Mežāzis – saderības horoskops

AUNS + MEŽĀZIS

Uguns un zeme ir lava.
Šī ir patiesi neveiksmīga zīmju kombinācija romantikai, var prognozēt nemitīgas cīņas jūsu starpā. Daži astrologi šādu kombināciju pat mēdz uzskatīt par visneveiksmīgāko starp visām zodiaka zīmēm. Pār jums valdošām planētām – Marsam un Saturnam – ir pilnīgi pretēji spējas. Auns ir ekstraverts, bet Mežāzis ir intraverts un kautrīgs, reizēm pat drūms.

Mežāzis ir praktisks, reālistisks, prātīgs, lēns un nosvērts un Aunam pārāk konservatīvs. Mežāzim ir nepieciešams skaidrs, noteikts plāns par visiem notikumiem viņa dzīvē. Auns  kāreiz mēdz aizrauties tieši ar viņam nezināmām lietām un vienmēr ir sajūsmā par to, ko dzīve viņam piespēlē. Jums ir ļoti atšķirīgas attieksme pret citiem. Ja Aunam tomēr Mežāzis liekas pievilcīgs, viņš maldās, ja domā, ka Mežāzis uzreiz tad pametīs visu, lai tikai skrietu līdzās ar Aunu. Auna impulsīvā un mežonīgā daba radīs Mežāzī neizpratni par notiekošo.

Šajās attiecībās Auns nevarēs savu brīvību mīlošo dabu. No otras puses, Auna dzīvīgā un pārpilnā enerģija, liks tradicionālajam Mežāzim justies kā vāverei ritenī un tas viņiem nepatīk – Mežāzim nepieciešams, ka viņu dzīve kustas nedaudz lēnāk, tādā ātrumā, lai viņš spēj visam izsekot līdzi.

[sociallocker]
Lai vai kā Mežāzis slepeni vēlētos piedzīvot tādu dzīvi kādu Auns dzīvo, kur vienmēr bezgalīgi kūsā enerģija un optimisms.
Pār Mežāzi valdošais Saturns norāda uz stingru un nosvērtu attieksmi, kas, būtībā, ir pretrunā ar Auna attieksmi. Bet Mežāzis varētu nedaudz apslāpēt Auna degsmi.
Pārsteidzoši, bet darba attiecībās šai kombinācijai nebūs nekādas problēmas. Darot lietas kopā profesionāli, tas var ļoti labi izdoties, neskatoties uz to, ka jūs viens otru neiedvesmojat -jūs kopā varat veiksmīgi pelnīt naudu, bet vai tas ir viss, ko jūs vēlaties viens no otra?

VĒRSIS + MEŽĀZIS.

ATBILDĪGAIS VADĪTĀJS un PRAKTISKAIS DARĪTĀJS. Divu praktiķu reti veiksmīga savienība, kurā gadi kā labs vīns padara draudzību tikai stiprāku. Pārticīgu cilvēku savstarpēja mijiedarbība. Jums ir vienota laika izpratne, jo laiku mērat pēc padarītā un iegūtā.

Lomu sadalījums: Tu – projektu aizsācējs, Vērsis – nodrošinātājs. Problēmas var sākties, kad jāsaņem atalgojums pēc nopelniem. Kurš vairāk darījis un pelnījis? – šādi jautājumi pie laba gala nenoved.
– Mežāža melanholiskajai sirdij Vērsis ir īsts atradums. Kā vienam, tā otram jūtas ir stabilas un ilgas. Kā mīlestībā, tā laulībā šis pāris ir uzticīgs viens otram, kas garantē stabilu savienību ar lielu lietderības koeficientu.
– Šinī savienībā šķiršanās ir rets izņēmums. Starp viņiem mīlestība nerodas no pirmā skatiena – ar gadiem tik padziļinās savstarpēja vienprātība un sapratne, nostiprinās pieķeršanās jūtas.
– Savienība  ir jānostiprina ar naudu un citām materiālajām vērtībām.
– Abi partneri ir caurstrāvoti un pārpildīti ar dzīves realitāti un praktiskumu.
– Pateicoties Mežāzim, Vērsis vienmēr pareizi attiecas pret laiku.
– Vērsis, atšķirībā no citiem, prot novērtēt Mežāža humoru.
– Attiecības, kad abu dzīve ir tīkami „rāmji rāmjos”.
– Mežāzim ir jāsaprot par Vērsi viena svarīga lieta – viss ir iespējams, kamēr lēmums nav pieņemts. Kamēr viņi apspriež uzdevumu, izstrādā plānu, kamēr nav paspieduši viens otram roku, viss ir iespējams, un Vērsis ieklausīsies Mežāzi. Tāpēc ļoti svarīgi ir nekļūdīties pieņemot lēmumus. Tādēļ, ka pēc tam kaut ko mainīt vairs nevarēs . Vērsis izpildīs visu precīzi kā plānots un viņu nevarēs apstādināt ne ar kādiem līdzekļiem.

DVĪNIS + MEŽĀZIS

Gaiss un zeme veido putekļus.
Šķitīs, ka Mežāzis nekavējoties velk uz zemes Dvīņa gaisīgumu un enerģijas pārpilnību. Tas Dvīnim var arī nepatikties. Šī kombinācija ļoti labi darbosies biznesā vai kādā profesionālā laukā, bet tas nepiedāvā jums daudzas kopīgas intereses un līdzības personības rakstura īpašībās. Šie elementi – gaiss un zeme ir visai atšķirīgi – iznākums tādai  zīmju kombinācijai ir  tikai putekļi.

Mežāzis ir pārāk sarežģīta zīme Dvīnim. Mežāzim ir spēcīgs karmisks savienojums naudas jautājumos. Jums nāksies daudz ko pārrunāt attiecībās par vērtībām. Kas ir tas, ko jūs abi vēlaties, kā arī, kā jūs apiesieties ar finansiālām lietām. Šīs lietas var kļūt par jūsu attiecību „klupšanas akmeņiem”, ja netiksiet ar tiem skaidrībā jau pašā sākumā.

Dvīnim nevar uzticēt atbildību par finansiālu drošību, jo reizēm viņš naudu tērē brīvi vaļsirdīgi un pārāk dāsni. Mežāzis skaita katru santīmu un ir taupītājs. Māka atbilstoši tērēt naudu un resursus var kļūt par jūsu lielāko strīdu jautājumu.

Sektors, kas norāda uz finansiālajām rūpēm, parāda, ka  arī seksuālajai dzīvei vajadzēs pievērst nedaudz vairāk uzmanības kā parasti. Dvīņi var veicināt Mežāža konservatīvismu. Mežāzis to labprāt uzņems un baudīs Dvīņa rotaļīgumu, pēc kāda laika Mežāzis pat var seksuāli atvērties un tas parādīs, ka jūsu attiecības ir tik veiksmīgas, ka tiek pieļauta to ilgtspēja.

Pār Mežāzi valda lēnais, nosvērtais Saturns, un Dvīnim tas var sniegt dziļāku izpratni pašam pret sevi, skaidras atbildes dažādos dzīves jautājumos, notikumos, ja Dvīņi paši to vēlēsies. Tas pat ir iespējams, ja viens ar otru tomēr nedibina nopietnas attiecības. Dvīņi būs pārsteigti, par Mežāža dziļo domāšanas līmeni, kas būtiski atšķiras no Dvīņa uztveres par lietām.

VĒZIS + MEŽĀZIS

EMOCIONĀLAIS MIETPILSONIS un ATBILDĪGAIS VADĪTĀJS. Papildinoša mijiedarbība. Ideāla savienība, ja Mežāzis iekārto sabiedrisko dzīvi, bet Tu rūpējies par mājas vidi. Tev svarīgas ir jūtas, Mežāzim – kādā gultā gulēsim. Ilgu savienība, kurā ilgstoša kopā būšana nogurdina. Ja iespējams atvilkt elpu vienam no otra, varat piedzīvot otro, trešo un kārtējo attiecību jaunību. Tavi ieroči Mežāža darbā ir nenoderīgi. Tomēr pie Tevis Mežāzis varēs pārciest vētras kā ne pie viena cita.
– Neraugoties uz to, ka šajā savienībā ir ne mazums pretrunu, kontrastu, ka partneri dzīvo pilnīgi dažādās pasaulēs, galveno lomu nospēlē stipra fiziska pievilcība.
– Savienībā obligāti vajadzīgs kompromiss no Mežāža puses.
Mežāža kaislības ir zem trejdeviņām atslēgām. Par mīlestību viņš runā pilnīgi mierīgi, nepaceltā balsī, bet tā, it kā runa būtu par saimnieciskām lietām vai arī par kaut ko citu. Mežāzis vairāk grib ņemt un mazāk dot, bet strādāšanu un darbu vērtē augstāk nekā mīlestības jūtas.
– Daudziem Vēžiem Mežāža aukstasinīgais miers līdzīgs salnai, kas skārusi puķes, un ar gadiem paši zaudē arī savas jūtas.
– Labākais variants minētās laulības slēgšanai ir starp vīrieti – Mežāzi un sievieti – Vēzi. Mežāzim, kas bieži krīt depresijās, Vēža sieviete ir īsta dvēseles mierinātāja. Vēzīte, ja ir apgādāta ar materiālajiem labumiem, vienmēr cenšas izdarīt pa prātam, aizstāvēt savu laulības partneri, pateicoties ar jūtu siltumu, sirsnību un maigumu, uzticību. Tas tik ļoti aizkustina Mežāžus, ka viņš pat mēģina iet uz kompromisu.
– Vīrietis Vēzis ar grūtībām pakļaujas savas partneres „ārstēšanās kursiem”.
– Mežāzis vienmēr ir viesis vietā, kur saimnieko Vēzis. Vēzis vienmēr ar labpatiku uzklausa Mežāzi – par vakardienas notikumiem, par darbiem, kurus Mežāzis uzspēja padarīt, kādi ir plāni rītdienai. Bet Vēzis pats nekad negribēs darīt to pašu, ko dara Mežāzis. Nav jēgas konkurēt savā starpā.
– Mežāzim piemīt spēja Vēzi padarīt par ,,normālu,,. Pasaulē vairāk neviens cits nespēj Vēzi noturēt pieklājības rāmjos. Vēzis nevar viņa klātbūtnē palaisties. Ja vēlies uzzināt, kādi ir Mēness cilvēkā Vēža jaukumi bez pārmērībām – pavērojiet viņu Mežāža klātbūtnē. Redzēsi, ka emocijas pilnībā var kontrolēt, ka uztraukumu var rūpīgi noslēpt, ka personīgai ieinteresētībai ir robežas – pietam ļoti dzelžainas. Kamēr Vēzis vēlas patikt Mežāzim, viņš demonstrēs šos savus lieliskos talantus.
– Mežāzis var tikai vienu: uzslavēt Vēža panākumus vai novērtēt viņa kļūmes, skatoties uz to, kas Vēzim radīs lielāku iespaidu.
– Mežāzis zina, ko ir pelnījis Vēzis, un atlīdzina tam pēc nopelniem. Tas ir labi, godīgi, bet tomēr nedaudz garlaicīgi, lai arī ļauj salīdzinoši ilgi uzturēt attiecības.

LAUVA + MEŽĀZIS

Uguns un zeme veido lavu.

Nevar atrast divas pēc rakstura tik atšķirīgas zīmes kā Lauva un Mežāzis. Pašos pamatos šīs zīmes jau ir pilnīgi pretējas. Lauvas degsme un Mežāža piezemētība slikti savienojas. Lauvas ir sirsnīgas, pašapmierinātas, viņās kūsā vēlme pēc komunikācijas ar apkārtējiem cilvēkiem. Tas ir pilnīgi citādi nosvērtajam un reālistiskajam Mežāzim.

Lauvas gaišie, spožies saules stari liek Mežāzim justies neērti. Mežāzis sāks justies neveikli atrodoties jūsu izcilajā un uzmanības meklējošajā sabiedrībā. Patiesībā, jo biežāk Mežāzis ar Lauvu kaut kur dosies, jo mazāk pašpārliecināts Mežāzis kļūs.

Lauvai jābūt smalkjūtīgākai pret Mežāzi, jācenšas mazināt viņa sirds smagumu un palīdzēt viņiem sākt uztver lietas nenopietnāk. Mežāzis pēc dabas ir nopietns, tāpēc nebūs viegli to mainīt.

Pār Lauvu valdošā Saule ir uz āru vērsta; bet, savukārt, Saturns, kas ir Mežāža valdošā planēta, ir tieši pretēja. Mežāzis ir intraverts, viņam patīk darbus darīt ārpus citu redzes loka, prom no vietām, kur Lauva meklē atpazīstamību un iegūt citu uzmanību.

Šī kontrastējošais enerģiju strāvojums var savienoties veiksmīgi, ja spēsiet rast savstarpējus kompromisus.

Diemžēl vieta, kur raksturīgās atšķirības ir vispamanākās ir guļamistaba.

JAUNAVA + MEŽĀZIS

Zeme ar zemi veido stingru zemi.

Divu vienādu elementu savstarpēja kombinācija ir labs pamats attiecību sākšanai. Jaunavai uzreiz izveidosies labas attiecības ar Mežāzi. Pateicoties dažiem iemesliem, Mežāzis Jaunavai neliksies tik nopietns kā viņš liekas citām zīmēm.

Abas šīs zīmjes, parasti ir reālistiskas, mērķtiecīgas, bet starp jums pastāv ar dažādas atšķirības. Jaunava vairāk orientējas uz darba darīšanu, bet Mežāzis vairāk uz veiksmi.

Kopumā, jūs abi esat taupīgi, tomēr Jaunava pārspēj Mežāzi šajā ziņā. Pār Mežāži valdošā planēta – drūmais Saturns, bet Jaunava zina kā to iedvesmot. Kopā ar Jaunavu Mežāzis varēs justies, ka ir atjaunojis savus spēkus un kļuvis jaunāks un spēs pateikties par to daudz labāk nekā citas zodiaka zīmes.

Jaunava spēs atvērt Mežāža otru šķautni, kura ir draiskulīga un jautra. Citiem Mežāzis parasti šķiet tikai ambiciozs un nopietns. Tas nenozīmē, ka jūs abi arī kārtīgi nepastrādāsiet, lai sasniegtu materiālu labklājību, bet gan to, ka Jaunavas vadītā kompānijā Mežāzis atbrīvosies un nometīs nost sevis aizsargājošo pārklāju.

Sākumā var šķist, ka šīs ir uz darbu orientētas attiecības, bet, ja paskatās dziļāk, būs pamanāms, ka Mežāzim ir spēcīga ietekme uz Jaunavas romantisko dzīvi. Mežāzis palīdzēs Jaunavai iemīlēties sevī.

Jaunavai nevajag būt tik kritiskai, ka arī pārāk neuzbāzties ar savu dzīves skatījumu. Jaunava uzticēsies Mežāzim, un tas ļaus Mežāzim kļūt vēl jūtīgākam un mīlošākam. Nevajag aizmirst, ka aiz Mežāža ārējām īpašībām slēpjas liela vēlme pēc drošības un komforta ilgtermiņā.

SVARI + MEŽĀZIS

Gaiss savienojoties ar zemi veido putekļu mākoni.

Skatoties  uz šo zīmju kombināciju… nu, nav tā labākā savienība. Bet ieskatoties rūpīgāk, jūs abi ienesīsiet šajās attiecībās vērtības, un abi spēsiet viens otru apmierināt turpmākajās, pastāvīgajās attiecībās, kas iespējams novedīs līdz laulībai.

Pirmkārt, un galvenokārt, pār jums valdošās planētas – Saturns pār Mežāzi un Venēra pār Svariem – ir draudzīgas, apskatot no astroloģijas viedokļa. Bet Mežāzim būs jāatmett nemitīgā vēlme kontrolēt Svarus. Viens no Mežāža personības virzītējspēkiem ir tas, ka viņš ir apsēsts ar vēlmi gūt materiālu un profesionālu stabilitāti. Mežāzis ir ambiciozs.

Diemžēl Svari ar to nespēs būt mierā. Svari uzskata, ka varai ir jābūt godīgi sadalītai starp visām iesaistītajām personām. Bet tas atkal neapmierinās Mežāzi, jo viņiem patīk saglabāt varu savās rokās, lai to izmanto kā līdzekli mērķu sasniegšanai, īpaši attiecībās. Svari turpretim vēlas redzēt sabiedrisku un psiholoģisku harmoniju starp cilvēkiem, kuri ir attiecībās. Svariem nepatīk visu kontrolēt.

Lai vai kā Svari izbauda labumus, ko Mežāzis spēj sniegt attiecībām – ieskaitot komfortablu un neatkarīgu un  dzīves stilu. Tas nav pats labākais, bet ne arī sliktākais kādu attieksmi Svari vēlas.

Svari ir spontāni, viņi mīl jautrus saviesīgus pasākumus. Mežāzis parasti jūtas labāk daudz mierīgākā vidē, reizēm izvēloties pat palikt atsstatus no citiem. Atkarībā no tā, kā jūsu attiecības attīstīsies, Mežāža vēlme pēc privātās telpas, būs klupšanas akmens Svariem. Kad Svari nogurs no nemitīgās sabiedriskās dzīves, tie diezgan labi jutīsies divvientulībā ar Mežāzi.

Kad jūs nonāksiet līdz intīmām lietām, varēs saskatīt arī pārējās atšķirības, starp jums. Gultā Mežāzis ir diezgan tradicionāls, bet Svari vienmēr gatavi kam jaunam.

Svariem ir iespēja palīdzēt īstenot Mežāža slēptākās vēlmes, laužot barjeras un priekšstatus. Mežāzim vajadzēs vien Svariem uzticēties šajā jautājumā. Mežāzim nāksies atteikties no aizspriedumiem, ka cilvēku spējās ir tikai atturīgs sekss un mīlestība. Ja Svari spēs Mežāzi par to pārliecināt, tas būs liels sasniegums un tad Mežāzis padosies, lai pamazām atvērtu savu sirdi. Jautājums vien ir – cik ilgi Svari ir gatavi censties?

SKORPIONS + MEŽĀZIS

Ūdens savienība  ar zemi veido dubļus.

Starp Skorpionu un Mežāzi  pats svarīgākais ir draudzība. Mežāzis, attiecībā pret otru cilvēku, ir tik pat piesardzīgs un aizdomīgs kā Skorpions, bet šīs īpašības tiek noliktas maliņā, pirmajās tikšanās reizēs. Neskatoties uz to, ka pār jums valdošās planētas nav tās saskanīgākās – jūs jutīsieties ļoti ērti viens otra sabiedrībā. Jums būs kopīgas intereses un varēs sajust, pat nedaudz, garīgu radniecību.

Apdomība un piesardzība ir Mežāža būtība, tādēļ arī Skorpiona veselais saprāts attiecībās liks justies labi. Mežāzim ir nepieciešama stabilitāte, komforta sajūta un drošība. Skorpions novērtēs Mežāža prātīgumu un praktiskumu, kā arī emocionālo un seksuālo attieksmi.

Jūs abi esat strādīgi, čakli, apņēmīgi, savus nospraustos mērķus esat apsolījušies sasniegt. Katrā ziņā, jūs abi neesat uz to motivēti no vienādiem skatu punktiem. Piemēram, Skorpionu nauda motivē daudz, daudz mazāk nekā emocionalitāte, kaisle vai aizraušanās. Kā arī Skorpionam patīk vara un viņš izmanto labākās iespējas.

Mežāzis vairāk koncentrējas uz to, ko var iegūt par naudu. Ja saliksiet kopā savus talantus, jūs varat radīt attiecības, kas atnes lielu materiālu bagātību un varu. Bet būs nepieciešams atrast līdzsvaru starp darbu un atpūtu, jo konfliktēšana par varu būs neizbēgama.

Jūs veiksmīgi savienosiet savus spēkus un mīlestību veidojot ģimeni, kur abi nodrošināsiet drošu patvērumu un dziļu mīlestību saviem bērniem kā arī viens otram. Jūsu ģimenei nekad nekas netrūks.

Jūsu seksuālā saderība veidosies ļoti lēni, jo pār jums valdošās planētas ir ļoti atšķirīgas. Skorpions –  seksuāli ekspresīvs, bet Mežāzis – klasisks un rezervēts. Sākumā Skorpions aizraus Mežāzi ar savu entuziasmu, bet, ja Skorpions dos laiku Mežāzim, lai viņš varētu iepazīt un spētu uzticēties, tad abi sasniegs arī baudpilnas seksuālās attiecības.

MEŽĀZIS + MEŽĀZIS

Viņu radikāli ietekmē spēcīgas emocijas, kas ietiecas dzimumdzīves sfērā, un viņa nespēj atšķirt seksu no mīlestības. Viņa ir iemīlējusies savos partneros, un šīs ciešās saites rada dažādus ierobežojumus kā arī šķēršļus, ceļā uz laimi. Vienlaikus viņa ir arī seksuāla un jutekliska, tādēļ bieži sastopas ar grūtībām un mēdz būt kļūt īgna. Ir maz vīriešu, kas viņu aizrauj. Agrā jaunībā bieži vien nepārdomāti iziet apprecas, vēl iekams paguvusi sevi iepazīt un izprast. Turklāt pašai šķiet, ka tā ir vienīgā mīlestība viņas mūžā. Visai bieži vien viņa jau ir nodibinājusi ģimenes saites, kamēr viņas vienaudzes vēl tikai eksperimentē seksuālajā jomā.
Viņa ir radīta vētrainām kaislībām. Pirmo seksuālo piedzīvojumu laikā viņu izbrīna pašas kaisle. Viņa mēdz būt  visai agresīva un greizsirdīga, tomēr partnera raskturam šīs īpašības nedrīkst piemist. Atbildības izjūta viņai neļauj pamest ģimeni, ja tas tomēr notiek, tad viņa diezgan ātri atrod citu vīrieti, lai atkal sajustu saistību smagumu. Mīlas rotaļās viņa atrod īstu saldkaisli, kas pieejama tikai izredzētajiem.
Konservatīvais Mežāzis ir  tomēr pagāns, nevis reliģiju sekotājs. Dzīve viņam ir šķietami neizsmeļams prieka un laimes avots, un tādēļ to, pēc Mežāža domām, nevajag veltīgi izšķiest. Dzīve viņam ir arī vislielākā vērtība, bet tās norišu vidū – gultas prieki, kas, viņaprāt, ir lieliska mistērija, pielīdzināma gandrīz vai reliģijai. 90 procentos gadījumu Mežāzim sekss ir saistīts ar psihiskiem vai emocionāliem pārdzīvojumiem, kuros ņem dalību ne tikai ķermenis. Mežāzis spēj novērtēt fizisku baudu, taču alkst pēc kaut kā cēlāka. Pilnīgu apmierinājumu Mežāzis gūst tikai tad, kad var pilnībā aizmirsties mīlas rotaļu karuselī, – Mežāzis nevēlas zināt seksu bez psihiskiem pārdzīvojumiem. Emocionālās saites, kas viņu saista ar vienu partneri, visticamāk, nosaka citu kontaktu nevajadzīgumu. Mežāzis mēdz būt viss nelaimīgākais no visiem vīriešiem, taču viņš spēj arī  vislabāk izjust laimi, vairāk nekā jebkurš cits. Viņš var kļūt par lielisku draugu tikai dažiem izredzētajiem, jo apkārtējie par viņu maz ko zina, jo Mežāzis pārāk bieži ir noslēdzies sevī.

STRĒLNIEKS + MEŽĀZIS

Uguns un gaiss kopā veido lavu.
Komunikablais Strēlnieka temperaments ir visai atšķirīgs no, uz iekšu vērstā, Mežāža. Strēlniekam ir atvērta, pozitīvi domājoša un godīga daba, kura uztver lietas, tieši tā kādas tās ir, kā dzīve tās piespēlē. Un Strēlnieks vienmēr gaida, ka dzīve viņam piespēlēs to vislabāko, pat tad, ja lietas galīgi iet šķērsām, viņš turpina ticēt, ka nākošie dzīve pagriezieni būs  tomēr labvēlīgi. Mežāzis tiek uzskatīts par atturīgu, privātīpašniecisku un nereti intravertu zīmi. Daudziem, bet ne visiem Mežāžiem ir daudz rezervētāka daba kā Strēlniekiem, kā arī viņi nav tik  lieli optimisti kā Strēlnieks.Tādēļ Mežāzim jādod laiks, lai viņš  kopā ar Strēlnieku spētu atraisīties. Tad Mežāzis mazliet izmainīsies un parādīs savu otru personības šķautni. Bet vajag paturēt prātā, ka sākumā viņi var justies pārspēti ar Strēlnieka jautrajām rīcībām, un var sākt tiesāt Strēlnieku par to, izmantojot savas rakstura īpašības. Strēlnieks ir dēkainis, viņš ir brīvības mīlētājs; viss, kas saistīts ar sportiskām aktivitātēm brīvā dabā ir tieši viņa kompetence. Tā ir vēl viena lieta, pret kuru Mežāzis ir visai piesardzīgs, salīdzinājumā ar Strēlnieku. Un tomēr, ja jūs būsiet kopā ar Mežāzi, jums nāksies rēķināties ar tādām rakstura īpašībām kā godkāre un praktiskums.Ja jūs esat pacietīgais Strēlnieks, jums varētu patikt ņemt virsroku pār atturīgo Mežāzi, lai parādītu viņiem kā patiesi jābauda dzīve. Mežāzis ātri mācās, pateicoties, savām asajām prāta spējām. Viņus var aizraut Strēlnieka uz izklaidēm vērstā daba un pēc laika viņš  jau vēlēsies pievienoties, Strēlnieka pārdrošajos pasākumos. Tādēļ gluži nevar Mežāzi izslēgt kā Strēlnieka iespējamo partneri. Jūsu gultas dzīve ar Mežāzi varētu nebūt tik kaislīgā kā Strēlnieks būtu vēlējies sākumā, bet ja Strēlnieks dos Mežāzim mazliet laika, lai viņu iepazītu, tad Mežāzis galu galā mācēs Strēlnieku arī apmierināt. Kopumā jums nāksies diezgan daudz piestrādāt, lai sasniegtu to, kas Strēlniekam ir nepieciešams no sava partnera, bet rezultāts būs piepūles vērts.

ŪDENSVĪRS + MEŽĀZIS

Šī savienība rādās visai problemātiska un vairumā gadījumu arī neveiksmīga. Šeit ir raksturīga ne tikai laulību šķiršana un atraitnība, bet arī attiecību  pēkšņa pārtraukšana visdažādāko iemeslu dēļ. Sadarbība un kopēja darbība ir iespējama, taču pat draudzībai šeit nav reāla pamata.
Šeit atkal var runāt par divām blakus esošām zodiaka zīmēm, kurām ir ļoti atšķirīgas iezīmes. Mežāzis nespēj pierast pie ūdensvīra ekstravagances un savdabīgā rakstura, jokiem, veselīgā humora un nestandarta domāšanas.
Vīrieša – mežāža acīs sieviete – ūdensvīrs ātri zaudē savu autoritāti, prestižu un reputāciju. Sieviete – ūdesnvīrs – tā ir māksla, estrāde un kino, vēlme mirdzēt, baudīt dzīvi, jautrās nakts ballītēs. Tamlīdzīga uzvedība mežāzim, parasti, ir nepieņemama un pārsteidzoša, tas vēl nav viss. Viņi var bez iepriekšējas brīdināšanas un garām sarunām pamest savu partneri, turklāt uz visiem laikiem. Šķiroties mežāzis nejūt nekādus iekšējus pārmetumus, viņa dvēsele jūtas tīra kā bāreņa asara.

ZIVS + MEŽĀZIS

Ūdens un zeme ir dubļi.
Zivs un Mežāzis astroloģijā abi ir sievišķās zīmes, kas apveltītas ar asu prātu. Sievišķība nozīmē, ka ir izteikta intuīcija un, ka tiek dzīvots saskaņā ar savām emocijām – tas jums abiem ir kopīgs. Tomēr vispārējā līmenī starp jums ir arī būtiskas atšķirības. Pirmkārt, Zivis vairāk dzīvo ar savām fantāzijām un idejām, bet Mežāzis ir daudz konkrētāks un praktiskāks. Zivis nav savtīgas, viņa vairāk ziedo sevi, savu ideālu sasniegšanai. Mežāzim to būs grūti saprast, jo viņi ir mērķtiecīgi. Mežāzis pārsvarā tic tikai tām lietām, kuras var ieraudzīt, sataustīt un dzirdēt. Viņiem patīk lietas, kuras ir pierādāmas, bet nepatīk lietas, kuras pārsniedz saprāta robežu. Zivis bauda dzīvi caur sirdi, ne caur prāta prizmu, viņi ir lieliski sapņotāji. Mežāzim šķitīs, ka Zivs nav pietiekoši praktiska un ambicioza. Ja izveidosies ilgtermiņa attiecības, šis varētu būt bieži runājams jautājums, jo Mežāzim ir nepieciešams justies droši par nākotni. Tomēr parasti iznāk lieliska draudzība no Zivs un Mežāža savienības. Neskatoties uz pretējām īpašībām raksturā, parasti, jūs viens otru tomēr valdzinat un pievelkat, tādēļ nevajag pārāk ātri atteikties no šīm attiecībām. Mežāzim ir lieliskas spējas ilgstoša, monotona darba darīšanai, ja tas ir materiālu mērķu sasniegšanai. Zivs arī ir lielisks un nesavtīgs strādnieks, bet viņas to vairāk dara labumu gūšanai citiem, ne tik ļoti sev. Tā būs lieliska kombinācija, kad jūs sapratīsiet viens otra darba motivāciju, tad Mežāzis tik ļoti nekoncentrēsies vairs uz sevi, bet Zivs kļūs praktiskāka.Taču neskatoties uz to, jūs tomēr neesat kopumā saderīgi, lai veidotu savas attiecības par kaut ko stabilu un nezūdošu, kas sniegtu abiem apmierinātību. Starp jums gan pastāv dabiska seksuālā pievilkšanās.

[/sociallocker]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *