LAUVA – saderības horoskops

LAUVA + AUNS. Uguns + uguns = eksplozija

Elements, ko abas šīs zodiaka zīmes dala ir ļoti radošs un norāda uz ļoti labu savienību. Lauvas un Auna uguns savienība ir lieliska – kopā viņi var sagaidīt daudzus baudpilnus mirkļus.

Jūs abi esat izteikti individuālisti, ar stipri izteiktu radošumu, bet kuri zina arī kā otru atbalstīt. Tas jums abiem palīdzēs sasniegt ilgtermiņa attiecības.

Aunam nāksies saprast to, ka Lauva ir tik pat augstprātīga un valdoša zīme kā Auns pats. Neizvairīsieties no sarunām par to, kurš attiecībās tomēr būs noteicējs.

Sliktākajā gadījumā divas uguns zīmes kopā var būt eksplozija. Viens var burtiski „izdedzināt” otru – parasti tas notiek nemitīgā konkurence starp jums kļūst nekontrolējama, iziet ārpus normām. Lauva ir piektā zvaigzne, kas norāda uz rotaļīgumu un riskantu savienību ar partneri. Lauvai vajadzētu vairāk lietas uztver ar prieku, tā vieglāk.

[sociallocker]

 

Pat, ja lietas starp jums risinās ļoti labi, jums nāksies izšķirties, kurš būs līderis, vai arī mēģināt sadalīt to lomu uz pusēm. Bet neviens no jums nav pakļāvīgs, tāpēc tas būs īsts izaicinājums.

Fakts, ka uguns elementi savstarpēji pievelkas garantēs jums labi pavadītu laiku gan seksuāli, gan emocionāli. Šī noteikti ir lieliska kombinācija, ja runā par guļamistabu. Starp jums ir dzirkstele – jūsu savienība ir spontāna, pašpārliecināta un vienmēr jauna.

Vai starp jums var rasties problēmas? Tikai, ja pacietības mērs kādam būs pilns. Bet vai Lauva tad žēlosies un sūdzēsies? Nekādā gadījumā! Un to nedarīs arī Auns!

LAUVA + VĒRSIS. Uguns + zeme = lava

Lauvas un Vērša savienība līdzinās nedaudz viltīgai dēkai. Pār jums valdošās planētas Saule un Venera, nejūtas diezgan komfortabli viena ar otru, bet neskatoties uz to starp jums ir abpusēja pievilkšanās, kas vēlēsies izpētīt to.

Šī nekavējošā pievilkšanās starp jums būs nedaudz tāpēc, ka Lauva ir „spoži spīdoša zvaigzne”, bet Vēris ir juteklis, zemes zīme, kura raksturo mīlestību. Lauva sevī ietver arī aizsargājošu īpašību. Lauvas nodrošina un gādā par saviem tuvākajiem. Vērsi tas aizraus – viņi jutīs, ka Lauva viņiem var dot drošību un pārliecību, kas viņiem ir nepieciešama.

Lauva mēdz izteikt seksuālās un romantiskās lietas Vērsim steigā. Tas tā vienmēr nevarēs būt – tas nedos Vērsim emocionālo apmierinājumu ilgtermiņā. Kad satiekaties, vajag nedaudz piebremzēt, lai kaisle starp jums tik ātri neizgaist.

Ja jūs lietas darīsiet saskaņoti, sabalansēsiet nemitīgo izklaides meklēšanu ar praktiskām lietām, jūsu attiecības varēs būt ilgstošas.

Sabiedriski jūs abi esat aktīvi. Diemžēl jūs nemitīgi konkurējat par sabiedrības uzmanību. Pievērsiet šai lietai uzmanību, jo, lai arī sākotnēji tas jums liksies jautri, vēlāk tas var pāraugt nemitīgās cīņās par vēlmēm un sava egoisma apmierināšanu.

DVĪŅI + LAUVA. Gaiss + uguns = karsts gaiss

Tādēļ, ka Dvīņi pēc būtības ir intelektuāla personība, viņi veicinās Lauvas pārmērīgo lepnumu. Jūs labi saderat kopā, jo Dvīņi spēj radīt īsto gaisotni, lai Lauva kļūtu pretim nākoša un kaislīga.

Dvīņiem patīk dažādība, patīk uzzināt jaunas lietas, bieži lidinās no vienas vietas uz otru, bet Lauva tik viegli nespēj mainīt savus paradumus, viņš ir ar stingru raksturu un iespējams nespēs tik viegli pielāgoties Dvīņu garīgās pilnveidošanās procesiem.

Šīs zīme prot izveidot lielisko draudzību savā starpā. Tāpēc, ja arī neplānojat saistības uz ilgu laiku, jūs varat turpināt izbaudīt jaukos mirkļu šobrīd kopā. Dvīņi viegli pratīs apmierināt sabiedriskās, intelektuālās Lauva prasības un lielākajā daļā emocionālās prasības arī. Kā arī otrādi – Lauva Dvīņa prasības, vajadzības.

Jūs apmierināt viens otra alkas pēc uzmanības. Ja jūs abi pratīsiet respektēt otra vēlmi būt dzīves notikumu centrā, jūs viens otru tikai papildināsiet.

Dedzīgā un vienmēr entuziasma pilnā Lauva liesma neapšaubāmi stimulēs Dvīni justies, ka viņa talanti un spējas tiek novērtētas. Lauva ir radoša zīme un Dvīņi viņus respektēs un mācīsies no viņiem. To vislabāk varēs novērot sabiedriskajā dzīvē, tāpēc, ka jums abiem patīk atrasties draugu kompānijās.

Lauva ir liels runātājs un nekad neatkāpjas no savām idejām. Bet Dvīņi daudz labāk prot pielāgoties izmaiņām un ir daudz piekāpīgāks.

Runājot par mīlestību un pieķeršanos jūsu starpā, abi piedzīvosiet nevaldāmus kaislīgus momentus, kas vairos aizraujošu un neaizmirstamu pieredzi jums abiem.

LAUVA + VĒZIS. Uguns + ūdens = enerģija.

Lauva var cerēt, ka attiecības ar pēc dabas maigo Vēzi būs atrisinājums viņa romantiskajām dilemmām. Vēzim pietrūkst pašpārliecības, tāpēc, lai arī sākumā var likties, ka veiksmīgi satiekas kopā pretējās zīmes, vēlāk var izrādīties, ka Vēzis izsūc visu Lauva enerģiju, un Vēzis nespēj pārvarēt savu biklumu un noslēgtību.

Pār Lauvu valdošā planēta ir Saule – ugunīga, dinamiska un parasti atbildīga. Vēzim valdošā planēta ir Mēness – drūms un neaktīvs. Uguns un ūdens elementu savienība patiesībā nav tik veiksmīga.

Lai vai kā ir vēl viens raksturojums jūsu zīmēm. Mēness raksturo sievietes dabas principus – juteklisku mīlestību. Saule raksturo vīrieša principus – iekāre un enerģiska varaskāre. Tātad sieviete un vīrietis. Lauva un Vēzis parāda divus vispievelkošākos spēkus dabā. Viņi liekas pretēji, bet viņu kopā būšana rada procesu, kur notiek izaugsme katrā līmenī. Starp jums var būt stipras karmiskas saites, kuras līdzsvaros katra jūsu principus.

Jūs piesaistāt viens otru, un ja Lauva spēs novirzīt un pārvaldīt savu enerģiju, būtu reāls potenciāls attiecībām.

Uguns, kā zināms, silda ūdeni un galu galā rada tvaiku, tad ūdens saspiežas un slāpē karsto, spēcīgo uguni. Tas ir uzskatāms piemērs Lauvas un Vēža savienībai. Ko tas patiesībā raksturo – jums vajag dod telpu otram, kā arī nevajag otru tiesāt par to, ka viņš ir citāds.

Lauvai vajadzētu iemācīties nedaudz atkāpties un nemēģināt tik ļoti dominēt pār Vēzi. Vēzim jāiemācas pastāvēt par sevi. Vēzim nepieciešama pastāvīga atzinība no Lauvas puses. Ja šis viss būs, jums iespējams izdosies izveidot attiecības. Ja, nē, uguns noslīgs emociju pilnajos ūdeņos.

LAUVA + LAUVA. Uguns + uguns = eksplozija.

Ja Lauva saiet kopā ar Lauvu, tad sākumā abiem liksies, ka tieši viņi kontrolē situāciju. Bet nevajag vēlāk brīnīties par to, ka atklāsiet, ka jūsu partneris ir tik par spēcīgs un spožs kā jūs pats.

Pār jums valdošā planēta ir Saule, tāpēc savienot spēkus ar otru Lauvu ir kā radīt zvaigžņu pāri. Šai kombinācija ir divi iespējamie iznākumi. Viens – gaišas un dinamiskas attiecības, otrs – nemitīga cīņa.

Otrā iznākuma iemesls ir tas, ka nespēsiet atbildēt uz jautājumu – kurš pār kuru attiecībās dominē? Jums abiem piemīt stipri ego, abi esat augstprātīgi un stūrgalvīgi. Mācība šeit, protams, būtu par došanu un ņemšanu. Šajās attiecībās kompromisa atrašana būs atslēgas vārds uz veiksmi.

Jūsu attiecības parāda vienu ļoti būtisku jūsu īpašību – koncertēšanās uz savu izskatu un uz to, kā cilvēki to uztvers. Viens no jūsu dzinējspēkiem ir vajadzība pēc jūsu sasniegumu atzīšanas. Divu Lauvu kombinācija reizēm sabrūk un sadeg, jo viens no otra prasa pārāk uzmanības.

Ja spēsiet atteikties no savām vēlmēm dominēt un centrēšanos tikai uz sevi, otra Lauva varēs piedāvāt draudzību, lojalitāti un atbalstu. Ne tikai tas, jūs ļoti labi saderat seksuālā ziņā – jūs abi zināt kā panākt tos dramatiskos pieskārienus, kas noved mīlas dzīvi jau citā līmenī.LAUVA + JAUNAVA. Uguns + zeme = lava.

Kad Lauva patiesi būs kopā ar Jaunavu, viņš uzzinās, cik kautras un pazemīgas viņas patiesībā ir un When you finally do get together with a Virgo partner, you will learn early on that they are timid and humble, and easily steamrolled by your forcefulness.

Šajās partnerattiecībās Lauvai uzmanīgāk un ētiskāk jāizmanto sava vara un kontrole.

Jaunava arī ir spēcīga personība, bet tas ir cita veida spēks. Tas nav tik acīm redzams – viņi labprātāk strādā nostāk no citiem, kādā klusākā vietā, bet ļoti rūpīgi un akurāti. Atšķirībā no Lauvas, Jaunavai neinteresē, ko par viņu domās citi. Tas, kam Jaunavas pievērš uzmanību, ir cik labi viņi tiks galā ar saviem darba pienākumiem.

Lauva tik ļoti nekoncentrējas uz detaļām kā to dara Jaunava. Lauva vēlas būt pirmais un labākais visā, ko viņš dara. Tas nenozīmē, ka Lauva ir nolaidīgs, viņš vēlas slavas rakstu, tāpēc, atšķirībā no Jaunavas, izvēlas vadīt notikumus no vietas, kur visi viņu redz.

Tur Jaunavai varētu rasties problēma, jo Lauva viņas nesavtīgumu un izpalīdzīgumu var izmantot. Lauva pamanīs, ka Jaunavu nogurdina viņa nemitīgā vēlme pēc atzinības. Turklāt Jaunavas paņēmiens skatīt visas lietas „caur mikroskopu” var piespiest Lauvu „pie sienas”.

Ir dažas kompensējoša iezīmes šajās attiecībās. Jaunavai patīk Lauvas siltums un kaislīgums guļamistabā. Diemžēl to pašu nevar teikt Lauva attiecībā uz Jaunavas pieredzi. Lauvai Jaunava liekas pārāk formāls un piedienīgs. Lauvai patīk rosīgs un trokšņains sekss, atšķirībā no Jaunavas atturīgā paņēmiena.

Visam jābūt 100% skaidram, lai Jaunava sāktu apsvērt iespēju dalīties ar savu kaisli intīmajā dzīvē.

SVARI + LAUVA. Gaiss + uguns = karsts gaiss.

Svari ir lieliski sabiedriskās dzīves locekļi, viņiem patīk atrasties cilvēkos, dalīties ar savu sirsnību un vitalitāti. Svariem ir ļoti plašs un interesants skatījums uz dzīvi, tāpēc tas liekas pieņemams ikvienam, kuru viņš satiek. Daži cilvēki Svarus raksturotu kā hameleonu, kurš prot labi pielāgoties mainīgās situācijās. Šo īpašību dēļ Lauva ir kā radīta Svariem, un jūs būsiet lieliski draugi.

Svari atrodas zem elementa gaiss, tāpēc viņiem ir iespēja palielināt Lauvas siltumu „uzpūšot uz viņu liesmas”. Astroloģijā, kopējo ietekmi starp gaisa un uguni, raksturo kā ļoti tuvu draudzību un piedzīvojumiem bagātu seksu.

Svari vienmēr ir diplomātiski. Viņiem nepatīk strīdi un pārkāpumi, kas ietekmētu viņa mierīgo dzīvi. Viņi ir spējīgi izciest diezgan daudz, saglabājot mieru. Lauvas ir atšķirīgi: viņi dzīvo ar attieksmi – pateikti visu sejā tā kā tas ir, saukt lietas īstajos vārdos, pat ja tas sabojās viņa lielisko statusu.

Bet Svari Lauvas godīgumu uztvers kā pozitīvu rakstura īpašību, viņi tikai savu patiesību varētu izteikt daudz delikātākā veidā. Svari neuzskata, ka asums palīdz lietas izklāstīt daudz saprotamāk, tāpēc Lauvas attieksme reizēm kaitinās Svarus.

Starp jums ir stipra romantiskā pievilkšanās un jūs veidojat pāri, uz kuru citiem patīk skatīties. Jums piemīt harizma, tāpēc citus jūs pievelkat gluži kā magnētus. Tas jums nesīs veiksmi, un jūsu attiecības būs veiksmīgas gan profesionālā, gan sabiedriskajā līmenī.

Kad viens otru būsiet vairāk iepazinuši, sapratīsiet, ka jūsu kopīgās intereses ietver sevī viesu uzņemšanu, iešanu pavakariņot un citas lietas.SKORPIONS + LAUVA. Ūdens + uguns = enerģija.

Skorpiona un Lauvas kombinācija ir ievērības cienīga. Jums abiem piemīt neticami spēcīgas vēlmes un abiem ir labi attīstīts egoisms. Lai šīs attiecības izdotos, jums vienam otru ir jārespektē, jāliek otram justies ļoti vērtīgam un nepieciešamam.

Jūs abi esat ietiepīgi un neelastīgi, bet Skorpiona gars reizēm atkusīs Lauvas siltajos saules staros. Skorpions ir jutīgs un emocionāls, bet galvenais viņa raksturojums ir – stipra, spēcīga personība ar dedzīgām jūtām. Un šīs īpašības ir īstās, lai piesaistītu Lauvu un radītu noturīgas un emocijām pilnas attiecības.

Lai dzīvē atrast šīs kombinācijas piemēru, nav jāmeklē tālu. Bijušais ASV prezidents Bills Klintons un viņa sieva Hillarija. Klintons ir īsts līderis, kādi parasti arī Lauvas ir. Bet Hillarija ir tik pat lepna, neelastīga un apņēmīga, spēcīga personība kā Bills. Pat centās iekļūt pirmā sieviete Baltajā Namā. Šī iekāre pēc varas viennozīmīgi bija tas, kas pievilka vienu otram.

Hillarijas atbalstam bija liela ietekme uz Billa politisko dzīvi. Starp viņiem bija nepārvaramas saites, pārdzīvojot neskaitāmos publiskos skandālus. Abas zīmes ir ļoti romantiskas un lojālas, tāpēc parasti viņi ir kopā uz mūžu, pārdzīvojot gan sliktus, gan labus laikus. Lauva gan tik uzmācīgi neizrāda savu mīlestību kā Skorpions.

Skorpions mēdz aizrauties ar domām par tādām lietām kā nāve un dzīve pēc nāves. Tas var sākumā nedaudz baidīt Lauvu, jo viņam liksies, ka Skorpions uztver lietas pārāk dziļi un nopietni. Kad Lauva to spēs pieņemt, viņš pats gribēs būt tuvāks Skorpionam.

Lauva izrādīs milzīgu cieņu Skorpiona analītiskajām prāta spējām, bet viņš neatpaliks un vēlēsies parādīt savu vērtību.STRĒLNIEKS + LAUVA. Uguns+uguns= eksplozija

Ir diezgan grūti pārspēt Strēlnieka un Lauvas savienību. Jūs abi izstarojat siltumu, spēku un skaistumu un tas atspoguļojas jūsu atvērtajās, godīgajās attiecībās… ja vien jums būs lemts vienam otru satikt savās dzīvēs.

Lauva ir viena no tām ļoti retajām zvaigznēm, kura var izturēt Strēlnieka atklāto, pat skarbo attieksmi, pieeju. Lauva ne tikai to iztur, bet pat veicina to. Starp jums ir karmiska saistība. Jūs abiem liksies, ka pazīstat viens otru ļoti labi, pat ja būsiet tikko satikušies tikai. Jūs atstarojat viens otra dzīves entuziasmu un izbaudāt visu, ko otrs cilvēks jums piedāvā.

Strēlniekam vajag iedvesmot Lauvu uz ceļojumiem, plašākiem pasaules atklājumiem un pētījumiem. Lauva to uztvers kā siltu un patīkamu žestu.

Strēlnieks reizēm aizmirst par citu cilvēku jūtām, pārāk neskopojoties ar savu taisnību un atklātību. Bet Lauva ir iedomīga un augstprātīga. Tātad, vai pastāv iespēja, ka Strēlnieka nežēlīgais godīgums varētu radīt dziļus aizvainojumus Lauvai? Patiesībā ne visai.

Lauvai nāksies iemācīties ieklausīties tajā, ko Strēlnieks saka, bez pārāk kritiskas reakcijas uzreiz pret izteikto. Bet būtībā abi saprot, ka Strēlnieka godīgums nav cietsirdīgi apvainojumi, bet gan ir mēģinājumi palīdzēt un uzlabot situāciju, lietas.

Lauva, atrodoties zem Saules zīmes, ir aizrautīga un enerģiska attieksme pret dzīvi. Ja jūs esat tipiskais strēlnieks, tad jūs būsiet bezrūpīgāks, mierīgāks par savu partneri Lauvu, bet jūs sapratīsiet viņu vajadzības un izcelsiet viņu labākās īpašības.

Seksuālajās attiecībās starp jums ir radoša dzirkstele, tāpat kā uguns, kura ir spontāna, spirgta un dzīva. Jūsu fiziskā savienība ir mīlestības pilna un ļoti uzmundrinoša. Šī ir viena no vislabākajā seksuālajām kombinācijām starp zodiaka zīmēm.

LAUVA + MEŽĀZIS. Uguns + zeme = lava

Jūs nevarēsiet atrast divas pēc rakstura vēl atšķirīgākas zīmes kā Lauva un Mežāzis. Pašā pamat līmenī šīs zīme ir pilnīgi pretējas. Lauvas uguns un Mežāža zeme savienojas slikti. Lauva ir sirsnīgs, pašapmierināts, viņā kūsā vēlme pēc komunikācijas ar apkārtējiem cilvēkiem. Tas ir pilnīgi citādi nosvērtajam un reālistiskajam Mežāzim.

Lauvas gaišās un spožās saules vibrācijas liek Mežāzim kusties neērti. Mežāzis var justies neveikli atrodoties jūsu izcilajā un uzmanības meklējošajā sabiedrībā. Patiesībā, jo biežāk Mežāzis ar Lauvu kaut kur dosies, jo mazāk pārliecināts Mežāzis būs par sevi.

Lauvai jābūt iejūtīgākai pret Mežāzi, jācenšas mazināt viņa sirds smagumu un palīdzēt viņiem sākt uztver lietas nenopietnāk. Mežāzis pēc dabas ir nopietns, tāpēc nebūs viegli to viņa mainīt.

Pār Lauvu valdošā Saule ir uz āru vērsta; bet Saturns, Mežāža valdošā planēta, ir tieši pretēja. Mežāzis ir intraverts, viņam patīk darbus darīt ārpus citu redzes loka, prom no vietām, kur Auns meklē atpazīstamību un iegūt citu uzmanību.

Šī kontrastējošās enerģijas var savienoties veiksmīgi, ja spēsiet rast savstarpējus kompromisus.

Diemžēl vieta, kur raksturīgās atšķirības ir visizteiktākās ir guļamistaba.

LAUVA + ŪDENSVĪRS. Uguns + gaiss = karsts gaiss

Parasti saka, ka pretējie poli pievelkas. Astroloģijā saka, ja zvaigznes zīme ir septītā vai partnera zīme ir (un Ūdensvīrs ir Lauvas septītā zīme) tā ir laba pazīme ilgstošām attiecībām, protams, zem zināmie nosacījumiem. Ūdensvīra intelektuālā ziņkārība var darboties kopā vai tieši pret Lauvas uzmanības meklējošu īpašību.

Esot zem uguns zīmes, Lauva ir spontāns, emocionāls un draudzīgs; Ūdensvīrs ir nosvērts, bezrūpīgs, atturīgs un objektīvs. Ūdensvīrs atklās Lauvas skaļumu un mīlestību atrasties uzmanības centrā, bet Lauva – Ūdensvīra racionālismu un atturīgumu.

Tomēr jūs esat ļoti līdzīgi vienā lietā. Jūs abi esat ietiepīgi un uz sevi centrēti. Jums abiem ir nelokāmi viedokļi – jūs varat strīdēties par sabiedrisko, politisku un psiholoģisku viedokli. Mēģiniet neatļaut gaisīgajam Ūdensvīram „uzpūst” Lauvā liesmu – dusmas.

Jums vajadzēs nedaudz pielāgoties otram un iemācīties pieņemt kompromisu, ja nevēlaties, lai jūsu attiecības pāraug kaujas laukā.

Pārsteidzoši, bet dažas Lauvas ir diezgan konservatīvas. Ūdensvīri tādi nav nekad, viņi ir progresīvi, pat ne vismazākās cieņas standarta pieejām. Un šis ir vēl vien iespējamais strīda jautājums. Vai šajās attiecībās pastāv kādas vērtības? Jā, pastāv.

Pirmkārt, jūs viens otru pievelkat. Laulības, vai vismaz nopietnas attiecības, kas uz to virzās būs dabisks nākamais solis neilgi pēc jūsu pirmās tikšanās.

LAUVA + ZIVS. Uguns + ūdens = enerģija

Lai attīstītu nezūdošas attiecības, divu cilvēku emocionālajam un vispārīgajai pieejai uz dzīvi jābūt kaut kādā mērā saderīgai. Uguns un ūdens kombinācija, nav tā veiksmīgākā. Starp jums ir diezgan lielas atšķirības.

Zivs ir zodiaka pēdējā zīme, tā atspoguļo visgarīgākās cilvēka īpašības, kuras ir cilvēka dabā. Zivs mērķis ir nesavtīgums un ideālisms. Turpretim Lauva ir aizņemta cenšoties izrādīties un palielināt savu egoismu, un meklē gan sociālus, gan materiālus labumus.

Jums ir pilnīgi atšķirīgas perspektīvas, no kurām jūs vērpjat lietas un jums būs ļoti grūti tās saskaņot. Cieņa un tolerance pret otra tik atšķirīgo attieksmi būtu lielisks sākums attiecību veidošanai.

Lauva spētu nedaudz piezemēt Zivs sapņaino prātu, un gaistošā Zivs ar prieku parādīs Lauvai, cik patīkami ir nedaudz pasapņot. Ir lietas, ko jūs varat dalīt, tāpēc nevajag pārtraukt šīs attiecības uzreiz.

Lauva būs pretimnākošs tam, lai Zivs kaut ko sasniegtu vērtīgu šeit reālajā, praktiskajā dzīvē. Lauva ir īstais, kurš var palīdzēt Zivij celt savu pašcieņu, īpaši, ja viņš ir kautrīgais un intravertais tips.

Bet Zivs varēs dot Lauvai ne tik acīmredzamu palīdzību – iespējas, kas beigās pārvērtīsies profesionālos un personiskos panākumus.

Viens gudrs cilvēks reiz sacīja: „ Labi ne vienmēr ir patīkami.” Mūsdienīgāk sakot, nav sāpes, nebūs sasniegumi. Šis ir labs moto Lauvas un Zivs kombinācijai. Ja tiksiet pāri šķēršļiem, labās lietās sākt nākt pašas par sevi.

Emocionālā un seksuālā enerģija starp jums ir neparasta, un lietas šajā ziņā var nesanākt tik labi.

 

[/sociallocker]

One thought on “LAUVA – saderības horoskops

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *