STRĒLNIEKS – saderības horoskops

Strēlnieks + Svari. Uguns + gaiss = karsts gaiss

Šī kombinācija ir patiesi atspirdzinoša. Kad strēlnieks satiekas ar svaru starp viņiem nekavējoties rodas komforta sajūta, sarunas rosās ļoti viegli un ir vispārēji laba sajūta. Svari ātri vien prot parādīt savas labās drauga spējas. Svariem ir tā iespēja lēni un pacietīgi pulēt neapstrādāto, bet vērtīgo dimantu – kas strēlnieks arī ir.

Šīm zīmēm ir arī daudz kas kopīgs. Vissvarīgākais, ka viņi abi mīl daudzveidību un dažādību, un pārmaiņas, kā arī viņiem patīk kopā pārspriest par cilvēkiem, ar kuriem viņi nonāk kontaktā.[sociallocker]

Viņiem raksturīgi ir kopā pavadītas brīvdienas vienkārši pastaigājoties kopā brīvā dabā. Tas viņus noved pie interesantām sarunām un savstarpēju emocionālu apmainu, kas īpaši svarīgi ir Svariem.

Dažkārt šīs zīmes satiek viena otru kādā brīvdienu ceļojumā ārvalstīs, vai arī vienkārši autobusa pieturā, kad tie mēro ceļu no darba uz mājām. Abām šīm zīmēm patīk ceļošana.

Visinteresantākais šajā savienībā ir romantiskā puse – svari reizēm var būt šokā un neizpratnē par strēlnieka attieksmi pret cilvēkiem – visu sacīt acīs tieši un bez liekulības. Intīmā dzīve ir ļoti baudāma. Pret svariem ir jāattiecas uzmanīgi, jo viņi pēc dabas ir ļoti jutīgi un viegli aizskarami. Kad jūs sāksiet kopā atpūsties un vairāk iepazīsiet viens otru, attiecības automātiski nonāks tālākā līmenī, kur abpusējais apmierinājums ar otru tikai pieaugs.

STRĒLNIEKS+AUNS. Uguns + uguns = eksplozija.

Strēlnieks ar Aunu spēcīga un neparedzētiem piedzīvojumiem pilna kombinācija.Pārgalvīgas, avantūriskas izpriecas jūs sagaida abus šajā ugunīgajā kombinācijā. Ļoti bieži starp šīm zīmēm mīlestība rodas jau no pirmā acu skatu.

Šajā kombinācijā ir arī daudz prieka un rotaļīguma. Tas ir tāpēc, ka pār jums valdošās planētas ir draudzīgas, savstarpēji saskanīgas. Turklāt jums ir sajūta, ka katrs no jums kaut kādā veidā atspoguļo otra cilvēka dotības. Tas nodrošina labu savstarpējo sapratni un vieglu komunikāciju starp jums.

Šad tad jūs pamanīsiet, ka savās sarunās abi iekarstas un tās kļūst pat nepieklājīgas un nepatīkamas. Citreiz jūsu partneris Auns būs izaicinošs un valdzinošs. Skaidri zināms ir tas, ka nekad jums kopā nebūs garlaicīgi. Auns vienmēr uzturēs strēlnieku kustībā. Jums abiem nepatīk garlaicīgas un paredzamas attiecības. Abiem ir nepieciešams kāds „pipariņš” dzīvei un priekš jums tas ir pastāvīgā mainība un dažādība.

Auns kaismīgi atbalstīs Strēlnieka ambīcijas, bet jūs varēsiet palīdzēt Aunam, novirzot viņa trakojošo enerģiju, uz daudz lielākām un labākām lietām. Un šādā veidā jūs abi būsiet iedvesmoti un atbalstīti no otra puses. Pēc kāda laika jūs arī varēsiet atklāt un izcelt „gaismā” Auna labās intuitīvās spējas un tieksmi pēc ideālisma.

Strēlnieka un Auna attiecībās pat ir karmisks elements; jūsu zīmju satikšanās ir liktenīga un laimi nesoša. Šīs ir vienas no tām attiecībā, kur jūs varat paredzēt, ka tās izdosies.

Strēlnieka brīvību un neatkarību mīlošā daba ir pilnīgi atbilstoša Auna dramatiskajai, komunikablajai un draudzīgajai dabai. Nebūs nekādas apstāšanās un pauzes starp jums, ja abi esat izlēmuši sākt attiecības. Jūs bieži ceļosiet un kļūsiet viens otram par domubiedru.

Jūsu seksuālā „apetīti” tuvojas jau galējai robežai. Abi jūs stundām ilgi varat baudīt „mīlestības mākslu”. Jūs esat ļoti piemēroti viens otram, arī seksuāli jums vajadzētu būs daudz kaislīgu un neaizmirstamu mirkļu.

STRĒLNIEKS+VĒRSIS uguns + gaiss = lava

Strēlnieks un Vērsis ir diezgan atšķirīgi pēc savas dabas. Vērsis saista sevi ar lietām, kuras var sataustīt vai sajust. Vērsis dzīvo praktiski un jutekliski. Turpretim Strēlnieks tiecas pēc brīvības, neatkarības un spontānuma.

Strēlnieks nevarat Vērsim dot pārliecību un drošību, kura viņam ir nepieciešama, ka viņš praktiskās un naudas lietas uztver nopietni. Bet Strēlnieks dzīvi uztver un bauda tādu kāda tā ir, praktiskas dabas jautājumus viņš uztver viegli, galvu par tiem nelauza. Sabiedrībā Strēlniekam ir pārdroša, reizēm nekaunīga un vaļsirdīga uzvedība, kas var kaitināt Vērša jau tā jutīgos nervus. Strēlnieka dzīve nav strukturēta un pēc paradumiem veidota, kā tā ir Vērsim. Un galu galā Strēlnieks saprot, ka „iestrēdzis” vienā konkrētā ceļā ar Vērsi.

Viens no strēlnieka stiprākajiem punktiem ir lieliska spēja mainīt savas domas un pielāgoties dažādiem apstākļiem. Un tas ir tieši pretēji Vērša dabai un tāpēc reizēm tie ir pavisam apjukuši vērojot, cik viegli Strēlnieks maina pat pats sevi, gluži kā hameleons.

Ja jūs patiesi vēlaties, lai šīs attiecības izdodas, tad būs nepieciešama diezgan liela pielāgošanās vienam priekš otra un iespējams, par jāveic kādas korekcijas savos paradumos un pie tā būs jāpierod. Bet seksuālā puse neizskatās tik briesmīgi kā viss pārējais. Ar laiku to jūs mierīgi varat uzlabot, pateicoties tam, ka pār jums abiem valdošās planētas ir labvēlīgas un savstarpēji saderīgas – Venera un Jupiters.

Ja Strēlnieks atmetīs nedaudz savu bravurīgo raksturu, viņš atradīs savu dziļāko būtību un parādīs sevi no citas puses, no tās, kurā ir līdzjūtība, līdzcietība. Un tieši tā puse no Strēlnieka personības ir tā, kas var saistīt viņu ar Vērsi. Tomēr jums jābūt pacietīgam un neatlaidīgam, lai šīs attiecības būtu veiksmīgas.

STRĒLNIEKS+SKORPIONS. Uguns+ūdens = enerģija

Strēlnieks un Skorpions var būt kolosāli biedri tāpēc, ka pār viņiem valdošās planētas ir ļoti saderīgas. Šī ir ļoti laba kombinācija, pilna ar optimismu, sasniegumiem un jautri pavadīta laika. Abiem no jums ir pozitīvs skats uz dzīvi, un jūs varēsiet dzīvē paveikt daudz, ja saliksiet savus prātus un sirdis kopā.

Strēlnieka komunikablā un pārdrošā attieksme liks Skorpionam justies nedaudz piesardzīgam, kad pirmo reizi tiksieties, bet tas nebūs uz ilgu laiku. Vajag atcerēties, ka Skorpions ir ļoti nopietns un viņam vajag laiku, lai viņš kļūtu atvērtāks. Attiecības starp jums viennozīmīgi var izdoties, jo jūsu starpā ir cieņa vienam pret otru. Citiem var likties, ka jūs esat pat pārāk atklāti viens pret otru.

Ja Strēlnieks iemīlēsies Skorpionā „no galvas līdz kājām”, tad tur var rasties pat jūtu eksplozija. Strēlniekam nāksies izvilkt Skorpionu no viņa čaulas un iemācīt viņam kā izrādīt savas emocijas – citādi var rasties nesaprašanās. Strēlniekam nāksies iemācīt kaut vai pavisam vienkāršus emociju izpausmes veidus, citādi šīs attiecības ātri vien būs sevi izsmēlušas.

Kad Skorpioni to apgūs un sāks reāli emocijas pielietot, viņš lēnām, bet nekļūdīgi sāks baudīt vieglprātīgāku un daudz optimistiskāku dzīvi kopā ar Strēlnieku. Strēlnieka lielā mīlestība uz ceļošanu un laika pavadīšanu brīvā dabā, atvērs Skorpionam acis uz to, cik baudāma ir brīvība un dažādība, kura Strēlniekam ir tik ļoti nepieciešama. Ja Strēlnieks to paveiks, tad viņš Skorpionā atvērs pilnīgi jaunu, vēl viņam pašam neiepazītu rakstura pusi.

Jūsu mīlas dzīve kopā var būt arī aizraujoša. Tiklīdz Skorpions noticēs, ka Strēlnieka atvērtība, atklātums nav tikai ārēja izlikšanās, un ka Strēlnieks to netaisās nekādā mērā izmantot, Skorpions patiesi atvērsies. Un aiz Skorpiona atturības slēpjas „dārgakmens”, kurš gaida, kad tiks atrasts un izbaudīts. Ja visas šīs pārmaiņas notiks, būs neiespējami pretoties tai mīlestībai un kaislei, kas starp jums valdīs.

STRĒLNIEKS +VĒZIS. Uguns+ūdens= enerģija

Strēlnieks varētu izskatīties kā bruņinieks ar spīdošām bruņām priekš klusā un pieticīgā Vēža. Strēlnieks Vēzi savaldzina ar savu pieeju – ņemt no dzīves vairāk nekā tā spēj dot. Vēzis ir ļoti romantisks un viņa patiks sekot līdzi Strēlnieka gaitām.

Lai vai kā jutīgajam Vēzim Strēlnieks ir kā cietais rieksts, ko viņš vēlas pārkost. Tas ir par spīti faktam, ka Jupiters un Mēness, kas ir pār jums valdošās planētas, ir draudzīgas un kopā strādā ārkārtīgi labi. Ir pilnīgi nolemts, ka šīs attiecības ilgtermiņā neizdosies, bet nekad nesaki nekad…

Strēlnieks ir godīgs attiecībā uz cilvēku trūkumiem, nepilnībām un vājumiem – reizēm viņš var likties pat nejūtīgs un vienaldzīgs. Vēzis novērtēs Strēlnieka taisnīgumu, godīgumu un viņa pozitīvo uzvedību, bet Vēzis ir īpaši jutīgs pret kritiku un godīgumu, kurš tiek pasniegts cietsirdīgā manierē.

Arī Vēzis darīs visu iespējamo, lai reizēm noslēptu savas jūtas, un tas viņam veiksmīgi izdosies. Bet tas viss nav iespējams uz pārāk ilgu laiku – kādā brīdi Vēzis sajutīsies, ka viņš nevis peld ūdeni, bet gan tiek vārīts. Tādejādi var rasties dažādas nesaskaņas starp jums.

Strēlniekam ir jāapgūst diplomātijas māksla, (kura diemžēl nav viņa labākā prasme), ja viņš vēlas izveidot veiksmīgas attiecības ar Vēzi. Monētas otra puse atkal saka: Vēzim vajag „biezāku ādu”, lai izturētu Strēlnieka iespējamos vārdu „izvirdumus”.

Vēzis Strēlniekam liekas seksuāli pievilcīgs, tāpēc starp viņiem ir iespējama karsta dēka. Bet tas varētu būt īslaicīgi, jo starp jums tomēr pastāv ļoti lielas atšķirības temperamentā pašos pamatos. Cik daudz enerģijas jūs abi esat gatavi dod šīm attiecībām, noteiks cik ilgi tās ilgs.

STRĒLNIEKS + DVĪŅI. Uguns + gaiss= karsts gaiss

Strēlnieks un Dvīņi ir visintriģējošākā kombinācija. Tās ir pretējās zodiaka zīmes, bet pretstati parasti pievelkas. Runājot tieši par šīm zodiaka zīmē tā ir un tā nav – tas ir atkarīgs kā jūs uz to skatāties.

Pirmkārt, jūs abi pēc dabas esat mainīgi. Tas nozīmē, ka varat sagaidīt ievērojamas pārmaiņas un dažādību savā dzīvē. Būs nemitīga kustība, rosība, pārvietošanās un tas ir vitāli svarīgi jūsu abu garīgajam un emocionālajam stāvoklim.

Dvīņi nosliecas vairāk uz racionālu un prātīgu pieeju uz dzīvi, turpretim Strēlnieks dod priekšroku plašam, vispārīgam skatam. Ceļošana ir tā nodarbe, kur abas šīs atšķirīgās pieejas ļoti labi sader kopā. Un ceļošana ir piemērota abiem jums. Braukāšana pasaulei ļauj Strēlniekam atklāt viņam tik ļoti interesējošos starpkultūru un filozofiskos jautājumus. Bet Dvīņi iegūst sabiedrisko mijiedarbību, kura viņiem ir nepieciešama. Ceļojums ir ļoti atbilstoša satikšanās vieta šīm zīmēm.

Pretējā zodiaka zīme attiecas uz laulību un ilgtermiņa saistībām. Ja Strēlnieks tomēr izvēlas iet kopīgu taciņu ar Dvīņiem, tad nevajadzētu brīnīties, ja tomēr viņi „paklups”, tiklīdz tiks līdz īstai mīlestībai un romantikai.

Lai vai kā jūsu mainīgo raksturu dēļ, var paiet diezgan ilgs laiks, lai jūs vienotos par kādu noteiktu, noturīgu, apņēmīgu lēmumu, kas ietekmēs jūsu nākotni. Tur var rastie novilcināšanās vai citi neparedzēti šķēršļi nu jūsu vai citu cilvēku puses, kas būtiski apgrūtinās, lai viss izdotos.

Tā kā jūsu personībās ir atšķirības un līdzības, attiecības prasīs daudz darba no abiem jums. Ja jūs viens otram dosiet brīvību aizrauties ar savām individuālajām interesēm, jūsu attiecības var izaugt par tādām, kur abi jutīsieties komfortabli ar otru.

Seksuālā ziņā starp jums valda laba enerģija. Strēlnieka siltums un pievilcība stimulēs Dvīnī viņa intelektuālās un komunikācijas prasmes. Starp jums būs dzīvīga verbāla, jutekliska, emocionāla enerģijas apmaiņa.

STRĒLNIEKS + LAUVA. Uguns+uguns= eksplozija

Ir diezgan grūti pārspēt Strēlnieka un Lauvas savienību. Jūs abi izstarojat siltumu, spēku un skaistumu un tas atspoguļojas jūsu atvērtajās, godīgajās attiecībās… ja vien jums būs lemts vienam otru satikt savās dzīvēs.

Lauva ir viena no tām ļoti retajām zvaigznēm, kura var izturēt Strēlnieka atklāto, pat skarbo attieksmi, pieeju. Lauva ne tikai to iztur, bet pat veicina to. Starp jums ir karmiska saistība. Jūs abiem liksies, ka pazīstat viens otru ļoti labi, pat ja būsiet tikko satikušies tikai. Jūs atstarojat viens otra dzīves entuziasmu un izbaudāt visu, ko otrs cilvēks jums piedāvā.

Strēlniekam vajag iedvesmot Lauvu uz ceļojumiem, plašākiem pasaules atklājumiem un pētījumiem. Lauva to uztvers kā siltu un patīkamu žestu.

Strēlnieks reizēm aizmirst par citu cilvēku jūtām, pārāk neskopojoties ar savu taisnību un atklātību. Bet Lauva ir iedomīga un augstprātīga. Tātad, vai pastāv iespēja, ka Strēlnieka nežēlīgais godīgums varētu radīt dziļus aizvainojumus Lauvai? Patiesībā ne visai.

Lauvai nāksies iemācīties ieklausīties tajā, ko Strēlnieks saka, bez pārāk kritiskas reakcijas uzreiz pret izteikto. Bet būtībā abi saprot, ka Strēlnieka godīgums nav cietsirdīgi apvainojumi, bet gan ir mēģinājumi palīdzēt un uzlabot situāciju, lietas.

Lauva, atrodoties zem Saules zīmes, ir aizrautīga un enerģiska attieksme pret dzīvi. Ja jūs esat tipiskais strēlnieks, tad jūs būsiet bezrūpīgāks, mierīgāks par savu partneri Lauvu, bet jūs sapratīsiet viņu vajadzības un izcelsiet viņu labākās īpašības.

Seksuālajās attiecībās starp jums ir radoša dzirkstele, tāpat kā uguns, kura ir spontāna, spirgta un dzīva. Jūsu fiziskā savienība ir mīlestības pilna un ļoti uzmundrinoša. Šī ir viena no vislabākajā seksuālajām kombinācijām starp zodiaka zīmēm.STRĒLNIEKS + STRĒLNIEKS. Uguns + uguns = eksplozija

Kad divi cilvēki ir dzimuši zem vienas zvaigznes tā var būt gan veiksme, gan neveiksme attiecībā uz attiecību veidošanu. Gadījumā, kad divi Strēlnieki apvieno savas romantiskās enerģijas kopā, tā var būt spēcīga kombinācija, bet ir jāprot ar to uzmanīgi appieties.

Ja sajūtat pievilkšanās spēku pret citu Strēlnieku, tad visticamāk jūs apsolīsiet neapgrūtināt viens otru pārāk agri, kā arī nemeklēsiet tik ātri īstas saistības, jo abi jūs baidaties pazaudēt savu brīvības sajūtu. Par laimi, jūs abi sapratīsiet, ka otram tas ir vajadzīgs.

Jūs abus interesē filozofija, ceļojumie, piedzīvojumi, sports un citas nodarbes, kas uztur jūs intelektuāli un fiziski mobilus. Vai ir jēga to visu piedzīvot kopā? Noteikti!

Tikai atceraties, ka pārāk daudz krāsu un pārmaiņu var atstāt pavisam mazu telpu stabilu attiecību veidošanai, ja kāds no jums to pēkšņi vēlēsies. Iespējams jums vajadzētu noteikt un norobežot, kur beidzas brīvība, un kur sākas saistības.

Jūs abi esat godīgi attiecībā paši pret sevi, tāpēc starp jums nekad nebūs nekas slēpjams.

Jūsu sabiedriskā dzīve būs jautrību pilna. Priekš jums tā būs aizraujoša „spēle” – izvēloties draugus, izklaidējoties, pat pusdienojot kopā. Strēlnieks gan ir ļoti konkurējošs, tāpēc labāk jums būtu jābeidz savstarpēji „uzvarēt” otru sabiedriskajos pasākumos, sabiedriskajā dzīvē kopumā. Attiecieties pret to draudzīgi.

Šī konkurējošā īpašība ļoti labi strādās attiecībā uz fiskajām nodarbēm. Jūsu kopīgā interese uz sportu, dos jums daudzas iespējas savstarpēji sacensties, tāpēc to nevajag darīt citās sfērās!

STRĒLNIEKS+ZIVIS. Uguns+ūdens=enerģija

Gan pār Strēlnieku, gan Zivīm valda Jupiters. Tas nozīmē, ka jums nekavējoties ir savstarpēja sapratne un jums ir līdzīgi domāšanas veidi.

Bet Zivis ir arī stiprā ietekmē no Neptūna, kas padara viņus apņainus, jutīgus un reizēm pat mistiskus. Tas šķiet pievilcīgs pateicoties Strēlnieka ideālicismam. Jūs abi domājat, ka dzīvei ir kāda dziļāka nozīme. Jūs varat pavadīd daudz laika apspriežot šīs jums kopīgās aizraušanās, kā arī celt paši savas attiecības uz kopīgajiem secinājumiem.

Starp jums ir arī būtiskas atšķirības. Piemēram, Strēlnieks ir daudz dedzīgāks un komunikablāks, tāpēc dažreiz Strēlnieks var bezrūpīgo Zivi pamudināt uz tadām darbībām.

Ka arī Zivīm ir nepieciešams laiks, kuru viņi varētu veltīt paši sev, saviem sapņiem. Un tas ir pilnīgi pretēji Strēlnieka entuziastiskajai un aizrautīgajai pieejai; Strēlniekam patīk izdarīt un dabūt lietas tagad un tūlīt. Strēlnieks labāk īsteno sapņus nekā sapņo tos. Šis varētu būt kritiskais punkts jūsu attiecībās.

Zivis izprot Strēlnieka iekšējo būtību. Tas ir tāpēc, ka Zivis vēlas atrasties ierastā vidē, izveidot ģimeni un ķerties klāt dzīves veidošanai.

Tas nenozīmē, ka viņi negūs baudu izzināt pasauli kopā ar Strēlnieku. Zivis remdēs nedaudz Strēlnieka vētraino un nepastāvīgo dabu.

Seksuālā un emocionālā ziņā Strēlniekam un Zivīm ir daudz kas kopīgs, tāpēc tur visticamāk būs daudz aizraujoši momenti jums abiem gan guļamistabā, gan ārpus tās. Attiecībā uz jūtu pasauli, šo zīmju kombinācija ir ļoti veiksmīga.

STRĒLNIEKS+JAUNAVA. Uguns+gaiss=lava

Pār Jaunavu valdošā planēta ir Merkurs un tas pievērš ļoti lielu uzmanību detaļām. Pretstatā Strēlniekam, kuru vada Jupiters, ir norūpējies tikai par lielākām dzīves lietām, mīlestību un apstākļiem kopumā.

Bet abi jūs esat nepastāvīgas zīmes, kas nozīmē, ka jūs abi protat pielāgoties citiem. Pateicoties tam, jūs varat izveidot veiksmīgas attiecības, neskatoties uz to, ka it kā esat diezgan atšķirīgas personības.

Strēlnieks visas lietas redz un attēlo kopumā. Piemēram, Strēlnieks ir nobažījies par mežiem, turpretim Jaunava izrādīs lielāku interesi par kokiem, iespējams par katru no tiem, katru lapiņu, katru koku.

Bet tas nenozīmē, ka jūsu attiecības neizdosies. Patiesībā jūs varat diezgan labi viens otru līdzsvarot, īpaši, ja iemācīsieties pieņemt viens otra skatupunktus uz lietām un nebūtu pārāk uzstājīgi pierādīt tikai savu viedokli par pareizu.

Jaunavai vajadzēs iemācīties kā atbrīvoties no kriticisma attiecībā uz katru sīko lietu, bet skatīties uz gala rezultātu vairāk nekā uz pašu procesu. Bet Strēlniekam vairāk jāpievērš uzmanība procesam nekā rezultātam. Tas iespējams ir vienādi grūti priekš abiem jums. Bet tas varētu būt tā vērts.

Jaunava ir laimīga ar Strēlnieku, kamēr viņš attiecībās iegulda darbu. Kā arī Strēlniekam vajadzētu vairāk pievērst uzmanību ģimenes dzīvei, ja viņš vēlas apmierināt Jaunavas vajadzības. Strēlniekam ir lieliska iespēja izmantot Jaunavas gudrību veidojot savu karjeru vai strādājot pie tā, lai ienestu lielāku harmoniju ģimenes dzīvē.

Guļamistabā jums ir ļoti dažādi stili. Jaunava ir atturīga, Strēlniekam patiek eksperimentēt. Lai tomēr jūsu seksuālais savienojums izdotos, Jaunavai būs jāiemācas savam prātam tajos momentos atpūsties un vienkārši izbaudīt tos. Ja Jaunava to spēs, seksuālā dzīve var izdoties pat ļoti labi.STRĒLNIEKS+ŪDENSVĪRS. Uguns + gaiss = karsts gaiss

Gan Strēlnieks, gan Ūdensvīrs ir rosīgi – iespējams pat drudžaini, nemierīgi. Abi ir draudzīgi un patīk viņiem satikties ar draugiem. Jūs varat kļūt par ļoti labiem draugiem. Jaunas un progresīvas idejas, un vispārīgi atrasties sabiedrisko notikumu centrā ir tas, ko jūs abi meklējat; tāpēc tādi notikumi, kas ir saistīts ar klubiņiem, teātriem, ekskursijām, sportu brīvā daba ir tas, kas abus jūs piesaista.

Bet starp jums ir arī atšķirības. Strēlnieka entuziasms un pašpārliecinātība padara viņu ļoti ekspansīvu un ātri iekarstošu; Ūdensvīrs ir atturīgāks tādā ziņā.

Ūdensvīrs ir progresīvs savā attieksmē. Par laimi, tas Strēlnieku neuztrauc. Viņš ir priecīgs, ka katram cilvēkam ir savas domas, skatupunkti uz dzīvi.

Bet ir jābūt gatavam, ka Ūdensvīrā var būt pēkšņas un negaidītas pārmaiņas. Pienāk laiks, kad Ūdensvīram vajag pilnīgas pārmaiņas attiecību veidošanas tempā, ka arī attiecībā uz citām lietām tas var būt. Tas var izmest Strēlnieku no līdzsvara un atstāt viņu vienkārši izvēlē par pielāgošanos.

Dzīve ar Ūdensvīru būs dinamiska un nekad nebūs garlaicīga vai rutīnas pilna. Jūs atradīsiet sevi stundām ilgi diskutējot par dažādām lietām, sākot ar vidi, dabu un beidzot ar politiku un sazvērestības teoriju, lai uzzinātu un apmainītos viedokļiem, ko katrs zina. Jūs viens otram patīkami kavēsiet laiku un spēsiet izklaidēt otru, un tas būs pamats jūsu ilgtermiņa attiecībām.

Jūsu attiecību seksuālā puse visticamāk būs enerģijas pilna un aizraujoša. Ūdensvīrs ir ļoti aizraujošs, iekārojams un pievilcīgs. Strēlnieka pieķeršanās Ūdensvīram padarīs viņu mierīgāku un palīdzēs viņam vairāk atpūsties un baudīt visu. Tas būs lielisks uzlabojums Ūdensvīra parastajai nevaldāmajai pieejai. Strēlnieks būs apmierināts un laimīgs, ja vien Ūdensvīrs savu nesavaldību „neienesīs” guļamistabā.STRĒLNIEKS+MEŽĀZIS. Uguns + gaiss = lava

Komunikablais Strēlnieka temperaments ir diezgan atšķirīgs no Mežāža. Strēlniekam ir atvērta, optimistiska un godīga daba, kura uztver lietas tā, kā tās ir, kā dzīve tās viņam piespēlē. Un Strēlnieks vienmēr tic, ka dzīve viņam piespēlēs vislabāko, pat tad, ja lietas galīgi iet šķērsām, viņš turpina ticēt, ka nākošie dzīve pagriezieni būs viņam labvēlīgi.

Mežāzis tiek uzskatīts par vēsu, privātīpašniecisku un nereti intravertu zīmi. Daudziem, bet ne visiem Mežāžiem ir daudz konservatīvāka daba kā Strēlniekam, kā arī viņi nav tik optimistiski kā Strēlnieks.

Tāpēc būs jādod Mežāzim laiks, lai viņš ar Strēlnieku justos brīvi. Tad Mežāzis mazliet izmainīsies un parādīs savu otru personības pusi. Bet vajag paturēt prātā, ka sākuma viņi var justies pārspēti no Strēlnieka jautrajā rīcībām, bet tad var sākt tiesāt Strēlnieku par to, izmantojot savas rakstura īpašības.

Strēlnieks ir dēkainis, viņš mīl brīvību; viss, kas ir saistīts ar sportiskām aktivitātēm brīva dabā ir tieši viņa kompetence. Tā ir vēl viena lieta, pret kuru Mežāzis ir daudz piesardzīgāks nekā Strēlnieks. Un tomēr, ja jūs būsiet kopā ar Mežāzi, jums nāksies rēķināties ar tādām rakstura īpašībām kā godkārība un praktiskums.

Ja jūs esat pacietīgais Strēlnieks, jūs varētu patikt ņemt virsroku pār atturīgu Mežāzi, lai parādītu viņiem kā patiesi baudīt dzīvi. Mežāzis ātri mācās, viņam ir ass prāts. Viņi var aizraut Strēlnieka uz izklaidēm vērstā daba un pēc laika viņš vēlēsies pievienoties Strēlnieka pārdrošajos pasākumos. Tāpēc nevar Mežāzi izslēgt kā Strēlnieka iespējamo partneri.

Jūsu seksuālā dzīve ar Mežāzi varētu nebūt tik karsta un kaislīgā kā Strēlnieks būtu vēlējies sākumā. Ja Strēlnieks dos Mežāzim mazliet laika, lai viņu iepazītu, tad Mežāzis galu galā mācēs Strēlnieku apmierināt. Kopumā jums nāksies diezgan daudz strādāt, lai sasniegtu to, kas Strēlniekam ir nepieciešams no sava partnera, bet rezultāts būs piepūles vērts.

[/sociallocker]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *