Kādēļ nevar lasīt visu saturu?

Atvainojamies, ja paziņojums ar slēptu saturu sagādājis jums neērtības. Tomēr Horoskopu Saderības tiek piedāvātas bez maksas un viss kas jums ir jāpaveic ir jāpaska paldies lapas veidotājiem nospiežot, kādu no sociālo tīklu pogām.

Kādēļ kaut kas tāds ieviests? Ņemiet vērā, ka lapas uzturēšana un nosaukums maksā zināmus līdzekļus, tāpat ir iegūldīts ilgs laiks satura sagatavošanā. Un padalīšanās sociālajos tīklos tikai popularizē lapu kā tādu, kas ļaus pārliecināties vai ir vērts uzturēt šāda veida peļņu nenesošus projektus.

Kādēļ tik drastiski mēri? Ir redzams, ka 90% no apmeklētājiem nāk no google reģistrētajiem lietotājiem, līdz ar to turpat ikvienam ir pieejama iespēja nospiest pogu, bet latviešu publika ir kūtra un bieži vien neaizdomājas, ka kāds ir tajā lapā ir iegūldījis savu brīvo laiku un, ka pateikt paldies neprasa neko. Tāpat kā mammai pateikt paldies par vakariņām. 😉

Nevēlies, lai draugi redz, ka esi nospiedis sociālo pogu? Mans padoms ir izmantot Google +1. Tā ir visnemanāmākā! Veidosim Latvijas interneta kūltūru pozitīvāku!

Kādēļ atsevišķiem cilvēkiem parādās error sociālo pogu vietā? Tas, visticamāk, ir dēļ Adblock spraudņa (reklāmu bloķētāja), antivīrusa vai jūsu interneta pārlūka. Mūsu lapa nesatur nekādus vīrusus un nekādas reklāmas, tādēļ var droši to atslēgt šīnī lapā!

One thought on “Kādēļ nevar lasīt visu saturu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *