ŪDENSVĪRS – saderības horokops

ŪDENSVĪRS – AUNS
Abu partneru tiekoties nereti ir raksturīga augstas kvalitātes uguņošana un ‘īssavienojums’. Šī savienība var būt veiksmīga un laimīga, pie nosacījuma, ka ‘auns’ necentīsies apspiest ‘ūdensvīra’ spilgto individualitāti, savukārt ‘ūdensvīrs’ centīsies nemodināt ‘auna’ greizsirdību. Šajā savienībā dzimst talantīgi bērni. Savienība ir slavena ar partneru kaislīgajiem mīlas zvērestiem un intīmajām izpriecām, kuras pārspēj visu pārējo zīmju ‘iespējas’. Ir grūti pateikt, kurš kuru vairāk uzbudina un saista, katrā ziņā partneri cenšas viens no otra neatpalikt.
Ja arī starp partneriem rodas nesaskaņas, tās atklājas pamazām, pakāpeniski. Nereti pēc trauksmaina sākuma notiek dvēseles ‘ģenerāltīrīšana’, kā rezultātā iestājas zināms vēsums savstarpējās attiecībās. ‘Auns’, kā vienmēr, cenšas paturēt pēdējo vārdu, taču ‘ūdensvīru’ nav tik viegli saliekt. Ja viss ģimenes dzīvē norisinās pēc vislabākā scenārija, tas ne vairāk un ne mazāk nozīmē to, ka ‘auns’ ir ‘dabūjis pa zobiem’.ŪDENSVĪRS – VĒRSIS
Droši var apgalvot, ka šī savienība ‘vērsim’ var izrādīties viens no sliktākajiem variantiem, jo ‘vērsim’ ‘ūdensvīra’ grēciņi neliks miera ne dienu, ne nakti. ‘Vērsim’ nāksies pastāvīgi cīnīties ar ‘ūdensvīru’ un viņa draugiem vai draudzenēm. Jau no seniem laikiem šī savienība tiek uzskatīta par nelabvēlīgu un nelietderīgu. Mūsdienu novērojumi to apstiprina.
‘Vērsim’ ir nepieciešams mierīgs dzīvesveids un nodrošinātas vecumdienas. ‘Vērsis’ ar sirdi un dvēseli ir pieķēries savai mājai, bez tās ‘vērsis’ nespēj sevi iedomāties. Pat pašas lielākās un krāšņākās gaisa pilis ‘vērsim’ šķiet nederīgas un nevērtīgas, bezjēdzīgas. ‘Vērsis’ lieliski saprot, ka pasaule iet uz priekšu, taču ‘vērša’ izpratne par mīlestību un naudu, naudu un mīlestību ir saglabājusies no viduslaikiem un tāda arī paliks uz visiem laikiem.
‘Ūdensvīram’ piemīt bagāta fantāzija un spilgta iztēle, rodas negaidītas idejas, oriģinālas, lai gan bieži vien apšaubāmas ieceres, nereti raksturīga vieglprātība, tādēļ nabaga ‘vērsim’ nākas ‘piezemēt’ ‘ūdensvīru’ un piespiest viņu sākt nodarboties ar praktiskām, reālām un vērtīgām lietām.
Vīrietim – vērsim sieviete – ūdensvīrs rada vienas vienīgas galvassāpes. Viņai patīk avantūras un mīlas piedzīvojumi, viss jaunais un nezināmais, ar ko ‘vērsis’ nekādi nespēj un negrib samierināties, tādēļ šķiršanās ir garantēta.

ŪDENSVĪRS – DVĪŅI
Starp ‘Dvīņiem’ un ‘Ūdensvīru’ ir iespējama ne tikai draudzība un sadarbība, bet arī visnotaļ laba un interesanta laulības dzīve – ar oriģinālām idejām, iecerēm un plāniem, ar zināšanām par mīlestības mākslas noslēpumiem. Laulības dzīve, bez vārda runas, var būt gan jautra un krāsaina, gan kaislīga un pārsteigumiem pilna, tomēr tā, visticamāk, nebūs pārāk nodrošināta, jo ar materiālo vērtību akumulēšanu ir pašvaki kā vienai zīmei, tā otrai. Partneri netiecas pēc tituliem un spozmes, mietpilsonisks dzīvesveids viņiem nav domāts.
Reizēm liekas, ka partneri ir radīti viens otram. Bieži mīlestība rodas no pirmā acu skatiena. Abi partneri mīl brīvību un domas neatkarību. Viņu kredo: „Vienlīdzība visās jomās!”.
Lai gan ‘ūdenvīrs’ pēc dabas ir diezgan kaislīgs, tomēr viņš nesteigsies noformēt attiecības oficiāli, tas parasti notiek tikai tad, kad tas tiešām ir nepieciešams. Lai panāktu savu, ‘Dvīnim’ būs jāliek lietā visa sava daiļrunība, kaislīgas atzīšanās mīlestībā un pat psiholoģiskas diskusijas, jo tāpat vien ‘ūdensvīrs’ pāri dzimtsarakstu biroja slieksnim nekāps. Tomēr vēl grūtāk ‘dvīnim’ būs pēc kāzām pārliecināt ‘ūdensvīru’ ķerties pie darba, nevis tikai sapņot un jūsmot par gaisa pilīm. Tomēr jāatzīst, ka tas nereti arī izdodas.
Ja ‘dvīnis’ spēs nostādīt jautājumus tā, lai ‘ūdenvīrs’ nejustu spiedienu vai mēģinājumu piespiest kaut ko darīt, gluži otrādi, justos brīvs un neatkarīgs, tad arī attiecības būs lieliskas.

ŪDENSVĪRS – VĒZIS
Šī savienība ir lemta neveiksmei. Šeit nepalīdzēs arī savstarpējā cieņa vai fiziskā pievilcība, ja tāda pastāv. Arī savstarpējā draudzība un sadarbība iztvaiko kā ūdens karstā vasaras dienā. ‘Vēzim’ un ‘ūdensvīram’ nevajadzētu iesaistīties jelkāda veida savstarpējās attiecībās, nerunājot nemaz par laulību. Septiņas reizes nedēļā viņi satiekas un septiņas reizes izšķiras. Šķiršanās ir šīs savienības loģisks iznākums.

ŪDENSVĪRS – LAUVA
Starp partneriem ir daudz pretrunu, taču tās gandrīz vienmēr izdodas pārvarēt. Šķiršanās ir retums. Atrodoties zem viena jumta un vienas segas, nemitīgi izceļas vietēja mēroga karš, taču šeit nav uzvarētāju vai zaudētāju. Spēcīga savstarpēja fiziskā pievilcība liek aizmirst par temperamenta un viedokļu nesaskaņām.
‘Ūdensvīri’ ir brīvās mīlestības, brīvo attiecību atbalstītāji. ‘Ūdensvīri’ nekad nesteidzas reģistrēt laulību. Ja arī tas ir noticis, ‘ūdensvīram’ sākuma periodā nav nepieciešams mainīt dzīvesveidu, arī ‘lauvai’ tā būs ērtāk un nebūs īpašu iebildumu.
Šai savienībai ir raksturīga viltība un daudz fantāziju, humors, neparastas intīmās izpriecas. ‘Ūdensvīrs’ neatzīst ne titulus, ne sociālos rangus, vēl mazāk – iesīkstējušās dogmas. ‘Ūdensvīra’ ideāls ir brīvība un neatkarība bez vardarbības. Lai arī brīžiem ‘lauvai’ saceļas spalva, taču viņš (viņa) sirds dziļumos saprot, ka zināma daļa taisnības tur slēpjas. Ja savādāk nevar, nākas iespiest asti kājstarpē un rast kompromisu. Turklāt nekādi uzbrukumi vai spoža argumentācija nepiespiedīs ‘ūdensvīru’ mainīt savu viedokli. Parliecinājies par šā fakta patiesumu,’lauva’ piekrīt meklēt kopīgu valodu.
Par labāku uzskatāms variants, kurā vīrietis ir ‘lauva’, savukārt sieviete attiecīgi ‘ūdensvīrs’. Šādā gadījumā šķiršanās procents tuvojas nullei.

ŪDENSVĪRS – JAUNAVA
Neskatoties uz iespējamu savstarpēju fizisko pievilcību, šī savienība ir lemta neveiksmei. Starp ‘jaunavu’ un ‘ūdensvīru’ darījuma attiecības ir reta parādība,  nemaz nerunājot par draudzību.

ŪDENSVĪRS – SVARI
Savienība ir dzīvotspējīga, ja vīrietis ir ‘svari’, bet sieviete attiecīgi ‘ūdensvīrs’. Visticamāk, tas ir izskaidrojams ar to, ka gan viens, gan otrs diezgan vienaldzīgi lūkojās uz oficiālu laulības reģistrēšanu. Iemītā taciņa uz kaimiņa dārzu, no vienas puses, ļauj baudīt saldo augli, no otras puses, ļauj justies pārliecinātam, ka neviens neizdzīs no sava ‘dārziņa’.
Savienība nereti patiešām noris bez konfliktiem un krīzēm. Vīrietim-‘svariem’, līdzīgi kā jebkuram vīrietim, ir grūti pretoties sievietes-‘ūdensvīra’ valdzinājumam. Kopdzīve ļauj uzzināt daudz ko jaunu, kā arī padara krāsaināku sadzīvi, paplašina redzesloku.

ŪDENSVĪRS – SKORPIONS
Šī savienība ir problemātiska. ‘Ūdensvīram’ jāatceras, ka ‘skorpionu’ nav iespējams salauzt vai pāraudzināt, kāds viņš ir piedzimis, tāds viņš arī paliks visu savu dzīvi.
Starp ‘skorpionu’ un ‘ūdensvīru’ ir labvēlīga tikai draudzība un biedriskums. Viens ir rīcības cilvēks, otrs – sapņotājs. Viņi nesaprot viens otru un nekad nesapratīs. Turklāt abiem partneriem ir pārāk atšķirīgi temperamenti, viedokļi un pārliecība.
‘Ūdensvīrs’, būdams brīvu attiecību un brīvas mīlestības piekritējs, nespēj saprast privātīpašniecisko ‘skorpionu’. Izpratne par mīlestību un laulību ir pilnīgi dažādas.
Savienības variants, kur vīrietis ir ‘skorpions’, bet sieviete attiecīgi ‘ūdensvīrs’, ir problemātisks. Sieviete nespēj saprast, kādēļ viņai vajadzētu saistīt sevi uz mūžu ar laulības saitēm. Vai – kāpēc jāaprobežojās tikai ar vienu partneri? Viņas to nesaprot, viņām laulības saites šķiet sliktākas par verga važām. Saskaņā ar statistiku, šāda savienība beidzas vai nu ar šķiršanos, vai ar atraitnību, vai pat ar noziegumu, jo ‘skorpioni’ ir spējīgi savārīt tādas ziepes, ko viņiem nākas nožēlot visu mūžu.

ŪDENSVĪRS – STRĒLNIEKS
Eksistē pietiekoši daudz priekšnoteikumu, lai šī savienība būtu veiksmīga. Abi partneri līdzīgi lūkojās uz notikumiem un tikpat līdzīgi arī rīkojas dzīves situācijās. Abi augstu vērtē brīvību un neatkarību, abi ir patstāvīgi.
Partneri izjūt abpusēju fizisko pievilcību.

ŪDENSVĪRS – MEŽĀZIS
Šī savienība ir visai problemātiska, bet vairumā gadījumu arī neveiksmīga. Šeit ir raksturīga ne tikai laulības šķiršana un atraitnība, bet arī attiecību pārtraukšana visdažādāko iemeslu dēļ. Sadarbība, līdzautorība ir iespējama, taču pat draudzībai šeit nav reāla pamata.
Šeit atkal var runāt par divām blakus esošām zodiaka zīmēm, kurām ir atšķirīgas iezīmes. ‘Mežāzis’ nespēj pierast pie ‘ūdensvīra’ ekstravagances un savdabīgā rakstura, jociņiem, veselīgā humora un nestandarta uzskatiem.
Vīrieša-‘mežāža’ acīs sieviete-‘ūdensvīrs’ ātri zaudē savu autoritāti, prestižu, reputāciju. Sieviete-‘ūdesnvīrs’ – tā ir māksla, estrāde un kino, vēlme mirdzēt, baudīt dzīvi, jautras nakts ballītes. Tamlīdzīga uzvedība ‘mežāzim’ parasti ir nepieņemama un šokējoša. Un tas vēl nav viss. Viņi var bez iepriekšēja brīdinājuma un garām sarunām pamest savu partneri, turklāt uz visiem laikiem. Šķiroties ‘mežāzis’ nejūt nekādus iekšējus pārmetumus, viņa dvēsele ir tīra ka bāreņa asara.

ŪDENSVĪRS – ŪDENSVĪRS
Šīs savienības devīze: ‘lai dzīvo brīvība, neatkarība un vienlīdzība!’. Piesaistīt ‘ūdensvīru’ ir iespējams, sniedzot viņam pilnīgu brīvību. Kurš partneris pirmais sapratīs šo patiesību, tas arī būs lielākais ieguvējs.
Jebkurā gadījumā šī savienība ir ārpus parastu un vispārpieņemtu attiecību rāmjiem. Starp citu, šis ir vienīgais savienības variants, kurā ‘ūdensvīri’ ir spējīgi iztikt bez savām ‘kreisajām’ draudzenēm vai attiecīgi pielūdzējiem. Partneri ir līdzīgi divām krītošām zvaigznēm, kas ir satikušās un ir pārsteigtas par savu laimi un prieku, par paša un otra skaistumu. Vienīgi tas, kādā veidā šie brīvās mīlestības un neoficiālās kopdzīves piekritēji nonāks līdz altārim, ir liela mīkla. Ja nu vienīgi tas ir liktenis.
Saskaņā ar statistiku, kritiskie gadi šai savienībai ir ceturtais, septītais un vienpadsmitais.

ŪDENSVĪRS – ZIVIS
Šī savienība ir problemātiska, parasti arī neveiksmīga. Savstarpējās attiecības ir jautras, enerģiskas, svinīgas, taču savienības stabilitāte ir apšaubāma. ‘Zivis’ vai nu pilnībā atsakās no savas būtības, vai arī pārtrauc attiecības. Viss ir svārstīgs, nestabils – jūtas un kaislības, laulība un ģimenes dzīve, dzīve un liktenis. Rezultātā – apgrēcība no abu partneru puses. Savukārt grēkā krišana, kā zināms, nozīmē izdzīšanu no paradīzes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *