SVARI – saderības horoskops

SVARI + AUNS. Gaiss + uguns = karsts gaiss.

Ugunīgais Auns ir pilnīgi pretējs Svariem. Tomēr daži astrologi tic, ka šī kombinācija var ir veiksmīga. Tas tāpēc, ka pretējie poli parasti pievelkas. Tam, protams, ir tikai daļēja taisnība, tāpēc ir jāskatās dziļāk šajā kombinācijā.

Viena no nozīmīgākajā atšķirībām ir tā, ka Auns ir izlēmīgs un pārliecināts: lēmumus viņš pieņem tai pat brīdī, bez kavēšanās. Svari vienmēr ir nobažījusies pieņemt kļūdainus vērtējumus, spriedumus. Auns arī necieš kļūdīties, bet viņiem ir spēcīgs ego, tāpēc viņi vienmēr iesaistās, lai pierādītu savu taisnību.

Kur Auns saskatīs lietas no vienas perspektīvas, tur Svari mēģinās pierādīt arī daudzas citas iespējas, skatu punktus. Tas padarīs Aunu traku! – Jūs esat ar viņiem vai pret? Auns ir ļoti atšķirīgs no Svariem šajā ziņā: Aunam patīk sniegt citiem padomus , ka arī viņi vienmēr ir ļoti pārliecināti par savu nostāju, sava viedokļa pareizību.

Svarīgu lēmumu pieņemšanā, Svariem patīk izvērtēt visus plusus un mīnuss. Svari vēlētos, lai Auns darītu tāpat, bet Aunam sagādā grūtības kādam piekāpties.

Svari ir ļoti sabiedriski, viņi izvērš savas sarunas ar cilvēkiem ļoti vispārīgi, Auns dod priekšroku uzzināt tikai sev nepieciešamo informāciju un „doties tālāk” pēc jaunas pieredzes un jaunas uzvaras.

Būtībā jūs esat ļoti atšķirīgas personības un mēdzat izturēties pilnīgi pretēji.

Ugunij un gaisam tomēr piemīt dažas kopīgas rakstura iezīmes. Ja Auns dos Svariem laiku, starp jums var izveidoties lielisks seksuāls piedzīvojums un bauda. Ja Svari spēs Auna liesmu nedaudz samazināt, viņi spēs sniegt saviļņojumu un tādu aizrautību, kāda Aunam ir nepieciešama. Bet tas notiksies, ja Auns dos Svariem laiku; ātrāk neaizies no Svariem prom.

Šīs kombinācijas veiksme būs atkarīga no attiecību tempa un komforta līmeņa starp jums. Jāpaiet ilgākam laikam, lai novērtētu, vai attiecības ir veiksmīgas.

SVARI + VĒRSIS. Gaiss + zeme = putekļi.

Valdošā planēta gan pār Svariem, gan Vērsi ir Venera, tāpēc starp jums ir nekavējoša pievilkšanās. Gaisa elements pār Svariem liecina par viņa gudrību un lieliskajam komunikācijas prasmēm, un tas viss pievelk gaisīgo un apzinīgo Vērsi. Pretēji Vērsis var Svarus nedaudz piezemēt un nomierināt viņu garīgo apjukumu.

Jūs abi izbaudīsiet nemierīgo sabiedrisko dzīvi, bet Vērsim attiecībā uz to ir arī daudzums, kuru nevar pārsniegt, jo viņš mīl arī mājas dzīvi. Svariem nepieciešama nemitīgas sabiedriskās aktivitātes, bet Vērsim tas var likties nogurdinoši, jo reiz pa reizei viņam nepieciešama daudz klusāka vide.

Par laimi arī Svariem patīk nedaudz garīgais miers, un esot kopā ar Vērsi tas palīdzēs viņam sabalansēt nemitīgās izklaides ar pilnvērtīgu dzīvi. Beigās Svari būs priecīgi ieiet līdzsvarotā rutīnā.

Ja Svari spēs būt iejūtīgi pret Vērša vajadzībām, kā arī pratīs atbalstīt viņus, attiecības būs veiksmīgas – lielisks sajaukums starp sabiedrisko dzīvi un ģimenes priekiem. Šīs būs attiecības, kur viens otru audzinās.

Svari ir izpalīdzīgi, tāpēc veiksmīgi varētu palīdzēt Vērsim karjeras jomā, motivēt viņu sasniegt savus izvirzītos mērķus. Šad tad Vērsis zaudē prasmi būs pašmotivētam par to, ko viņi dara, ko vēlas sasniegt – Svari būs labi padomdevēji, maigi ievirzot atpakaļ Vērsi uz pareizā ceļa. Šī Vērša īpašība var nejauši pāriet ari uz Svaru, tāpēc Svariem jābūt uzmanīgiem un nevajag pazaudēt pašiem sevi.

Reizēm Vērša un Svaru dienas kārtībā būs sinhronizēta un tai nebūs nepieciešamas nekādas pārmaiņas. Nepatīkamākajā gadījumā, Svaru lielā mīlestība uz sabiedrisko dzīvi var norādīt, ka viņš nav veidot nopietnas attiecības kā to vēlas Vēris. Naudas lietas vajadzētu plānot kopīgi. Ja Svari padosies Vērša vēlmēm ārpus veselā saprāta, viņa labklājība un miers būs laupīts.

SVARI+DVĪŅI. Gaiss + gaiss = vējš

Šī ir brīnišķīga zīmju kombinācija! Šī ir kolosāla kombinācija gan īslaicīgām, gan ilglaicīgām attiecībām. Venēra un Merkurs, attiecīgi pār Svariem un Dvīņiem valdošās, ir tuvi planētu draugi. Dvīņi kopā ar Svariem pavisam noteikti no parastas draudzības izveidos kaut ko īpašu.

Svari apbrīnos Dvīņu intelektu, reizēm pat saskatot viņos savu skolotāju, kurš zina atbildes uz sarežģītiem jautājumiem.

Kopā jūs esat sociāli aktīvi, jūs pavadīsiet lielisku laiku kopā ar draugiem, kā arī atrodoties un baudot kultūras vidi. Iespējams, ka jums abiem patīk teātris, tāpēc jūs būsiet aktīvi iesaistījušies arī paši kādas mākslas radīšanā. Dvīnim patīk darīt simts un vienu lietu, un Svari labprāt seko viņiem, jo paši ir mundri un ņipri.

Neviens no jums abiem nejutīsies apmierināts nedarot neko, bet jūs pratīsiet izbaudīt mirkļus, sēžot pie kamīna, lasot grāmatu un malkojot vīnu. Dvīnis un Svari viens otram ir ne tikai intelektuāli piemēroti, bet arī seksuāli. Jūs abi spējat justies komfortabli un labi šajās attiecībās. Šī ir ļoti veiksmīga kombinācija – starp jums pat valda nedaudz burvestības.

SVARI + VĒZIS. Gaiss + ūdens = lietus.

Svaru un Vēža kombinācija ir viena no visizaicinošākajām savienībām zodiaka zīmēs, un kura būs par pamatu lieliskam, satraukumu pilnam laikam. Atšķirīgais bieži vien nav saredzams pašā sākumā.

Jūs abi kārojat pēc miera un harmonijas, bet nozīmīgi strīdu raisoši jautājumi parādīsies ik pa laikam. Vēzim nepieciešama klusa personiskā dzīve, kura sāks apklusināt Svaru sabiedrisko, rotaļīgo un dažādību meklējošo dabu. Reizēm Svariem liksies, ka Vēzis ir pilnīgi nepierunājams mainīt savu vecmodīgo personisko attieksmi. Svariem ir nepieciešama daudz lielāka, daudzpusīgāka cilvēku grupa nekā Vēzis viens, ar kuriem dalīt savu sabiedrisko un intelektuālo dzīves pusi.

Vēzim ir iespēja šīs pamat atšķirības pārvarēt, ja abas zīmes iesaistītos kādā kopējā darba projektā. Vēzim piemīt lieliskas spējas attīstīt savas neierobežotās idejas, bet Svari būtu vienreizēji labi to pārdošanā. Šī būtu veiksmīga divvirzienu kustība, ja jūs to izvēlētos. Bet darbs, protams, ir viena lieta, bet mīlestība – cita!

„Intimitātes koeficients” starp Svariem un Vēzi ir diezgan augsts. Tas tāpēc, ka pār jums valdošās sievišķās planētas (Mēness un Venera) ir savstarpēji simpatizējošas. Dziļi sirdī jūs abi vēlaties būt mīlēti, kā arī jūs izrādāt savu mīlestību, tāpēc abi jutīsieties , ka esat novērtēti šajās attiecībās.

Šīm attiecībām ir ļoti pozitīva virzība, bet jums jāpiestrādā pie iepriekš izteiktajiem problēmu jautājumiem.

SVARI + LAUVA. Gaiss + uguns = karsts gaiss.

Svari ir lieliski sabiedriskās dzīves locekļi, viņiem patīk atrasties cilvēkos, dalīties ar savu sirsnību un vitalitāti. Svariem ir ļoti plašs un interesants skatījums uz dzīvi, tāpēc tas liekas pieņemams ikvienam, kuru viņš satiek. Daži cilvēki Svarus raksturotu kā hameleonu, kurš prot labi pielāgoties mainīgās situācijās. Šo īpašību dēļ Lauva ir kā radīta Svariem, un jūs būsiet lieliski draugi.

Svari atrodas zem elementa gaiss, tāpēc viņiem ir iespēja palielināt Lauvas siltumu „uzpūšot uz viņu liesmas”. Astroloģijā, kopējo ietekmi starp gaisa un uguni, raksturo kā ļoti tuvu draudzību un piedzīvojumiem bagātu seksu.

Svari vienmēr ir diplomātiski. Viņiem nepatīk strīdi un pārkāpumi, kas ietekmētu viņa mierīgo dzīvi. Viņi ir spējīgi izciest diezgan daudz, saglabājot mieru. Lauvas ir atšķirīgi: viņi dzīvo ar attieksmi – pateikti visu sejā tā kā tas ir, saukt lietas īstajos vārdos, pat ja tas sabojās viņa lielisko statusu.

Bet Svari Lauvas godīgumu uztvers kā pozitīvu rakstura īpašību, viņi tikai savu patiesību varētu izteikt daudz delikātākā veidā. Svari neuzskata, ka asums palīdz lietas izklāstīt daudz saprotamāk, tāpēc Lauvas attieksme reizēm kaitinās Svarus.

Starp jums ir stipra romantiskā pievilkšanās un jūs veidojat pāri, uz kuru citiem patīk skatīties. Jums piemīt harizma, tāpēc citus jūs pievelkat gluži kā magnētus. Tas jums nesīs veiksmi, un jūsu attiecības būs veiksmīgas gan profesionālā, gan sabiedriskajā līmenī.

Kad viens otru būsiet vairāk iepazinuši, sapratīsiet, ka jūsu kopīgās intereses ietver sevī viesu uzņemšanu, iešanu pavakariņot un citas lietas.

SVARI + JAUNAVA. Gaiss + zeme = putekļi.

Svaru sabiedriskums ļoti labi balansējas ar Jaunavas sīkumainību. Svaru atvērtība uz draudzību un labās saskarsmes spējas strādās kā lielisks motivators Jaunavai iznākt no savas čaulas ārā. Bet nevajag aizmirst, ka Jaunavām, īpaši kautrīgajiem tipiem, ir arī otra personības puse.

Jaunavas bieži izsaka kritiku, un Svariem jābūt gataviem to reizēm pieņemt. Par laimi Svari pieņem konstruktīvu un pamatotu kritiku, lai varētu sevi attaisnot vai vismaz „uzlabot”. Jāatceras, ka Svaru simboliskā nozīme ir taisnīgums, kas nozīmē, ka jebkurā situācijā viņš novērtē visu no dažādiem skatu punktiem un viedokļiem. Svariem nāksies uzklausīt Jaunavas viedokli un censties to ņemt vērā un īstenot. Jaunavai tas patiks. Un kad viņa to pamanīs, starp jums sāksies pozitīvu viedokļu apmaiņa, kur ieguvēji būs abi.

Svari ir neatkarīgi un nedaudz vieglprātīgi pēc dabas. Viņi mīl spontānas darbības, kur Jaunavas saplānotais dienas ritms īsti neies kopā. Šī lieta jums būs jāpārrunā, vajadzēs uzzināt, cik daudz koriģējumu Jaunavai būs jāveic tā lai viņa vēl joprojām justos ērti. Svariem patīk justies brīvi, lai tiem vienmēr varētu turpināt piedalīties neskaitāmajos sabiedriskās dzīves notikumos; Jaunava gan uz to netiecas pārāk.

Svariem patīk arī uzzināt ko jaunu seksuālajā jomā, un Jaunavai nāksies ar to sadzīvot, lai arī pārmaiņas guļamistabā nav Jaunavai raksturīgas. Svariem patīk daudz runāt par to kā viņi attiecībās jūtas, bet Jaunavai nepieciešama formāla un strukturēta draudzībā sākumā un tikai pēc tam viņi būs spējīgi iesaistīties šajās sarunās. Šie atšķirības punkti dažām Jaunavām būs izteiktāki, citām mazāk izteikti.

SVARI + SVARI. Gaiss + gaiss = vējš

Svari pateicoties gaisa elementam ir kustīga un mainīga zīme, kas nozīmē, ka lēmumu pieņemšana var būt diezgan liels izaicinājums jums abiem. Jūsu emocionālā un garīgā saderība ir diezgan stipra, bet jums nāksies piestrādāt pie praktiskām dzīves problēmām. Šī būs tā joma, kur diviem Svariem radīsies daži būtiski kopā risināmi jautājumi.

Jums abiem jāiemācās būt izlēmīgākiem un turēties pie sava viedokļa, vai vismaz spēt vienoties par kādu darbību, pat ja jums ir atšķirīgi viedokļi. Sadaliet praktiskos mājas darbus attiecīgi, kas kuram padodas vislabāk. Ja tiksiet galā ar šo problēmjautājumu, jutīsiet, ka saspīlējums starp jums samazināsies.

Pie Svaru raksturojuma bieži netiek minēts viņu revolucionārais gars. Priekšstats, ka Svari vienmēr ir mierīgi un rāmi, nav tālu no patiesības. Svari vēlas mieru un harmoniju, bet gribēt un dabūt ir divas atšķirīgas lietas.

Reizēm Svari pazaudē paši sevi drudžainajā dzīvē un nemierīgajos sabiedriskajos pasākumos, tādēļ aizmirst pievērst uzmanību emocionālajiem jautājumiem. Neatstājiet konfliktus un nepatīkamu jautājumu risināšanu uz vēlāku laiku, tas var iedragāt jūsu uztveri par lieliskām attiecībām. Ja plānojat ilgtermiņā attiecības, tad ar šo jautājumu jums ir jātiek skaidrībā.

Neatkarīgi no visām grūtībām, jūs abi esat optimistiski un mazliet vieglprātīgi. Jūs abi mīlat harmoniku un skaistumu; tur arī būs jūsu attiecību spēks. Patīkamus un jaukus momentus jums sagādās pār jums valdošā Venera , kura vienmēr palīdzēs tikt ārā no strupceļā.

Jūs viens otram sniegsiet siltumu, komfortu un fizisku tuvību. Svari zina kā mīlēt otru un par viņu gādāt. Jūs abi jutīsieties, ka saņemat tieši to, ko jums vajag, un tieši tajā mirklī, kad to vajag.

Sākumā gan esat piesardzīgi: viņiem ir tieksme iemīlēties sapnī nevis personā. Sākumā vajag mazliet apdomāt visu un nedaudz pārbaudīt, un tikai tad lekt iekšā kaisles pilnās attiecībās.

Kopumā savienība starp cilvēkiem, kuri ir dzimuši zem vienas zīmes ir vai nu lieliska, vai lemta pilnīgai neveiksmei. Svariem tas būs atkarīgs no tā, cik spējīgi viņu būs rast balansu, īpaši jomās, kur nepieciešama lēmumu pieņemšana.

STRĒLNIEKS+DVĪŅI. Uguns + gaiss= karsts gaiss

Strēlnieks un Dvīņi ir visintriģējošākā kombinācija. Tās ir pretējās zodiaka zīmes, bet pretstati parasti pievelkas. Runājot tieši par šīm zodiaka zīmē tā ir un tā nav – tas ir atkarīgs kā jūs uz to skatāties.

Pirmkārt, jūs abi pēc dabas esat mainīgi. Tas nozīmē, ka varat sagaidīt ievērojamas pārmaiņas un dažādību savā dzīvē. Būs nemitīga kustība, rosība, pārvietošanās un tas ir vitāli svarīgi jūsu abu garīgajam un emocionālajam stāvoklim.

Dvīņi nosliecas vairāk uz racionālu un prātīgu pieeju uz dzīvi, turpretim Strēlnieks dod priekšroku plašam, vispārīgam skatam. Ceļošana ir tā nodarbe, kur abas šīs atšķirīgās pieejas ļoti labi sader kopā. Un ceļošana ir piemērota abiem jums. Braukāšana pasaulei ļauj Strēlniekam atklāt viņam tik ļoti interesējošos starpkultūru un filozofiskos jautājumus. Bet Dvīņi iegūst sabiedrisko mijiedarbību, kura viņiem ir nepieciešama. Ceļojums ir ļoti atbilstoša satikšanās vieta šīm zīmēm.

Pretējā zodiaka zīme attiecas uz laulību un ilgtermiņa saistībām. Ja Strēlnieks tomēr izvēlas iet kopīgu taciņu ar Dvīņiem, tad nevajadzētu brīnīties, ja tomēr viņi „paklups”, tiklīdz tiks līdz īstai mīlestībai un romantikai.

Lai vai kā jūsu mainīgo raksturu dēļ, var paiet diezgan ilgs laiks, lai jūs vienotos par kādu noteiktu, noturīgu, apņēmīgu lēmumu, kas ietekmēs jūsu nākotni. Tur var rastie novilcināšanās vai citi neparedzēti šķēršļi nu jūsu vai citu cilvēku puses, kas būtiski apgrūtinās, lai viss izdotos.

Tā kā jūsu personībās ir atšķirības un līdzības, attiecības prasīs daudz darba no abiem jums. Ja jūs viens otram dosiet brīvību aizrauties ar savām individuālajām interesēm, jūsu attiecības var izaugt par tādām, kur abi jutīsieties komfortabli ar otru.

Seksuālā ziņā starp jums valda laba enerģija. Strēlnieka siltums un pievilcība stimulēs Dvīnī viņa intelektuālās un komunikācijas prasmes. Starp jums būs dzīvīga verbāla, jutekliska, emocionāla enerģijas apmaiņa.

SVARI + MEŽĀZIS. Gaiss + zeme = putekļi.

Sākumā skatoties šo zīmju kombinācija nav tā labākā savienība. Bet apskatot rūpīgāk, jūs abi ienesīsiet šajās attiecībās vērtības, un jūs abi spēsiet viens otru apmierināt turpmākajās, drošajās attiecībās, kas iespējams novedīs līdz laulībai.

Pirmkārt, un galvenokārt, pār jums valdošās planētas – Venera pār Svariem un Saturns pār Mežāzi – ir draudzīgas, apskatot no astroloģijas viedokļa. Bet Mežāzim būs jāaizmirst nemitīgā vēlme kontrolēt Svarus. Viens no Mežāža personības dzinējspēkiem ir tas, ka viņš ir apmāts ar vēlmi gūt materiālu un profesionālu stabilitāti. Mežāzis ir ambiciozs.

Diemžēl Svari ar to nav gluži mierā. Svari uzskata, ka varai ir jābūt godīgi sadalītais starp visām iesaistītajām personām. Bet tas atkal neapmierina Mežāzi, jo viņiem patīk saglabāt varu savās rokās. Mežāzis to lieto kā līdzekli kāda mērķa sasniegšanai, īpaši attiecībās. Svari turpretim vēlas redzēt sabiedrisko un psiholoģisku saskaņotību starp cilvēkiem, kuri ir attiecībās. Svariem nepatīk to visu kontrolēt.

Lai vai kā Svari izbauda labumus, ko Mežāzis sniedz attiecībās – ieskaitot neatkarīgu un komfortablu dzīves stilu. Tas nav pats labākais, bet nav arī pats sliktākais kādu attieksmi Svari vēlas.

Svari ir spontāni, viņi mīl jautrus saviesīgos pasākumus. Mežāzis parasti jūtas labāk daudz mierīgāka vide, reizēm izvēloties pat palikt savrup no citiem. Atkarībā no tā, kā jūsu attiecības attīstīsies, Mežāža vēlme pēc privātās telpas, būs klupšanas akmens Svariem. Ja Svari nogurs no nemitīgās sabiedriskās dzīves, viņš diezgan labi jutīsies divvientulībā ar Mežāzi.

Kad jūs nonākat līdz intīmām lietām, pārējās atšķirības starp jums tiek atklātas. Seksā Mežāzis ir diezgan tradicionāls, bet Svari vienmēr gatavi izmēģināt ko jaunu.

Svariem ir iespēja palīdzēt īstenot Mežāža slēptās idejas, laužot viņu barjeras. Mežāzim nāksies vien Svariem uzticēties šajā lietā. Mežāzim nāksies atteikties no aizsprieduma, ka cilvēku iespēja ir tikai atturīgs sekss un mīlestība. Ja Svari spēs Mežāzi par to pārliecināt, tas būs vērtīgs sasniegums, Mežāzis padosies un atvērs pamazām savu sirdi. Jautājums vien ir – cik ilgi Svari ir gatavi gaidīt?

SVARI + ŪDENSVĪRS. Gaiss + gaiss = vējš.

Svari nebeigs priecāties par Ūdensvīra smieklīgo ķēmošanos. Starp jums ir dabiska un romantiska saistība, kā arī Ūdensvīram ir tādas dotības, kas Svarus piesaista. Jūs diezgan labi sadzīvosiet jau no paša sākuma – jūs sajutīsiet uzreiz, ka starp jums veidojas kaut kas īpašs.

Gan Svari, gan Ūdensvīrs ir gaisa zīmes. Abi parasti pievelk apkārtējos cilvēkus gan mazās, gan lielās kompānijās. Ūdensvīra temperamentam piemīt plašs skats uz sabiedrību kopumā. Svari un Ūdensvīrs ir lieliski sarunu biedri.

Svari ir diplomātiski, Ūdensvīrs ir revolucionārs, jūs abi dedzīgi vēlaties attīstīt savas intelektuālās prasmes. Tas nozīmē, ka jūs kopā varētu nākt ar kādu neparasti politisku vai sociālu ideoloģiju – pašreizējie valsts notikumu jums varētu būt karsts sarunu temats – tomēr neiesaistot pat šos jautājumus, jums būs daudz maģisku momentu, kad uzsāksiet sarunas.

Jums abiem piemīt netradicionāls viedoklis par mīlestību un laulībām, bet jūs nelielais satraukums par laulībām ir daudz mazāks nekā iespējamība, ka starp jums nav saistību vispār. Lai vai kā daži Ūdensvīri parakstīsies par labu hipiju uzskatam, kurš ir par brīvu mīlestību. Tādos gadījumos Svari mēģinās nekaitīgu flirtu, bet tas nebūs pietiekoši radikālajam un oriģinālajam Ūdensvīram.

Ūdensvīrs uzspiedīs Svariem izpētīt šādu mīlas dzīvi turpmāk. Iespējams jums abiem ir nepieciešams turpināt attiecības, bet vai tiešām kā pamats būs neatkarība un brīvība? Kad jaunības trakulības būs beigušās, jums būs daudz vairāk pēc kā tiekties un ko sasniegt savās attiecībās, tāpēc jūs varētu apsvērt daudz tradicionālāku pieeju saistībām.

SVARI + ZIVS. Gaiss + ūdens = lietus.

Svaru un Zivs kombinācijai ir paredzēti divi veidi: vai nu jūs viens otru mīlēsiet, vai būsiet pilnīgi apjukuši viens par otru. Zivij piemīt ass prāts un labas intuitīvās spējas, viņiem patīk dzīvot „iekšējā” pasaulē, viņus tik ļoti nepiesaista sabiedriski notikumi. Tāpēc Svari jutīs, ka sākotnējā pievilkšanās ir pārgājusi. Zivs liksies nesasniedzama, kā arī Zivs nespēs apmierināt Svaru nepieciešamību pēc sabiedriskās dzīves un vēlmes intelektuāli attīstīties.

Zivij tomēr piemīt intelektuālās spējas saprast, ko Svari saka, viņiem vienkārši labprātāk asimilē idejas intuitīvā vai iekšējā līmenī. Zivs ir neverbālās komunikācijas piekritēji. Viņi labprātāk klausās nekā paši runā. Ja Svari to pieņems, tas viņus turpmāk vairs nemulsinās. Zivs vēlmi no Svariem varētu izteikt šādi: „ Kušš, Svari, paklusē – runā ar mani carus savu prātu nevis muti.”

Reizēs, kad Zivs runās, viņi to darīs noslēpumaini. Bet arī tas Svariem sagādās rūpes, jo viņi būs spiesti mēģināt minēt, ko Zivs ar to bija domājis pateikt.

Zivs ir ļoti garīga būtne, lai arī reizēm mēdz pavadīt laiku sabiedrībā. Ir laiks, kad šai mistiskajai ūdens zīmei ir nepieciešama pilnīga vientulība. Tas neies kopā ar Svariem tik ļoti nepieciešamo sabiedrisko dzīvi un atrašanos kompānijās. Jums abiem nāksies pielāgoties nedaudz otra, ja vēlaties, lai jūsu attiecības kaut kur virzītos.

Pār Svariem valdošā Venera ir cildena Zivi, tā parāda sevi no vislabākās puses. Daļa Zivju var veicināt Svaru pašizaugsmi – gan seksuāli, gan emocionāli. Ja Zivij tas ir, tad varat pāriet uz jaunu attiecības līmeni, jau daudz dziļāku. Tas varētu būt diezgan karmiski. Tā būtu viena no veiksmīgākajām kombinācijām starp zīmēm. Bet tas būtu kā izņēmumus nevis kā norma, ka tā notiek starp šīm zīmēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *