mētājas no vienas domas un citu; tas ir pateicoties viņa ziņkārīgajai un naivajai dabai. Bet tas nenozīmē, ka Vērsi neaizrauj Dvīņa asprātība un humors, viņam pie tā vienkārši ir jāpierod, tāpēc iesākumā vajag nedaudz.

Neskatoties uz to, kā kaut kādā mērā šī kombinācija nav slikta, Dvīņa nemierīgā daba var būt pārāk uzbāzīga Vērsim, lai izveidotos starp jums ilgtermiņa attiecības.

Jums abiem būs daudz ko pārrunāt, kā arī jūs apmierinās stundām ilga laika pavadīšana dažādās kompānijas, kamēr apkārt būs tam veicinoša vide. Jūs abi esat izklaidi meklējošas personas, kuriem patīk apmierināt savu intelektuālo un fizisko apetīti. Vēl jūs abi esat ieinteresēti kultūras lietās.

Intīmajā līmenī Dvīnis visticamāk gribēs virzīties daudz ātrāk nekā gurdenais Vērsis. Vērsim nepieciešami daudzi stimulējoši pieskārieni. Vērsis var neatbildēt ar tādu dzīvīgumu, kādu Dvīnis labprāt vēlētos saņemt. Tātad – Dvīnim vajag vairāk runāt, bet Vērsim vairāk fiziskas darbības, pieskārienus veikt.

Ja Vērsis ir attīstīts, tad viņš savas prāta spējas var izmantot, lai verbāli mudinātu Dvīni. Dvīnim vajadzētu censties būt pacietīgākam un pārraudzīt savu uzmanības izrādīšanu. Un tad guļamistabā abi būsiet apmierināti.

Ja Dvīnis būs atbildīgs, viņš uzņemsies izaicinājumu veidot ilgtermiņa attiecības, neaprobežojoties tikai ar īsu dēku.
Kaut kādā mērā šo zīmju kombinācija nav nemaz tik slikta, bet Dvīņi mainīgais rakstus var tomēr būt pārāk neizturams, lai Vērsis ar to prastu sadzīvot.

VĒRSIS + VĒZIS

PRAKTISKAIS DARĪTĀJS un EMOCIONĀLAIS MIETPILSONIS. Jauka ģimenes idille, kas atgādina turīgu ilgdzīvotāju zemnieku pārīti. Kur gan likt privātīpašnieciskumu un greizsirdību? Abiem Jums tīk gardi paēst un baudīt dabas jaukumus, teiksim, pie ūdens. Saderības tests: vai Tevi tracina Vēzīša emocionālie uzplaiksnījumi?
Lasīt vairāk
– Starp Vēzi un Vērsi var izveidoties un būt brīnišķīgas savstarpējās attiecības, pilnīga sapratne – droša ķīla stipram fundamentam.
– Galvenais – viņiem ir ļoti daudz kopīga. Abi mīl mājas pavardu, sapņo par personīgo māju – mājīgu un komfortablu, par dārziņu ar ziedu dobēm.
– Abiem jākontrolē savas negatīvās rakstura īpašības, jāapslāpē stūrgalvība un spītība.
Vērša pūrā ir viņa karstā sirds un nepieciešamais materiālais nodrošinājums, kas Vēzim dod mieru, pēc kura tas ilgojas ne mazāk kā pēc dienišķās maizes.
– Vēzim jāzina, ka Vērsis kā ģimenes impērijas absolūtais valdnieks nekad nepieļaus, ka viņa „valdījumā” ieklīst kāds no malas, lai ar viņa Vēzi padalītos.
– Ja Vēzis kaut savās domās gribēs Vērsi vadīt, savienības harmonijas barometrs tūdaļ novirzīsies uz „vētras” pusi.
– Dažādas nepiederošas personas, iepriekšējie Vēža draugi vai draudzenes nekavējoties un bez žēlastības tiek izskausti, jo Vērsis necietīs pat „mīlas trīsstūra” ēnu.
– Gadās arī tā, ka Vēzis kļūst par Vērša mājas inventāru, bet tad viņš ir apgādāts līdz pat mūža beigām. Par visu to labo, ko Vēzis viņam dara un dod, Vērsis atdara ar savu mīlestību un uzticību.
– Vērsis ir vienīgais no visa Zodiaka, kas mierīgi pacieš visas Vēža dvēseles krīzes bez zaudējuma paša dvēseles stāvoklim.
– Savstarpējās jūtu simpātijas rodas ātri, kaut arī sākumā tās tiek veidotas uz draudzības pamata. Vērša skaidrais reālisms mierinošā veidā iedarbojas uz uzbudinātā Vēža iztēli.
– Vēzis slēpj to, ko nopelna Vērsis.
– Kopā esot, parasti tiek spriests par naudu un ko par to var nopirkt. Vai arī par lietām, kuras varēja izdarīt, bet visu laiku tika atliktas. Vai arī par to, ko Vēzis dara slepus no Vērša.
– Ļoti daudzas problēmas izdosies atrisināt vienkārši parunājot.
– Vērsim jābūt uzmanīgam, izsakot pretenzijas Vēzim, jo laiku pa laikam izrādīsies bez vainas vainīgais.
– Vērsis vispār ir diezgan pacietīgs un nemīl nemierīgus subjektus, bet Vēzis vienmēr ir par kaut ko satraucies.
– Vēzim patīk Vērsis, lai arī šķiet diezgan biezādains.
Vērsis nekad pilnībā nekļūst Vēzim par savējo.

LAUVA + VĒRSIS

Uguns + zeme = lava
Lauvas un Vērša savienība līdzinās nedaudz viltīgai dēkai. Pār jums valdošās planētas Saule un Venera, nejūtas diezgan komfortabli viena ar otru, bet neskatoties uz to starp jums ir abpusēja pievilkšanās, kas vēlēsies izpētīt to.

Šī nekavējošā pievilkšanās starp jums būs nedaudz tāpēc, ka Lauva ir „spoži spīdoša zvaigzne”, bet Vēris ir juteklis, zemes zīme, kura raksturo mīlestību. Lauva sevī ietver arī aizsargājošu īpašību. Lauvas nodrošina un gādā par saviem tuvākajiem. Vērsi tas aizraus – viņi jutīs, ka Lauva viņiem var dot drošību un pārliecību, kas viņiem ir nepieciešama.

Lauva mēdz izteikt seksuālās un romantiskās lietas Vērsim steigā. Tas tā vienmēr nevarēs būt – tas nedos Vērsim emocionālo apmierinājumu ilgtermiņā. Kad satiekaties, vajag nedaudz piebremzēt, lai kaisle starp jums tik ātri neizgaist.

Ja jūs lietas darīsiet saskaņoti, sabalansēsiet nemitīgo izklaides meklēšanu ar praktiskām lietām, jūsu attiecības varēs būt ilgstošas.

Sabiedriski jūs abi esat aktīvi. Diemžēl jūs nemitīgi konkurējat par sabiedrības uzmanību. Pievērsiet šai lietai uzmanību, jo, lai arī sākotnēji tas jums liksies jautri, vēlāk tas var pāraugt nemitīgās cīņās par vēlmēm un sava egoisma apmierināšanu.

JAUNAVA + VĒRSIS

Zeme + zeme = stingra zeme.
Gan Jaunava, gan Vērsis ir īstas zemes zīmes – tas jau ir lielisks sākums saderībai starp jums. Kad savieno divas zemes zīmes, iegūst stabili pamatu attiecību sākšanai. Jūs viens otru papildināsiet dažādos līmeņos – fiziski, emocionāli un garīgi.

Vērsim ir nepieciešama finansiāla un praktiska drošība. Jaunavai ir līdzīgi. Vajadzība pēc materiāla nodrošinājuma ir lieta, kura jums ir kopīga, tāpēc abi jutīsieties labi, jo par šo lietu nebūs jāuztraucas. Kopā jūsu finansiālais stāvoklis būs labs. Vērsis varētu būt nedaudz pārsteigt par Jaunavas smalko pieeju lietām. Abas zīmes ir ļoti čakli un strādīgi. Atšķirībā no Jaunavas, Vērsis ir ļoti kritisks, lietas redz vai nu baltas, vai melnas.

Jaunavai patiks nebeidzamās sarunas ar Vēris, bet reizēm klusi, bet uzstājīgi Vērsis dos ziņu, ka viņam nepieciešama maza atpūta no tā. Jaunu tas nedaudz mulsinās, jo viņa gan tik ātri nepiegurst no sarunām, viņai patīk likt savām smadzenēm darboties nepārtraukti. Jaunava arī jutīsies aizvainota, ja Vērsis atteiksies piedalīties sarunās par sarežģītām tēmām.

Lai vai kā, jūs varat atrast kopīgas intereses tādās jomās, kā māksla, mode, mūzika un iespējams ēst pagatavošana. Tas atspēkos jūsu atšķirīgās intelektuālās spējas. Kā arī, Vērsis ir viena no retajām zīmēm, kuras kompānijā Jaunava spēj atpūsties.

Šī kombinācija varētu veiksmīgi izdoties, neskatoties uz nedaudzajām atšķirībām jūsu personībās. Arī guļamistabā starp jums valda laba saskaņotība.

SVARI + AUNS

Gaiss + uguns = karsts gaiss.
Ugunīgais Auns ir pilnīgi pretējs Svariem. Tomēr daži astrologi tic, ka šī kombinācija var ir veiksmīga. Tas tāpēc, ka pretējie poli parasti pievelkas. Tam, protams, ir tikai daļēja taisnība, tāpēc ir jāskatās dziļāk šajā kombinācijā.

Viena no nozīmīgākajā atšķirībām ir tā, ka Auns ir izlēmīgs un pārliecināts: lēmumus viņš pieņem tai pat brīdī, bez kavēšanās. Svari vienmēr ir nobažījusies pieņemt kļūdainus vērtējumus, spriedumus. Auns arī necieš kļūdīties, bet viņiem ir spēcīgs ego, tāpēc viņi vienmēr iesaistās, lai pierādītu savu taisnību.

Kur Auns saskatīs lietas no vienas perspektīvas, tur Svari mēģinās pierādīt arī daudzas citas iespējas, skatu punktus. Tas padarīs Aunu traku! – Jūs esat ar viņiem vai pret? Auns ir ļoti atšķirīgs no Svariem šajā ziņā: Aunam patīk sniegt citiem padomus , ka arī viņi vienmēr ir ļoti pārliecināti par savu nostāju, sava viedokļa pareizību.

Svarīgu lēmumu pieņemšanā, Svariem patīk izvērtēt visus plusus un mīnuss. Svari vēlētos, lai Auns darītu tāpat, bet Aunam sagādā grūtības kādam piekāpties.

Svari ir ļoti sabiedriski, viņi izvērš savas sarunas ar cilvēkiem ļoti vispārīgi, Auns dod priekšroku uzzināt tikai sev nepieciešamo informāciju un „doties tālāk” pēc jaunas pieredzes un jaunas uzvaras.

Būtībā jūs esat ļoti atšķirīgas personības un mēdzat izturēties pilnīgi pretēji.

Ugunij un gaisam tomēr piemīt dažas kopīgas rakstura iezīmes. Ja Auns dos Svariem laiku, starp jums var izveidoties lielisks seksuāls piedzīvojums un bauda. Ja Svari spēs Auna liesmu nedaudz samazināt, viņi spēs sniegt saviļņojumu un tādu aizrautību, kāda Aunam ir nepieciešama. Bet tas notiksies, ja Auns dos Svariem laiku; ātrāk neaizies no Svariem prom.

Šīs kombinācijas veiksme būs atkarīga no attiecību tempa un komforta līmeņa starp jums. Jāpaiet ilgākam laikam, lai novērtētu, vai attiecības ir veiksmīgas.

SKORPIONS + VĒRSIS

Ūdens + zeme = dubļi

Daudzus Skorpionus pievelk un valdzina Vērsis, kurš ir viņa pretējā zīme. Skorpionam ir magnētiska pievilcība, kas tik pievilcīga, ka Vērsis nespēj tai pretoties. Kā jau mēdz teikt – pretējie poli pievelkas.

Pirmajā tikšanās reizē Vērsis liksies ļoti dinamisks un stiprs, lai arī viņi daudz nerunās. Skorpions jutīsies uzbudināts no kaisles, kura staros no Vērša, esot viņa kompānijā. Tā ir spēcīga pievilkšanās. Vērsim būs ļoti līdzīgas izjūtas attiecībā pret Skorpionu, tāpēc, ka starp zīmju valdošajām planētām – Marsa un Veneras – ir cieša saikne.

Skorpions ir ūdens zīme un ūdens daba Vērsim sākumā būs grūti pieņemama. Skorpiona ne elastīgums un Vērša ietiepīgums sākumā var atnest diezgan daudz konflikta situācijas. Jūs spēsiet vienoties par dažām lietām, bet par citām turpināsiet strīdēties, līdz padarīsiet viens otru traku. Daudzos gadījumos būs „zobs pret zobu”. Abiem jums vajag iemācīties respektēt, spēt pieņemt otra uzskatus un viedokli.

Skorpiona pastāvīgā nepieciešamība izteikt sevi ar seksa palīdzību sākumā Vērsim liksies glaimojoši, bet Vērsim ir nepieciešama lielāka pieķeršanās, jūtas un siltums, ja viņi ir izlēmuši veidot stabilas attiecības. Vērsis pēc dabas ir ļoti jutīgs uz pieskārieniem, bet viņiem nepietiek ar vienkāršu seksu. Vērsim nepieciešams sajust drošību.

Skorpions var palīdzēt Vērsim izpētīt vēl neizmantoto paša personību. Klāt vēl pieskaitot Vērša mīlestības un jutekliskuma spēku, viņš varētu sasniegt baudas virsotnes. Bet Vērsis var pamācīt Skorpionam vairāk izmantot viņa maigo dabu.

Savādi, bet šīs attiecības var nest psiholoģiskus izaicinājumus tādās jomās kā finanses, vara un kontrole. Šie jautājumi būs lielākie izaicinājumi jūsu attiecībās. Lai vai kā jūs audzināsiet un mīlēsiet viens otru. Jums jāļauj lietām attīstīties un mīlestībai kļūt stiprākai jūsu starpā.

STRĒLNIEKS+VĒRSIS

uguns + gaiss = lava

Strēlnieks un Vērsis ir diezgan atšķirīgi pēc savas dabas. Vērsis saista sevi ar lietām, kuras var sataustīt vai sajust. Vērsis dzīvo praktiski un jutekliski. Turpretim Strēlnieks tiecas pēc brīvības, neatkarības un spontānuma.

Strēlnieks nevarat Vērsim dot pārliecību un drošību, kura viņam ir nepieciešama, ka viņš praktiskās un naudas lietas uztver nopietni. Bet Strēlnieks dzīvi uztver un bauda tādu kāda tā ir, praktiskas dabas jautājumus viņš uztver viegli, galvu par tiem nelauza. Sabiedrībā Strēlniekam ir pārdroša, reizēm nekaunīga un vaļsirdīga uzvedība, kas var kaitināt Vērša jau tā jutīgos nervus. Strēlnieka dzīve nav strukturēta un pēc paradumiem veidota, kā tā ir Vērsim. Un galu galā Strēlnieks saprot, ka „iestrēdzis” vienā konkrētā ceļā ar Vērsi.

Viens no strēlnieka stiprākajiem punktiem ir lieliska spēja mainīt savas domas un pielāgoties dažādiem apstākļiem. Un tas ir tieši pretēji Vērša dabai un tāpēc reizēm tie ir pavisam apjukuši vērojot, cik viegli Strēlnieks maina pat pats sevi, gluži kā hameleons.

Ja jūs patiesi vēlaties, lai šīs attiecības izdodas, tad būs nepieciešama diezgan liela pielāgošanās vienam priekš otra un iespējams, par jāveic kādas korekcijas savos paradumos un pie tā būs jāpierod. Bet seksuālā puse neizskatās tik briesmīgi kā viss pārējais. Ar laiku to jūs mierīgi varat uzlabot, pateicoties tam, ka pār jums abiem valdošās planētas ir labvēlīgas un savstarpēji saderīgas – Venera un Jupiters.

Ja Strēlnieks atmetīs nedaudz savu bravurīgo raksturu, viņš atradīs savu dziļāko būtību un parādīs sevi no citas puses, no tās, kurā ir līdzjūtība, līdzcietība. Un tieši tā puse no Strēlnieka personības ir tā, kas var saistīt viņu ar Vērsi. Tomēr jums jābūt pacietīgam un neatlaidīgam, lai šīs attiecības būtu veiksmīgas.

VĒRSIS+MEŽĀZIS

ATBILDĪGAIS VADĪTĀJS un PRAKTISKAIS DARĪTĀJS. Reti veiksmīga praktiķu savienība, kurā gadi kā labs vīns padara draudzību tikai stiprāku. Pārticīgu cilvēku mijiedarbība. Jums ir vienota laika izpratne, jo laiku mērāt pēc padarītā un iegūtā. Lomu sadalījums: Tu – projektu aizsācējs, Vērsis – nodrošinātājs. Problēmas var sākties, kad jāsaņem pēc nopelniem. Kurš vairāk darījis un pelnījis? – šādi jautājumi pie laba gala nenoved.
Lasīt vairāk
– Melanholiskajai Mežāža sirdij Vērsis ir īsts atradums. Kā vienam, tā otram jūtas ir pastāvīgas un ilgas. Kā mīlestībā, tā laulībā šis pāris ir uzticīgs viens otram, kas garantē stabilu savienību ar lielu lietderības koeficientu.
– Savienībā šķiršanās ir rets izņēmums. Starp viņiem mīlestība nerodas no pirmā skatiena – ar gadiem padziļinās savstarpējā sapratne un vienprātība, nostiprinās pieķeršanās jūtas.
– Savienība jānostiprina ar naudu vai citām materiālajām vērtībām.
– Abi partneri ir caurstrāvoti un pārpildīti ar dzīves realitāti un praktiskumu.
– Pateicoties Mežāzim, Vērsis vienmēr pareizi attiecas pret laiku.
– Vērsis, atšķirībā no citiem, prot novērtēt Mežāža humoru.
– Attiecības, kad abu dzīve ir tīkami „rāmji rāmjos”.
– Mežāzim ir jāsaprot par Vērsi viena svarīga lieta – viss ir iespējams, kamēr lēmums nav pieņemts. Kamēr viņi apspriež uzdevumu, izstrādā plānu, kamēr nav paspieduši viens otram rokas, viss ir iespējams, un Vērsis klausīsies Mežāzi. Tāpēc ļoti svarīgi ir nekļūdīties pieņemot lēmumu. Tāpēc, ka pēc tam vairs nevarēs kaut ko mainīt. Vērsis izpildīs visu precīzi kā bija ieplānots un viņu nevarēs apstādināt ne ar kādiem līdzekļiem.

VĒRSIS + ŪDENSVĪRS

DRAUDZĪGAIS REFORMĒTĀJS un PRAKTISKAIS DARĪTĀJS. Paralēlās pasaules. Pilsētas un lauku peles draudzība. Attiecībās vēlams piekāpties partnera vēlmēm pēc miera un stabilitātes. Drīzāk dzīvosiet viens otram garām, nekā apvienosiet spēkus. Viens fiziski, otrs mentāli stūrgalvīgs. Tu domā globāli, Vērsis to visu izmaļ caur sevi. Staigājot ar degunu gaisā var netīšām iekāpt apzināti noliktā pļekā. Vai esi redzējis bulli pa gaisu lidināmies? Ja noticēsi brīnumam, varbūt ieraudzīsi.
Lasīt vairāk
– Vērsim visu laiku būs jāmokās ar Ūdensvīru, viņa draugiem un draudzenēm.
– Vērsim nepieciešama mājas dzīve, garantēta un nodrošināta nākotne. Viņš bez tās pat iedomāties nevar savu dzīvi. Ūdensvīram plaukst bagāta fantāzija un spilgta, dzīva iztēle, parādās pēkšņas domas, idejas, visai oriģinālas, kaut arī bieži apšaubāmas izdomas, nereti novērojama gan vieglprātība, gan vējgrābslība.
– Ūdensvīram nav pa spēkam tikt galā ar Vērša stūrgalvību un ietiepību, ar viņa patvaļu un paštaisnumu, un tas, neraugoties uz to, ka viņš ir pats uzticamākais partneris. Jā, Vērsis nepakļaujas nekādai pāraudzināšanai, nekādai „pārtaisīšanai”.
– Kad Ūdensvīram ir darīšana ar Vērsi, viņam nesanāks visu vakaru pavāļāties uz dīvāniņa. Ja vakariņas negatavoja viņš, tad trauku mazgāšana viņam ir garantēta.
– Vērša skatījumā Ūdensvīrs ir nepateicīga būtne, kas vienmēr grib nezin ko un runā par lietām, kas ir tālu no realitātes. Bet kaut kas dīvaini saistošs ir šādās sarunās. Saprašanās grūtības liek palikt viņiem kopā. Vērsis ir nolēmis pierādīt Ūdensvīram, ka nemazam tik dumjš viņš nav. Bet Ūdensvīrs grib pierādīt, ka nav nemaz tik nenormāls.
– Vērsis pēc padarītā darba vienmēr mēdz būt ļoti apmierināts ar sevi. Piedāvājums par tālāko darbu, no Ūdensvīra puses, viņam liekas dīvains.
– Ūdensvīrs bieži kritizē Vērsi par viņa darbu iekšēju tukšumu. Vērsim tas liekas par īstu murgu, jo forma nevar būt tukša, jo tā nav domāta idejas nodošanai, bet gan, lai nemocītu cilvēkus. Bet Ūdensvīrs apgalvo, ka formā ir jābūt ieliktai jēgai. Patiesībā tieši tas arī ir iemesls viņu kopējai sadarbībai, kura rezultāti pārspēj visas cerības. Protams, ja šā brīnuma radītāji nepamanās pa starpu „novilkt viens otram ādu”.
– Divu stūrgalvju attiecības. Vērsim Ūdensvīra idejas vienmēr šķiet nenormālas un pārāk riskantas. Tās atņem Vērsim līdzsvaru, tāpēc Ūdensvīram nekad neizdodas atraut „no zemes”. Pasaulē ir daudz muļķu, kas slavēs Ūdensvīra ideju, bet Vērsis viņiem nepievienosies.
– Kad Ūdensvīrs nāk pie Vērša ar kārtējo projektu, Vērsi primāri satrauc, ka šis ideālists neiedomājas, cik daudz darba un ar kādus līdzekļus nāksies izmantot, lai realizētu viņa fantāzijas. Viņš sāk uzdot jautājumus, Ūdensvīrs sāk dusmoties. Bet Vērsi ar dusmām nenobiedēsi. Viņš turpina uzdot savus piezemētos jautājumus. „Kur ņemt to un to? Kas atradīs to? Cik maksās darbs? Kā viņš iedomājas, lūk, to?” Lai arī kā Ūdensvīrs necenstos praksi aizstāt ar teoriju – nekas nesanāks.
– Viņi var vienoties, bet tas būs no abiem izspiests kompromiss. Vērsim var patikt ideja, bet Ūdensvīram ir jāsamierinās ar to, ka tā tiks piezemēta.
– Abas zīmes ir praktiski nesavtīgas attiecībā pret to, kas viņām pārņem. Ūdensvīrs nesavtīgi kalpo savai idejai, bet Vērsis dara savu darbu. Vienīgi nesavtīgi šķirties no rezultāta Vērsis negrasās.

ZIVS + VĒRSIS

Ūdens + zeme = dubļi.

Zivs un Vērsis ir radīti kļūt par lieliskiem draugiem, un tas jums būs skaidrs jau pirmajā satikšanās reizē. Zivs, būdama vienpadsmitā zodiaka zīme Vērsim, ir kā piepildījums Vērsim. Tas jūs padarīs tuvus. Izveidojot draudzīgas attiecības un piedaloties sabiedriskas aktivitātes, pamazām sāksiet viens otru iemīlēt.

Zivs ir daudz sapņaināks nekā Vērsis. Vērsis ir praktisks, viņš dzīvo pēc principa – jāredz, jāaptausta, tikai tad ticēšu. Zivij nāksies pierādīt Vērsim, ka ir iespējams arī līdzsvars starp abām šīm pieejām. Kā piemēru Zivs var minēt sevi, jo, lai arī sapņains, viņa kājas noteikti stāv uz zemes.

Vērsim liksies neatvairāma Zivs valdzinošā enerģija. Iespējams gan, ka ūdens zīme slāpēs Vērša emocijas un pamazām tās pazudīs vispār. Zivs var iemācīt Vērsim to, ka uzticēšanās un atvērtība ir izteiksmīga daļa no attiecībām. Uzticību un uzticēšanos jūs varat iemācīt viens otram.

Vērsis nedaudz piezemēs Zivi. Viņš iemācīs Zivij nolīdzsvarot sapņainās domas ar praktiskajiem dienas pienākumiem. Sākumā šie uzdevumi jums var likties grūti, bet, ja būsiet neatlaidīgi, beigās abi daudz ko iegūsiet. Kopā varat sasniegt kaut ko ievērības cienīgu.

Vērsis ir ļoti vienkāršs, visas lietas saskata kā „baltas vai melnas”. Un tas it pilnībā pretēji Zivs uztverei. Zivs ir daudz sarežģītāka, viņa uz lietām skatās gluži kā caur kaleidoskopu, lai saredzētu visas krāsu nianses. Zivs patiesi vēlas saprast dzīvi, izprast visu mistisko, nezināmo tajā.

Vērsis bieži ir apmierināts ar vienveidīgu, nemainīgu dzīvi. Drošība viņam ir ļoti svarīga, tāpēc viņiem patīk zināt, kas notiek un kas ir sagaidāms. Viņu perspektīva ir ļoti praktiska. Zivs gan tādām lietām nepievērš tik lielu uzmanību, tādēļ jautājumos, kur Zivs nespēs izlemt, Vērsis pieņems lēmumu bez nekādām grūtībām.

[/sociallocker]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *