JAUNAVA – saderības horoksops

AUNS + JAUNAVA

Zeme + uguns = lava
Jaunava ir nosvērta un mierīga, tāpēc sākumā var likties, ka ar Aunu ir pilnīgi pretrunā. Jaunavas kritiskais skaties uz lietām, būs izšķirošs karstajam un ugunīgajam Aunam, kā arī Auna trauksmainums būs pārāk „karsts” piezemētajai un praktiskajai Jaunavai.

Auns ir ātrs, nevaldāms un impulsīva tādā fiziskā ziņā. Jaunava arī tik pat ātra un dinamiska, bet intelektuālā ziņā. Tātad jums abiem ir daudz enerģijas, bet jūs to tērējat atšķirīgās lietās. Daudzi teiks, šī savienība nav domāta gļēvajiem.

Jaunavas elements ir zeme, tāpēc viņas kājas vienmēr būs uz zemes, un viņas vērtības parasti ir materiāli labumi un drošība, stabilitāte darbā. Jaunavai nepatīk atstāt daudz iespējas, viņa labāk saplāno visu nekā „ar galvu pa priekšu” skrien nākotnē. Turpretim Auniem patīk piedzīvojumi un viss nezināmais.

[sociallocker]

 

Lai arī savā būtībā esat atšķirīgi, ja būsiet atvērti un gatavi pārlauzt barjeras, varēsiet viens otram daudz ko dot. Auns, piemēram, var iemācīties būs kārtīgs un rūpīgs. Auns pretim Jaunavai varēs iemācīt aizrauties ar lietām, viņi labi prot motivēt otrus.

Auns ir godīgs un nesamākslots. Jaunavas pēc rakstura ir sarežģītākas, viņas ir grūtāk saprast. Jaunavas sarežģītais skatījums uz lietām reizēm vienkāršo Aunu kaitinās. Auns paskatīsies uz Jaunavu un teiks: „ Kāpēc tu lietas tā sarežģī?” Un Jaunava atbildēs: „ Kāpēc tu esi tik virspusējs un paviršs?” Tie vienkārši ir atšķirīgi skatījumi uz lietā, atšķirīgi dzīves principi.

Runājot par darbu, jūs abi esat strādīgi, bet jūsu metodes ir pilnīgi atšķirīgas. Aunam patīk lietas izdarīt uzreiz – ātri un impulsīvi, nepievēršot tām pārāk lielu nozīmi. Bet Jaunava tā nevar. Jaunava pievērš uzmanību katrai detaļai darbā, tad saplāno darbus un tad izpilda visu akurāti. Šīm zīmēm kopā labāk nevajadzētu strādāt.
Tik pat atšķirīgas pieejas jums ir arī attiecībā uz seksu un intimitāti. Aunam ir jāsaprot, ka vienkārša kaisle nav Jaunavas galvenais motivators. Jaunavai nepieciešama vēl uzmanība un rūpes.

VĒRSIS + JAUNAVA

Zeme + zeme = stingra zeme.
Gan Jaunava, gan Vērsis ir īstas zemes zīmes – tas jau ir lielisks sākums saderībai starp jums. Kad savieno divas zemes zīmes, iegūst stabili pamatu attiecību sākšanai. Jūs viens otru papildināsiet dažādos līmeņos – fiziski, emocionāli un garīgi.

Vērsim ir nepieciešama finansiāla un praktiska drošība. Jaunavai ir līdzīgi. Vajadzība pēc materiāla nodrošinājuma ir lieta, kura jums ir kopīga, tāpēc abi jutīsieties labi, jo par šo lietu nebūs jāuztraucas. Kopā jūsu finansiālais stāvoklis būs labs. Vērsis varētu būt nedaudz pārsteigt par Jaunavas smalko pieeju lietām. Abas zīmes ir ļoti čakli un strādīgi. Atšķirībā no Jaunavas, Vērsis ir ļoti kritisks, lietas redz vai nu baltas, vai melnas.

Jaunavai patiks nebeidzamās sarunas ar Vēris, bet reizēm klusi, bet uzstājīgi Vērsis dos ziņu, ka viņam nepieciešama maza atpūta no tā. Jaunu tas nedaudz mulsinās, jo viņa gan tik ātri nepiegurst no sarunām, viņai patīk likt savām smadzenēm darboties nepārtraukti. Jaunava arī jutīsies aizvainota, ja Vērsis atteiksies piedalīties sarunās par sarežģītām tēmām.

Lai vai kā, jūs varat atrast kopīgas intereses tādās jomās, kā māksla, mode, mūzika un iespējams ēst pagatavošana. Tas atspēkos jūsu atšķirīgās intelektuālās spējas. Kā arī, Vērsis ir viena no retajām zīmēm, kuras kompānijā Jaunava spēj atpūsties.

Šī kombinācija varētu veiksmīgi izdoties, neskatoties uz nedaudzajām atšķirībām jūsu personībās. Arī guļamistabā starp jums valda laba saskaņotība.

DVĪŅI + JAUNAVA

Gaiss + zeme = putekļi

Starp Dvīni un Jaunavu ir dažas raksturīgas atšķirības, pat neskatoties uz to, ka pār jums abiem valdošā planēta ir Merkurs. Lai arī jūsu temperamenti ir līdzīgi, Jaunavas vienmēr tiekšanās pēc ideālisma un sīkumainība burtiski padarīs Dvīni traku.

Jūs iespējams izbaudāt viens otru, spēlējot garīgas „spēles”, bet Dvīni labprāt aprunā tēmu virspusīgi, pieminot tikai nozīmīgākos notikumus, neiedziļinoties mazsvarīgās detaļās, bet tas ir tieši tas, ko Jaunava vislabprātāk dara, kā arī viņai ļoti labi padodas iedziļināties sīkās, reizēm nebūtiskās lietās.

Jaunava ļoti labi orientējas cilvēka iekšējās personības un ģimenes lietu sfērās. Jaunava dos Dvīnim nepieciešamo drošo patvērumu, kurā viņš var justies kā savā iekšējā pasaulē, kura vienmēr mainās un sastāv no daudz dažādām aktivitātēm un notikumiem. Dvīnis jutīsies stabilāks savā dzīvē, esot kopā ar zemes zīmi Jaunavu; Jaunava spēs sniegt drošības sajūtu un finansiālu stabilitāti, kura Dvīnim pašam trūkst savā dzīvē.

Dvīnim ir tendence būt bezrūpīgam, reizēm komiskam attiecībā uz savu dzīvi. Tas sagādās raizes Jaunavai, jo viņas lietas uztver ļoti nopietni. Ja arī Dvīnim savs joks liekas pilnīgi nekaitīgs, jāatceras, ka tas tomēr var aizvainot jutīgo Jaunavu.

Un tomēr Jaunava, ja vēlas, spēj lietas uztver vieglāk, un tas patiesībā padara viņu dzīves ceļojumu daudz jautrāku.

Runājot par seksuālo pusi, Jaunava ir daudz konservatīvāka par Dvīni, jo pār viņu valda Saturns. Pār Dvīni valdošā Venera ir daudz jutekliskāka un rotaļīgāka. Šī nav no tām veiksmīgākajām kombinācijām, bet skatoties uz citiem faktoriem, kas šo iespējams spēj kompensēt, ir vērts mēģināt!

VĒZIS + JAUNAVA

Zeme + ūdens = dubļi
Jaunava un Vēzis, abi ir jutīgas sieviešu zīmes. Starp jums būs vērtīga un bagāta enerģiju kombinācija visos līmeņos. Jutīgais Mēness, kas ir pār Vēzi valdošā planēta, plus intelektuāli izcilais Merkurs, Jaunavas valdošā planēta, veido ļoti dramatisku spēli starp debesu spēkiem.

Jūs noteikti satiksiet viens otru pateicoties kopīgajiem draugiem. Vēzis var būt lielisks draugs, jo ir ļoti līdzjūtīgs. Reizēm gan Jaunavai sagādās grūtības Vēzi saprast, jo viņi ir kaprīzi, viegli aizvainojami un viņu domas mainās ļoti ātri. Jaunavas dabai tas gan ir kaut kas pilnīgi svešs, tāpēc grūti saprotams.

Ja Jaunava par to sadusmosies Vēzis pajautās: „Bet vai tad tu nespēj sajusto, kā un ko es jūtu?” Jaunava iespējams var, bet tad viņai jādomā, tik pat daudz, cik jājūt, lai spētu izsekot līdzi Vēža mainīgajām sajūtām.

Reizēm Jaunavu var pilnīgi izvest no pacietības Vēža atbildes. Jūs pilnīgi pretēji atrisināt problēmas: Vēzis vairāk paļaujas uz savām sajūtām, bet Jaunava – prāta spējām.

Bet būtībā Vēzis ir draudzīga zīme Jaunavai. Tas nozīmē, ka Jaunava var lēnam, bet pārliecinoši pieņemt un sākt izbaudīt Vēža patīkamo pusi. Turklāt Vēzis kļūs saprātīgāks par tik svarīgām lietām, kā attiecību stiprināšana starp jums. Jūsu mīlestība laika gaitā augs.

Ir viena ļoti svarīga lieta, ko Jaunavai gan vajadzētu iemācīties: vajag iegrožot savu vēlmi tiesāt un kritizēt. Vēzis ir jutīgs, lai neteiktu vairāk, tāpēc nespēs tikt galā ar nemitīgām prasībām par kaut kā uzlabošanu.

Tas diemžēl ir attiecināms arī uz jūsu seksuālo dzīvi. Pārliecinieties, ka neprasiet no Vēža „izrādi” gultā, jo tas vienkārši nesaskan ar viņa vieglo, lēno un atsaucīgo dabu.

LAUVA + JAUNAVA

Uguns + zeme = lava
Kad Lauva patiesi būs kopā ar Jaunavu, viņš uzzinās, cik kautras un pazemīgas viņas patiesībā ir un When you finally do get together with a Virgo partner, you will learn early on that they are timid and humble, and easily steamrolled by your forcefulness.

Šajās partnerattiecībās Lauvai uzmanīgāk un ētiskāk jāizmanto sava vara un kontrole.

Jaunava arī ir spēcīga personība, bet tas ir cita veida spēks. Tas nav tik acīm redzams – viņi labprātāk strādā nostāk no citiem, kādā klusākā vietā, bet ļoti rūpīgi un akurāti. Atšķirībā no Lauvas, Jaunavai neinteresē, ko par viņu domās citi. Tas, kam Jaunavas pievērš uzmanību, ir cik labi viņi tiks galā ar saviem darba pienākumiem.

Lauva tik ļoti nekoncentrējas uz detaļām kā to dara Jaunava. Lauva vēlas būt pirmais un labākais visā, ko viņš dara. Tas nenozīmē, ka Lauva ir nolaidīgs, viņš vēlas slavas rakstu, tāpēc, atšķirībā no Jaunavas, izvēlas vadīt notikumus no vietas, kur visi viņu redz.

Tur Jaunavai varētu rasties problēma, jo Lauva viņas nesavtīgumu un izpalīdzīgumu var izmantot. Lauva pamanīs, ka Jaunavu nogurdina viņa nemitīgā vēlme pēc atzinības. Turklāt Jaunavas paņēmiens skatīt visas lietas „caur mikroskopu” var piespiest Lauvu „pie sienas”.

Ir dažas kompensējoša iezīmes šajās attiecībās. Jaunavai patīk Lauvas siltums un kaislīgums guļamistabā. Diemžēl to pašu nevar teikt Lauva attiecībā uz Jaunavas pieredzi. Lauvai Jaunava liekas pārāk formāls un piedienīgs. Lauvai patīk rosīgs un trokšņains sekss, atšķirībā no Jaunavas atturīgā paņēmiena.

Visam jābūt 100% skaidram, lai Jaunava sāktu apsvērt iespēju dalīties ar savu kaisli intīmajā dzīvē.

JAUNAVA + JAUNAVA

Zeme + zeme = stingra zeme
Beidzot esat saticis savu otru pusīti – otru Jaunavu! Kad jūsu precīzais un rūpīgais prāts mēģinās vienoties ar otru Jaunavu, tas būs tik viegli kā skatīties spogulī. Jums būs vienādas prasības vienam pret otru.

Šī savienība jau no paša sākuma iespējams būs neaizmirstams izaicinājums jums abiem. Bet šīs attiecības nebūs veiksmīgas, ja vien jūs abi neatskārsiet, ka ideālas attiecības nepastāv, tāpēc sāciet dot atvieglojumus viens otram, jo visas prasības nav iespējams izpildīt.

Vērtīgākais padoms jūsu attiecībām ir – izbaudiet savu dzīves ceļojumu, un no visa piedzīvotā ņemiet prieka, cik vien spējat. Ja jūsu standarti ir tik augsti, tad neviens no jums tos nevar sasniegt, un jūsu attiecības būs nekas vairāk kā ciešanas. Tāpēc cenšaties nebūt tik kritiski viens pret otru.

Ja spēsiet to panākt, tad jum abiem kopā būs diezgan iespaidīgs spēks. Koncentrējaties uz to, lai darītu savus darbus ar prieku, kā arī, lai sasniegtu sev izvirzītos mērķus. Labi padarīts darbs jūs abus dara lepnus, tāpēc visticamāk kopā jūs sasniegsiet daudz.

Ja arī prasīsiet viens no otra daudz, arī tad jums ir daudz kas kopīgs. Jums abiem patīk tīra un kārtīga vide, un jūs abi sparīgi ķeraties pie darbiem, lai sasniegtu mērķus, neatkarīgi no tā vai individuālo, vai kopīgo.

Jūs labi protat iedrošināt un palīdzēt otram, kā arī izjūtat patiesu prieku par otra sasniegumiem, kas mūsdienu attiecībās vairs nav tik bieži sastopams. Būtībā šīs attiecības tās retās, kurās nav savtīguma un egoisma.

Guļamistabā sapratīsiet, ka jums ir līdzīgas pieejas un izpausmes mīlestības izrādīšanai. Ja abi izmetīsiet no prāta „sliktās domas”, jūsu dzīve var būt ārkārtīgi patīkama un piepildīta.

SVARI + JAUNAVA

Gaiss + zeme = putekļi
Svaru sabiedriskums ļoti labi balansējas ar Jaunavas sīkumainību. Svaru atvērtība uz draudzību un labās saskarsmes spējas strādās kā lielisks motivators Jaunavai iznākt no savas čaulas ārā. Bet nevajag aizmirst, ka Jaunavām, īpaši kautrīgajiem tipiem, ir arī otra personības puse.

Jaunavas bieži izsaka kritiku, un Svariem jābūt gataviem to reizēm pieņemt. Par laimi Svari pieņem konstruktīvu un pamatotu kritiku, lai varētu sevi attaisnot vai vismaz „uzlabot”. Jāatceras, ka Svaru simboliskā nozīme ir taisnīgums, kas nozīmē, ka jebkurā situācijā viņš novērtē visu no dažādiem skatu punktiem un viedokļiem. Svariem nāksies uzklausīt Jaunavas viedokli un censties to ņemt vērā un īstenot. Jaunavai tas patiks. Un kad viņa to pamanīs, starp jums sāksies pozitīvu viedokļu apmaiņa, kur ieguvēji būs abi.

Svari ir neatkarīgi un nedaudz vieglprātīgi pēc dabas. Viņi mīl spontānas darbības, kur Jaunavas saplānotais dienas ritms īsti neies kopā. Šī lieta jums būs jāpārrunā, vajadzēs uzzināt, cik daudz koriģējumu Jaunavai būs jāveic tā lai viņa vēl joprojām justos ērti. Svariem patīk justies brīvi, lai tiem vienmēr varētu turpināt piedalīties neskaitāmajos sabiedriskās dzīves notikumos; Jaunava gan uz to netiecas pārāk.

Svariem patīk arī uzzināt ko jaunu seksuālajā jomā, un Jaunavai nāksies ar to sadzīvot, lai arī pārmaiņas guļamistabā nav Jaunavai raksturīgas. Svariem patīk daudz runāt par to kā viņi attiecībās jūtas, bet Jaunavai nepieciešama formāla un strukturēta draudzībā sākumā un tikai pēc tam viņi būs spējīgi iesaistīties šajās sarunās. Šie atšķirības punkti dažām Jaunavām būs izteiktāki, citām mazāk izteikti.

SKORPIONS + JAUNAVA

Ūdens + zeme = dubļi
Daudzi Skorpioni un Jaunavas izjūt savstarpēju pievilkšanos. Daudzi pāri izveido laimīgu, komfortablu un piepildītu dzīvi, apvienodami savus finansiālos, garīgos un emocionālos resursus.

Bet ir arī otras grupas cilvēki, kur šī pati kombinācija nestrādā tik labi. Viņi var apprecēties un palikt kopā uz mūžu, bet viņi nekad neizjutīs piepildījumu sevī no šīm attiecībām. Tas ir tāpēc, ka abi ir ļoti prasīgi.

Pār Skorpionu valdošā planēta Plutons ir izaicinošs ļoti konfrontējošā ziņā. Turpretim Jaunava dod priekšroku ļoti racionālai domu apmaiņai, kura notiek laipni un vienkārši.

Kad attiecības ilgs jau kādu laiku Jaunava vairāk izjutīs Skorpiona intensitāti, viņa atklātās manieres, kuras būs cieņas trūkums, ka arī Skorpions sāks neņemt vērā pat pavisam elementāras lietas. Skorpions kļūs aizkaitināts par Jaunavas loģiku – pievērst uzmanību pat mazsvarīgiem jautājumiem.

Ja Skorpions sāks attiekties uz lietām nedaudz vieglāk, viņš jutīsies daudz pārliecinātāks par šīm attiecībām ar Jaunavu. Praktiskajās lietās, kā arī guļamistabā šīm attiecībām ir visi nepieciešamie raksturojumi, lai tas sauktu par labām.

Jaunava spēj dot gan mīlestību, gan stabilitāti. Kopā jūs varēsiet izcīnīt finansiālu stabilitāti un dot savstarpēju atbalstu viens otram, kas ir vairāk kā lielāka daļā attiecību, kur pastāv tikai emocionāls un romantisks piepildījums.

STRĒLNIEKS + JAUNAVA

Uguns+gaiss=lava
Pār Jaunavu valdošā planēta ir Merkurs un tas pievērš ļoti lielu uzmanību detaļām. Pretstatā Strēlniekam, kuru vada Jupiters, ir norūpējies tikai par lielākām dzīves lietām, mīlestību un apstākļiem kopumā.

Bet abi jūs esat nepastāvīgas zīmes, kas nozīmē, ka jūs abi protat pielāgoties citiem. Pateicoties tam, jūs varat izveidot veiksmīgas attiecības, neskatoties uz to, ka it kā esat diezgan atšķirīgas personības.

Strēlnieks visas lietas redz un attēlo kopumā. Piemēram, Strēlnieks ir nobažījies par mežiem, turpretim Jaunava izrādīs lielāku interesi par kokiem, iespējams par katru no tiem, katru lapiņu, katru koku.

Bet tas nenozīmē, ka jūsu attiecības neizdosies. Patiesībā jūs varat diezgan labi viens otru līdzsvarot, īpaši, ja iemācīsieties pieņemt viens otra skatupunktus uz lietām un nebūtu pārāk uzstājīgi pierādīt tikai savu viedokli par pareizu.

Jaunavai vajadzēs iemācīties kā atbrīvoties no kriticisma attiecībā uz katru sīko lietu, bet skatīties uz gala rezultātu vairāk nekā uz pašu procesu. Bet Strēlniekam vairāk jāpievērš uzmanība procesam nekā rezultātam. Tas iespējams ir vienādi grūti priekš abiem jums. Bet tas varētu būt tā vērts.

Jaunava ir laimīga ar Strēlnieku, kamēr viņš attiecībās iegulda darbu. Kā arī Strēlniekam vajadzētu vairāk pievērst uzmanību ģimenes dzīvei, ja viņš vēlas apmierināt Jaunavas vajadzības. Strēlniekam ir lieliska iespēja izmantot Jaunavas gudrību veidojot savu karjeru vai strādājot pie tā, lai ienestu lielāku harmoniju ģimenes dzīvē.

Guļamistabā jums ir ļoti dažādi stili. Jaunava ir atturīga, Strēlniekam patiek eksperimentēt. Lai tomēr jūsu seksuālais savienojums izdotos, Jaunavai būs jāiemācas savam prātam tajos momentos atpūsties un vienkārši izbaudīt tos. Ja Jaunava to spēs, seksuālā dzīve var izdoties pat ļoti labi.

JAUNAVA + MEŽĀZIS

Zeme + zeme = stingra zeme
Divu vienādu elementu kombinācija ir vienmēr labs pamats attiecību sākšanai. Jaunava uzreiz izveidosies labas attiecības ar Mežāzi. Pateicoties dažiem iemesliem, Mežāzis Jaunavai neliksies tik nopietns kā viņš liekas citām zīmēm.

Abu zīmju cilvēki parasti ir reālistiski, mērķtiecīgi, bet starp jums pastāv ar dažas atšķirības. Jaunava vairāk orientējas uz darba darīšanu, bet Mežāzis vairāk uz veiksmi.

Kopumā, jūs abi esat taupīgi, tomēr Jaunava pārspēj Mežāzi šajā ziņā. Pār Mežāži valdošā planēta ir drūmais Saturns, bet Jaunava zina kā viņu iedvesmot. Kopā ar Jaunavu Mežāzis jutīs, ka ir atjaunojis savus spēkus un kļuvis jaunāks. Un Mežāzis Jaunavai spēs pateikties par to daudz labāk nekā citas zodiaka zīmes.

Jaunava spēs atvērt Mežāža otru pusi, kura ir draiskulīga un jautra. Citiem Mežāzis parasti tikai ir nopietns un ambiciozs. Tas nenozīmē, ka jūs abi kārtīgi nestrādāsiet, lai sasniegtu materiālu labklājību, bet gan to, ka Jaunavas vadītā kompānijā Mežāzis atbrīvosies un nometīs nost sevis aizsargājošo sienu.

Sākumā var šķist, ka šīs ir uz darbu orientētas attiecības, bet, ja paskatīsies dziļāk, būs pamanāms, ka Mežāzim ir spēcīga ietekme uz Jaunavas romantisko dzīvi. Mežāzis palīdzēs Jaunavai iemīlēties sevī.

Jaunavai nevajadzētu būt tik kritiskai, ka arī pārāk neuzbāzties ar savu dzīves skatījumu. Jaunava uzticas Mežāzim, un tas ļaus Mežāzim kļūt vēl jutīgākam un mīlošākam. Nevajag aizmirst, ka aiz Mežāža ārējām īpašībām slēpjas liela vēlme pēc drošības un ilgtermiņa komforta.

JAUNAVA + ŪDENSVĪRS

Zeme + gaiss = putekļi
Ja Jaunava meklē izaicinājumu, tad iesaistīsies attiecībās ar Ūdensvīru. Ja ir zīme, kas Jaunavai var būt kā traucēklis, tad tas ir Ūdensvīrs. Starp jums pastāv kaut kāda saderība, bet. pirmoreiz satiekoties, tas nebūs acīmredzami.

Jūsu pirmā satikšanās varētu būt darbā, vai arī vietā, kur Ūdensvīrs tiek izsaukts Jaunavai palīdzēt. Ūdensvīrs var būt grāmatvedis, advokāts vai pat dārznieks, kurš apkopj Jaunavas mauriņu. Neatkarīgi no tā, darba attiecības visticamāk būs pirmais kontakts starp jums.

Jaunavai diezgan daudz kas ir kopīgs ar Ūdensvīru, bet pirmajā mirklī tas nav saredzams. Jums ir līdzīgas attieksmes pret cilvēkiem un sabiedrību kopumā.

Aquarius is not as focused on the nitty gritty as you are. They are more concerned about contributing to the community and the world as a whole in whatever way they can.

Ūdensvīra cēlās idejas piesaista Jaunavu. Jūs varat izveidot labu draudzība tad, ja neseko nekas vairāk.

Tiekšanās pēc ideāliem būs tas, kas jūs abus vienos, kā arī pilnīgi atšķirīgās prasmes jums abiem var būt noderīgas. Reizēm varat apvienot savus spēkus kādai cēlai lietai un kopā sasniegt mērķi. Nevajadzētu gan Just remember not to scratch at aloof Aquarius with your fussiness — you will lose them.

Kādā mirklī Jaunava var sākt domāt, ka Ūdensvīrs tik labi neder viņai pēc intelektuālā zināšanu līmeņa. To var arī attiecināt uz seksu. Padoms Ūdensvīram – atvērties, brīvi iepazīt visu, ko dzīve ir gatava tev sniegt. Ūdensvīrs bieži iesaistās tikai „brīvā mīlestībā” – bez saistībām. Ūdensvīrs ir arī lielisks skolotājs, Jaunava varētu šo to iemācīties no viņa.

ZIVS + JAUNAVA

Ūdens + zeme = dubļi
Starp Zivi un Jaunavu pastāv dažas pretrunas. Jūs esat pretējās zīmes un tradicionāli astroloģijā tas norāda uz pozitīvu iespēju mīlestībai un laulībai. Jūs esat ļoti atšķirīgi savos dzīves uzskatos. Lai arī atsevišķās sfērās tas padara jūs par labu pāri, ir arī citas, komplicētākas, kur tas varētu nestrādāt.

Jutīgā un vērīgā ūdens zīme bieži paļaujas uz savās sajūtām un iekšējiem instinktiem. Turpretim Jaunava, pieņemot lēmumus, paļaujas uz savām intelektuālajām spējām. Zivs pieeja ir emocionāla, bet Jaunavas racionāla. Reizēm jums būs grūti novērtēt otru.

Zivs un Jaunava abi ir mainīgi un savā ziņā kaprīzi. Vēl viena svarīga lieta ir tā, ka Jaunava vēlēsies saprast un atrisināt katru pat emocionālo strīdīgo jautājumu, izmantojot savu galvu. Nemitīgā vēlme atrast risinājumus, reizēm padarīs viņus pašus īgnus.

Zivs ir priecīga, ka neizprotamie dabas spēki paši atklāj viņam nepieciešamās atbildes. Zivs noskaņojums parasti ir sapņains. Jaunava tādu attieksmi var interpretēt kā garīgu slinkumu. Jaunava to izmantos kā lielisku iespēju Zivij uzbrukt, lai arī viņai no tā vajadzētu izvairīties, jo tas attiecības sabojās neatgriezeniski. Jaunavai jāsaprot, ka neviens nav labs vai slikts, bet gan cilvēki mēdz būt atšķirīgi, kā arī Zivij jāsaprot Jaunavas attieksme pret dzīvi.

Ja Zivs nespēs par sevi pastāvēt, Jaunava to uztvers kā trūkumu viņā. Jaunavas kritikai tomēr jābūt pamatotai. Zivij jāiemācās ātrāk reaģēt, atbildēt uz Jaunavas iesāktajiem strīdiem, un tad jau arī attiecības daudz labāk virzīsies. Uz Jaunava balstās slogs – neizteikt tik lielas prasības Zivij.

 

[/sociallocker]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *