SKORPIONS – saderības horoskops

SKORPIONS + AUNS. Ūdens + uguns = enerģija

Rodas patiesi liels spēks, kad satiekas Skorpiona un Auna spēki. Kā jūs šo spēku izmantosiet, parādīs, cik laimīgi būsiet kopā. Dažreiz Skorpiona cīņas spars Aunam ir tik pat lielā daudzumu, kā arī Skorpionam Auna ugunīgums un mērķtiecība.

Un, protams, kad šie elementi tiek sajaukti kopā, rodas dēka ar ļoti lielu enerģijas potenciālu. Šīs var būt diezgan „karstas” attiecības. Jūs nekavējoties valdzinās un piesaistīs otra kaisle un seksualitāte.

Skorpionu uzbudinās karstgalvīgais Auns. Auns vienmēr atbalstīs Skorpiona tiekšanos izpētīt jaunas iespējas. Jūs abi esat apņēmīgas un ietiepīgas personības, tāpēc kompromisa meklēšana būs neizbēgama, ja vēlēsieties, lai attiecības izdodas.

Šķiet, ka seksualitāte dominēs šajās attiecībās. Marss, kurš ir Skorpiona valdošā planēta, kontrolē arī Auna raksturu. Jums ir diezgan daudz kas kopīgs. Lai vai kā Aunam būs grūti vest sarunas un nonākt kompromisā ar Skorpionu, runājot par mājas dzīvi un ģimenes jautājumiem.

Auns vēlas, lai viņa mājas būtu visu aizraujošo notikumu centrā, kas nozīmē nebeidzamus izklaides pasākumus un nepārtrauktu viesu plūdumu. Pretēji Skorpionam, kurš ir ļoti noslēpumains un noslēgts cilvēks, un vēlas, lai viņa mājas būtu kā patvērums no citiem. Tas var radīt konflikta situācijas.

Jūs ķildosieties arī par dzīves perspektīvām, jo jūs abi esat ļoti uzņēmīgi un spēcīgi savos uzskatos. Jūs konfliktēsiet ļoti dedzīgi. Šīs nesaskaņu reizes, kad abi vēlēsieties pierādīt savu pārākumu pār otru, būtu lietderīgi beigt ar skūpstu un izlīgumu. Jūs viens otru spēsiet saniknot tik ilgi, kamēr būsiet tikuši līdz guļamistabas priekiem.

SKORPIONS + VĒRSIS. Ūdens + zeme = dubļi

Daudzus Skorpionus pievelk un valdzina Vērsis, kurš ir viņa pretējā zīme. Skorpionam ir magnētiska pievilcība, kas tik pievilcīga, ka Vērsis nespēj tai pretoties. Kā jau mēdz teikt – pretējie poli pievelkas.

Pirmajā tikšanās reizē Vērsis liksies ļoti dinamisks un stiprs, lai arī viņi daudz nerunās. Skorpions jutīsies uzbudināts no kaisles, kura staros no Vērša, esot viņa kompānijā. Tā ir spēcīga pievilkšanās. Vērsim būs ļoti līdzīgas izjūtas attiecībā pret Skorpionu, tāpēc, ka starp zīmju valdošajām planētām – Marsa un Veneras – ir cieša saikne.

Skorpions ir ūdens zīme un ūdens daba Vērsim sākumā būs grūti pieņemama. Skorpiona ne elastīgums un Vērša ietiepīgums sākumā var atnest diezgan daudz konflikta situācijas. Jūs spēsiet vienoties par dažām lietām, bet par citām turpināsiet strīdēties, līdz padarīsiet viens otru traku. Daudzos gadījumos būs „zobs pret zobu”. Abiem jums vajag iemācīties respektēt, spēt pieņemt otra uzskatus un viedokli.

Skorpiona pastāvīgā nepieciešamība izteikt sevi ar seksa palīdzību sākumā Vērsim liksies glaimojoši, bet Vērsim ir nepieciešama lielāka pieķeršanās, jūtas un siltums, ja viņi ir izlēmuši veidot stabilas attiecības. Vērsis pēc dabas ir ļoti jutīgs uz pieskārieniem, bet viņiem nepietiek ar vienkāršu seksu. Vērsim nepieciešams sajust drošību.

Skorpions var palīdzēt Vērsim izpētīt vēl neizmantoto paša personību. Klāt vēl pieskaitot Vērša mīlestības un jutekliskuma spēku, viņš varētu sasniegt baudas virsotnes. Bet Vērsis var pamācīt Skorpionam vairāk izmantot viņa maigo dabu.

Savādi, bet šīs attiecības var nest psiholoģiskus izaicinājumus tādās jomās kā finanses, vara un kontrole. Šie jautājumi būs lielākie izaicinājumi jūsu attiecībās. Lai vai kā jūs audzināsiet un mīlēsiet viens otru. Jums jāļauj lietām attīstīties un mīlestībai kļūt stiprākai jūsu starpā.

SKORPIONS + DVĪŅI. Ūdens + gaiss = lietus

Dvīņi, esat gatavi sajust intensīvo Skorpionu katrā dzīves situācijā. Dvīņi ir intelektuāli zinoši tādā bezbēdīgā un vieglprātīgā ziņā, Skorpions visu domā daudz dziļāk un ir gatavi veikt radikālas pārmaiņas lietās.

Skorpionu neapmierināsi ar tukšām un nepamatotām sarunām, neiedziļinoties lietu patiesajā būtībā, bet tas ir tieši tas, ko Dvīnis prot. Skorpions vienmēr meklēs dziļākas jēgas un nozīmēs visās lietās, un diezgan drīz Dvīnim tas var šķist pārāk drūmi un nepiemēroti.

Valdošās planētas Dvīnim un Skorpionam ir Merkurs un Plutons. Bet Marss kontrolē Skorpiona intensitāti. Un šīs planētas kopā nav viegli saskaņojamas. Tas nozīmē, ka reizēm Skorpions Dvīni var pilnībā nokaitināt. Šis, protams, var likt justies Dvīnim neomulīgi un satraukti, bet, ja Dvīnis to tomēr atļauja, viņa ieguvums būs jaunās lietas, ko viņš sevī atklās.

Dvīnis, protams, var mēģināt pierunāt Skorpionu mainīt nedaudz savu attieksmi, domas, kļūt mazliet pielaidīgākam, nedaudz bezrūpīgāk uztver ikdienišķas situācijas, vai pat visu dzīvi. Bet šādi Dvīņa uzskati var sakaitināt Skorpionu pavisam.

Kad pāris nonāk līdz guļamistabai, šī kombinācija izrādās pārāk vāja, lai spētu saglabāt romantiskas attiecības. Neskatoties uz grūtībām emocionālajā ziņā, šī kombinācija ir ļoti veiksmīga risinot biznesa uz finansiālas lietas.

Seksuālā jomā Skorpions Dvīni pārsteigs un valdzinās, bet būs jūtama Skorpiona centieni dominēt un kontrolēt jūsu emocijas un sajūtas. Būtībā Skorpions vēlas nopietnākas attiecībās nekā Dvīnis tās spēj dot. Tas nenozīmē, ka Dvīnis ir aprobežotāks, seklāks cilvēks, viņi vienkārši ir personas ar mazāku dedzību un kvēlumu.

Skorpiona vēlme dominēt un greizsirdība nav laba kombinācija ar Dvīņu jauko un ātri pielāgojamo pieeju. Mēģinot izveidot labas, balansējošas attiecības var prasīt daudzas korekcijas sevī abām pusēm.

SKORPIONS + VĒZIS. Ūdens + ūdens = plūdi

Kad cilvēki ir dzimuši zem viena elementa, parasti viņi jūtas komfortabli savā starpā un pievelk viens otru. Skorpions ar Vēzi pieder šai cilvēku daļai, jo abi ir ūdens zīmes. No astroloģijas viedokļa Vēzis ir viens no labākajiem Skorpiona partneriem.

Jūs abi esat jutīgi, emocionāli un gādīgi; vienīgais, Vēža veids mīlestības izpausme ir mazliet atšķirīgs no Skorpiona. Skorpions prasa daudz vairāk mīlestības, atdošanos nekā Vēzis spēj dot.

Vēzis jutīsies, ka viņš burtiski apber Skorpionu ar mīlestību un skūpstiem, bet tas nekad nebūs Skorpionam pietiekoši. Tāpēc, lai šīs attiecības izdotos Vēzim jāparāda, ka Skorpions viņam ir ļoti dārgs un vērtīgs.

No visām zīmēm tieši Vēzis spēs visvairāk atdoties Skorpionam tāpēc, ka Vēzis viegli pielāgojas pārmaiņām. Skorpionam vajadzētu ierobežot savas vēlmes pret jutīgo Vēzi ar nereālām prasībām gan praktiskām, gan emocionālām. Ar šīm prasībām Skorpions tikai tērē enerģiju, kur ieguvējs būs tikai viņš viens.

Lai arī Skorpions un Vēzis ir saskanīgi elementi, viņu seksualitātē ir zināmas atšķirības. Skorpionam attiecībās ļoti svarīgi ir sajūtu un seksa aspekts. Skorpionam nepieciešams daudz vairāk kaisles kā Vēzim. Vēzim nepieciešama mīlestība un tuvība pirms viņš var sniegt nevaldāmu kaisli.

Vēzis Skorpionā atradīs personu, ar kuru viņš noteikti vēlēsies dalīties visās savās emocijās. Vēzis parasti meklē cilvēku, ar kuru viņš var saprasties dvēseliski. Tas gan var Skorpionu nedaudz sabaidīt, bet tai pat laikā Vēzis viņam liksies daudz tuvāks un mīļāks. Ja Skorpions atvērs savu sirdi, jums ir sagaidāmas ilgas un mīlestības pilnas attiecības.

SKORPIONS + LAUVA. Ūdens + uguns = enerģija.

Skorpiona un Lauvas kombinācija ir ievērības cienīga. Jums abiem piemīt neticami spēcīgas vēlmes un abiem ir labi attīstīts egoisms. Lai šīs attiecības izdotos, jums vienam otru ir jārespektē, jāliek otram justies ļoti vērtīgam un nepieciešamam.

Jūs abi esat ietiepīgi un neelastīgi, bet Skorpiona gars reizēm atkusīs Lauvas siltajos saules staros. Skorpions ir jutīgs un emocionāls, bet galvenais viņa raksturojums ir – stipra, spēcīga personība ar dedzīgām jūtām. Un šīs īpašības ir īstās, lai piesaistītu Lauvu un radītu noturīgas un emocijām pilnas attiecības.

Lai dzīvē atrast šīs kombinācijas piemēru, nav jāmeklē tālu. Bijušais ASV prezidents Bills Klintons un viņa sieva Hillarija. Klintons ir īsts līderis, kādi parasti arī Lauvas ir. Bet Hillarija ir tik pat lepna, neelastīga un apņēmīga, spēcīga personība kā Bills. Pat centās iekļūt pirmā sieviete Baltajā Namā. Šī iekāre pēc varas viennozīmīgi bija tas, kas pievilka vienu otram.

Hillarijas atbalstam bija liela ietekme uz Billa politisko dzīvi. Starp viņiem bija nepārvaramas saites, pārdzīvojot neskaitāmos publiskos skandālus. Abas zīmes ir ļoti romantiskas un lojālas, tāpēc parasti viņi ir kopā uz mūžu, pārdzīvojot gan sliktus, gan labus laikus. Lauva gan tik uzmācīgi neizrāda savu mīlestību kā Skorpions.

Skorpions mēdz aizrauties ar domām par tādām lietām kā nāve un dzīve pēc nāves. Tas var sākumā nedaudz baidīt Lauvu, jo viņam liksies, ka Skorpions uztver lietas pārāk dziļi un nopietni. Kad Lauva to spēs pieņemt, viņš pats gribēs būt tuvāks Skorpionam.

Lauva izrādīs milzīgu cieņu Skorpiona analītiskajām prāta spējām, bet viņš neatpaliks un vēlēsies parādīt savu vērtību.

SKORPIONS + JAUNAVA. Ūdens + zeme = dubļi.

Daudzi Skorpioni un Jaunavas izjūt savstarpēju pievilkšanos. Daudzi pāri izveido laimīgu, komfortablu un piepildītu dzīvi, apvienodami savus finansiālos, garīgos un emocionālos resursus.

Bet ir arī otras grupas cilvēki, kur šī pati kombinācija nestrādā tik labi. Viņi var apprecēties un palikt kopā uz mūžu, bet viņi nekad neizjutīs piepildījumu sevī no šīm attiecībām. Tas ir tāpēc, ka abi ir ļoti prasīgi.

Pār Skorpionu valdošā planēta Plutons ir izaicinošs ļoti konfrontējošā ziņā. Turpretim Jaunava dod priekšroku ļoti racionālai domu apmaiņai, kura notiek laipni un vienkārši.

Kad attiecības ilgs jau kādu laiku Jaunava vairāk izjutīs Skorpiona intensitāti, viņa atklātās manieres, kuras būs cieņas trūkums, ka arī Skorpions sāks neņemt vērā pat pavisam elementāras lietas. Skorpions kļūs aizkaitināts par Jaunavas loģiku – pievērst uzmanību pat mazsvarīgiem jautājumiem.

Ja Skorpions sāks attiekties uz lietām nedaudz vieglāk, viņš jutīsies daudz pārliecinātāks par šīm attiecībām ar Jaunavu. Praktiskajās lietās, kā arī guļamistabā šīm attiecībām ir visi nepieciešamie raksturojumi, lai tas sauktu par labām.

Jaunava spēj dot gan mīlestību, gan stabilitāti. Kopā jūs varēsiet izcīnīt finansiālu stabilitāti un dot savstarpēju atbalstu viens otram, kas ir vairāk kā lielāka daļā attiecību, kur pastāv tikai emocionāls un romantisks piepildījums.
SKORPIONS + SKORPIONS. Ūdens + ūdens = plūdi.

Divu Skorpionu kopā būšana var būt gan septītās debesis, gan elle. Veiksmīgajā savienojumā neapvaldāma kaisle saistīs vienu ar otru. Fiziskās saites, kuras būs ļoti stipras jau sākumā, liks jums vienam pēc otra ilgoties jau pašā attiecību sākumā.

Vairumā gadījumu divi Skorpionu iemīlas viens otrā ļoti ātri un diezgan drīz arī apjauš, ka ir gatavi ilgstošām saistībām.

Skorpions tīri instinktīvi saprot otra Skorpiona domas un jūtas. Viņi droši var dalīties noslēpumos viens ar otru. Dažreiz pat nav vajadzīgi vārdi, pietiek ar acu skatienu, lai saprast, ko otrs tieši šobrīd izjūt. Jūs daudzas lietas darāt sinhroni, tāpēc jūs varat izvairīties no nebeidzamām diskusijām, kuras citās attiecībās ir nepieciešamas. Jūs ļoti ērti jūtaties viens otra klātbūtnē.

Attiecības starp diviem Skorpioniem tomēr ne vienmēr ir tik idilliskas kā izskatās. Tam par pamatu ir abu Skorpionu biežā garastāvokļa maiņa, nelokāmā nostāja jautājumus. Ja neviens no jums nav spējīgs mīlēt otru „bez noteikumiem”, šīs problēmas jums nebūs tik viegli pārvarēt.

Pateicoties jūsu lielajai mīlestībai pret otru, parādās īpašnieciskas tieksmes, greizsirdība un aizdomas vienam uz otru. Jūs abi pieprasāt vispārīgu uzticību no partnera, bet tas var jūsu jūtas apslāpēt.

Ja neviens no jums neatļaus otram mazliet personisku brīvību, attiecības pārvērtīsies „vēlmju kaujā” un radīs sarežģītu emocionālo tīmekli. Viena no iespējām, kā no tā izvairīties ir iemīcīties uzticēties otram un nedot iemeslu aizdomām. Tā varētu būt viena no visnozīmīgākajām jūsu karmas mācībām.

STRĒLNIEKS+SKORPIONS. Uguns+ūdens = enerģija

Strēlnieks un Skorpions var būt kolosāli biedri tāpēc, ka pār viņiem valdošās planētas ir ļoti saderīgas. Šī ir ļoti laba kombinācija, pilna ar optimismu, sasniegumiem un jautri pavadīta laika. Abiem no jums ir pozitīvs skats uz dzīvi, un jūs varēsiet dzīvē paveikt daudz, ja saliksiet savus prātus un sirdis kopā.

Strēlnieka komunikablā un pārdrošā attieksme liks Skorpionam justies nedaudz piesardzīgam, kad pirmo reizi tiksieties, bet tas nebūs uz ilgu laiku. Vajag atcerēties, ka Skorpions ir ļoti nopietns un viņam vajag laiku, lai viņš kļūtu atvērtāks. Attiecības starp jums viennozīmīgi var izdoties, jo jūsu starpā ir cieņa vienam pret otru. Citiem var likties, ka jūs esat pat pārāk atklāti viens pret otru.

Ja Strēlnieks iemīlēsies Skorpionā „no galvas līdz kājām”, tad tur var rasties pat jūtu eksplozija. Strēlniekam nāksies izvilkt Skorpionu no viņa čaulas un iemācīt viņam kā izrādīt savas emocijas – citādi var rasties nesaprašanās. Strēlniekam nāksies iemācīt kaut vai pavisam vienkāršus emociju izpausmes veidus, citādi šīs attiecības ātri vien būs sevi izsmēlušas.

Kad Skorpioni to apgūs un sāks reāli emocijas pielietot, viņš lēnām, bet nekļūdīgi sāks baudīt vieglprātīgāku un daudz optimistiskāku dzīvi kopā ar Strēlnieku. Strēlnieka lielā mīlestība uz ceļošanu un laika pavadīšanu brīvā dabā, atvērs Skorpionam acis uz to, cik baudāma ir brīvība un dažādība, kura Strēlniekam ir tik ļoti nepieciešama. Ja Strēlnieks to paveiks, tad viņš Skorpionā atvērs pilnīgi jaunu, vēl viņam pašam neiepazītu rakstura pusi.

Jūsu mīlas dzīve kopā var būt arī aizraujoša. Tiklīdz Skorpions noticēs, ka Strēlnieka atvērtība, atklātums nav tikai ārēja izlikšanās, un ka Strēlnieks to netaisās nekādā mērā izmantot, Skorpions patiesi atvērsies. Un aiz Skorpiona atturības slēpjas „dārgakmens”, kurš gaida, kad tiks atrasts un izbaudīts. Ja visas šīs pārmaiņas notiks, būs neiespējami pretoties tai mīlestībai un kaislei, kas starp jums valdīs.

SKORPIONS + MEŽĀZIS. Ūdens + zeme = dubļi.

Starp Skorpionu un Mežāzi svarīgākais ir draudzība. Mežāzis ir tik pat piesardzīgs un aizdomīgs attiecībā pret otru cilvēku kā Skorpions, bet šīs īpašības tiek noliktas malā, pirmajās tikšanās reizēs. Neskatoties uz to, ka pār jums valdošās planētas nav tie labākie draugi, bet jūs jutīsieties ļoti ērti viens otra sabiedrībā. Jums būs kopīgas intereses un jūs jutīsieties garīgi nedaudz radnieciski.

Apdomība un piesardzība ir Mežāža būtības atslēgas vārds, tāpēc Skorpiona veselais saprāts liek justies attiecībās labi. Mežāzim ir nepieciešams komforts, stabilitāte un drošība. Skorpions novērtēs Mežāža saprātīgumu un praktiskumu, kā arī emocionālo un seksuālo attieksmi.

Jūs abi esat strādīgi, čakli un apņēmīgi, savus nospraustos mērķus jūs esat apsolījušies sasniegt. Katrā ziņā, jūs abi neesat uz to motivēti no vienādiem lietām. Piemēram, Skorpionu nauda motivē daudz mazāk nekā emocionālā kaisle un aizraušanās. Kā arī Skorpionam patīk vara un viņš izmanto labākos piedāvājumus.

Mežāzis vairāk koncentrējas uz to, ko par naudu var nopirkt. Kad saliksiet kopa savus talantus, jūs varat radīt attiecības, kas atnesīs jums milzīgu materiālu bagātību un varu. Bet jums būs jāatrod līdzsvars starp darbu un atpūtu, jo konflikti par varu būs neizbēgami.

Jūs veiksmīgi savienosiet savu spēku un mīlestību veidojot ģimeni, kur abi jūs nodrošināsiet drošu patvērumu un dziļu mīlestību saviem bērniem un viens otram. Jūsu ģimene nekad nekas netrūks.

Jūsu seksuālā saderība sāksies ļoti lēni, jo pār jums valdošās planētas tomēr ir ļoti atšķirīgas. Skorpions ir seksuāli ekspresīvs, bet Mežāzis ir rezervētāks. Sākumā Skorpions pārņems Mežāzi ar savu entuziasmu. Bet, ja Skorpions dos vairāk laika Mežāzim, lai viņš varētu iepazīties un spētu uzticēties, tad abi sasniegs arī baudāmas seksuālās attiecības.

SKORPIONS + ŪDENSVĪRS. Ūdens + gaiss = lietus.

Var šaubīties par iespēju Skorpionam un Ūdensvīram izveidot ilgtermiņa attiecības. Jūs abi esat ietiepīgi un abiem ir stingras un nelokamas idejas (kuras var kļūt arvien uzstājīgākas kļūstot jums gados vecākiem), tāpēc ir iemesls šaubīties par attiecībām. Kurš piekāpsies jautājumos, idejās un viedokļos? Ja tomēr izdomāsiet veidot attiecības, šis būs sarežģītākā risināmā joma.

Skorpionam ļoti svarīgas ir sajūtas un Ūdensvīrs ir tieši tas, kurš viņam var sniegt emocionālās lietas. Tas nav tas, ko parasti cilvēki doma par Ūdensvīru, bet viņi ir jutīgi un mīlestības pilni. Viņiem liksies, ka Skorpiona egoisms ir tikai ārēja izpausme. Un parasti tā arī ir!

Jūs abi esat apņēmīgi, varat nodoties vienai lietai, lai ko arī tā prasītu. Jūs nebaidāties no izaicinājumiem. Tas parasti ir pamats attiecību izturībai, bet šajās attiecībās tas ir tieši pretēji – jo vairāk jūs viens otram spītēsiet, jo mazākas iespējas, ka šīs attiecības izdosies.

Ja nonāksiet strupceļā, jums būs nepieciešamas labākas komunikācijas prasmes, bez personiskiem aizspriedumiem, ja vēlēsieties nonākt pie godīga kompromisa. Šis process jums iemācīs abiem kā atbrīvoties no neiecietības, kas starp jums valda. Galu galā šīs attiecības jums iemācīs abiem kļūt cilvēcīgākiem.

Vai Skorpionu seksuāli piesaista Ūdensvīrs? Jā! Skorpions vēlēsies izpētīt Ūdensvīra seksualitāti pilnībā. Skorpionam būs nepieciešama labas komunikācijas prasmes guļamistabā, ja viņš vēlēsies „atvērt” Ūdensvīra kaislīgo pusi. Prasme mīļi parunāt būs tā, kas abiem jums būs jāapgūst.

SKOPRIONS + ZIVS. Ūdens + ūdens = plūdi.

Skorpions un Zivis ir viena no tām īpašajām, pat maģiskajām savienībām, par kurām daudzi var tikai sapņot. Šī ir spēcīga kombinācija, pilna ar jutu un emocionālo enerģiju. Viņi var radīt milzīgu daudzumu neiegrožotas kaisles un mīlestības.

Mīlestību un saistības, kuras pāri attiecībā meklē, izdosies lieliski zem Saules zīmes esošajam Skorpionam kopā ar Zivi, kura arī ir zem Saules. Šī ir ļoti karmisks savienojums.

Tiktāl par lietām, kurām atbild Saule, Zivs būs vispiemērotākais partneris Skorpionam. Zivs saprot Skorpiona sarežģīto personību tīri intuitīvi, tieši tāpat zina kā pieskarties Skorpiona prātam, garam un ķermenim. Pateicoties Zivs pieejai, Skorpions viņa iemīlēsies no galvas līdz papēžiem.

Zivij patiks Skorpiona lieliskie pieskārieni. Reizēm liekas, ka Zivs „lidinās pa mākoņiem” un dzīvo savā pasaulītē, tāpēc Skorpiona praktiskums ir tieši tas, kas viņam nepieciešams. Skorpions var Zivi piezemēt nedaudz, un novirzīt viņa intuitīvās spējas uz kādu īpašu emocionālu momentu starp jums.

Kad Zivs un Skorpions iemīlēs viens otru, Skorpions bieži remdēs Zivs iekšējos emocionālos satraukumus un palīdzēs viņam nolikt malā savus konfliktus vai garīgās sāpes. Zivs, patiecoties savai līdzjūtībai, veiksmīgi tiks galā ar Skorpiona dedzīgo un reizēm sarkastisko pieeju.

Ja Skorpions ir dvēselē noguris no mīlestības meklējumiem un nemitīgi uzdotajiem jautājumiem par dzīves jēgu, tad nav šaubu, Zivs ir tieši tas partneris, kuru viņš meklē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *