DVĪŅI- saderības horoskops

DVĪŅI + AUNS

Gaiss un uguns veido karstu gaisu

Jūs savstarpēji, diezgan eksplozīvi mijiedarbojieties. Dvīņa gaiss tikai vairāk uzkurina Auna degošo liesmu. No šīs kombinācijas, parasti, izveidojas ļoti aizraujošs pāris.

Intelektuālajā un fiziskajā līmenī, Dvīņi ar Aunu izbauda pirmšķirīgu draudzību, kas sastāv no sarunām un iedvesmojoša laika pavadīšanas kopā. Dvīņa nepacietīgā un dzīvelīgā daba ļoti saderēs kopā ar Auna ātro dzīves skrējienu. Aunam arī nepatīk gaidīt uz lietām un notikumiem , tādēļ jūs abi kopā varēsiet traukties dzīvei cauri.

Reizēm Auns var padarīt Dvīni pat traku. Dvīņi ir ļoti jutīgas personas, tādēļ dažreiz nespēj izturēt Auna izturēšanos. Auns pat var gūt baudu, pārbaudot jūsu robežas – viņiem patīk pavērot, kur cilvēkam sākas lūzuma punkts (ka viņš vairs nespēj to paciest), vai pat sāpju sākumpunkts. Bet, ja jūs to izturēsiet, Auns jūs cienīs arvien vairāk. Dvīņiem jābūt gataviem uz mežonīgiem, gariem vakariem, kopā ar Aunu, kas turpināsies visu dzīvi.

Jūsu starpā veidosies lieliska romantiskā un seksuālā saskaņa. Jums abiem patīk draiskulības, rotaļības, savā starpā dalāties ar bērnišķīgu enerģiju. Dvīņi labprāt gribēs dalīties ar seksuālo pieredzi, kura viņiem nav no mazākajām, un ļoti iespējams, ka Auns neko tādu nebūs baudījis pirms tam; bet Dvīņi tik turpinās pārsteigt viņu ar arvien jaunām pozām, lai padarītu abpusēju apmierinājumu ar vien lielāku. Šī savienība, noteikti, izcelsies ar savu oriģinalitāti guļamistabā.

Dažreiz Dvīņi jmanīs, ka ļoti daudz ideju viņie iegūst tieši no Auna. Un tas ir tieši tas, ko Auns dara, ar savu uguns elementu viņš veicina Dvīņos radošumu un izdomu.

Bet Auns visas lietas dara nedaudz sasteigti, ieskaitot attiecību dibināšanu. Kamēr jūs izbaudīsiet Auna straujo vārdu burzmu, jūs vēlēsieties arī koķetīgi pačalot, tādēļ jums nepieciešams vairāk pavadīt laiku sarunās ar Aunu, lai iznīcinātu tos primitīvos instinktus, kas valda starp jums.

Lai gan gultā kaislības starp jums sitīs augstu vilni, starp jums var tomēr neizveidoties pārāk ciešas saiknes, skatoties ilgtermiņā.

DVĪŅI + VĒRSIS

Gaiss un zeme veido putekļu mākoni

Meklējot radušos problēmu iemeslus Vērsis rokas dziļi un to dara ļoti taktiski. Viņš problēmu risina soli pa solim, un prātā vienmēr patur galveno problēmu, kura jārisina. Bet Dvīnis vienmēr mētājas no vienas domas uz citu; tas notiek, pateicoties viņa ziņkārīgajai un naivajai dabai. Bet tas nenozīmē, ka Vērsi neaizrauj Dvīņa asprātība un humors, viņam pie tā vienkārši jāpierod, tādēļ iesākumā nevajag pārspīlēt ar to.

Neskatoties uz to, kā kaut kādā mērā šī kombinācija nav slikta, Dvīņa nemierīgā daba Vērsim var šķist pārāk  uzbāzīga , lai veidotos starp jums ilgtošas attiecības.

Jums abiem būs daudz kas pārrunājams, kā arī jūs abus apmierinās stundām ilga uzturēšanās dažādās kompānijas, kamēr apkārt būs tam veicinoša vide. Jūs abi esat personas, kas meklē izklaidi, kuriem patīk apmierināt savu intelektuālo un fizisko apetīti. Vēl jūs abi esat ieinteresēti kultūras pasākumos un lietās.

Intīmajā līmenī Dvīnis, visticamāk, vēlēsies virzīties daudz ātrāk nekā gurdenais Vērsis. Vērsi nepieciešams vairāk stimulēt ar pieskārieniem. Vērsis var neatbildēt ar tādu dedzīgumu, kādu Dvīnis labprāt vēlētos saņemt. Tādēļ – Dvīnim vajag vairāk runāt, bet Vērsim vairāk fiziskas darbības – vairāk pieskarties.

Ja Vērsis ir attīstīts, tad viņš savas prāta spējas var izmantot, lai verbāli veicinātu Dvīni. Dvīnim vajag censties būt pacietīgākam un pārskatīt savu uzmanības izrādīšanas veidu. Un tad guļamistabā jūs abi varēsiet būt apmierināti.

Ja Dvīnis būs ar tabildības sajūtu apveltīts, viņš uzņemsies izaicinājumu veidot ilgtermiņa attiecības, neaprobežojoties tikai ar īsu dēku.

Kaut kādā ziņā šo zīmju kombinācija nav nemaz tik slikta, bet Dvīņu mainīgais raksturs var tomēr būt pārāk neizturams, lai Vērsis ar to spētu sadzīvot.

DVĪŅI + DVĪŅI

Gaiss satiekot gaissu veido vēju

Tā kā jums abiem pēc dabas ir līdzīgs komunikācijas veids, tad sapratīsieties ļoti labi. Jūs abi viens otru spēsiet apmierināt pilnā apjomā, dažādās jomās. Dvīņi viens otram var būt radniecīgas dvēseles.

Jūs stundām ilgi varēsiet pavadīt laiku sarunājoties, daloties ar idejām, stāstot jokus un izbaudīt viens otra sabiedrību gan divvientulībā, gan sabiedrībā, dažādos pasākumos. Un jūs būsiet pavisam apmierināti, ka jūsu partneris būs ne tik vien sarunām labs, bet arī intelektuāli līdzvērtīgs. Dvīņi saprot viens otra idejas, atbalsta, dod priekšlikumus kā labāk ko realizēt, tādējādi vēl vairāk stimulējot idejas autora kreativitāti un tiekšanos pēc ideāla rezultāta.

Vājais punkts šajās attiecībās būs faktā, ka Dvīņi, būdami nepastāvīgi – mainīga gaisa zīme, nav visai piezemēti. Vienam no jums nāksies nedaudz „piezemēties” uz zemes. Abiem jums piemīt tendence „nosmelt tikai krējumu ”. Ja jūs būtu bites, jūs abi labprātāk lidotu no zieda uz ziedu nekā uz vietas sēdētu un būvētu stropu.

Ja jūs vēlaties turpināt ilgstošas attiecības, jums nāksies atrisināt jautājumus par naudu, stabilitāti un drošību. Priekš jums abiem šie var nebūt mīļākie sarunu temati, bet jums nāksies tos izskatīt un ievērot.

Kā arī vitāli svarīgi ir tikt skaidrībā ar emocionālo pusi. Jūs abiem ir „vējš galvā” – jums vienmēr ir nemierīgs prāts, kas kavē iemīlēšanos vienam otrā.

Skatoties no seksuālās puses, jūsu attiecības var būt ļoti rotaļīgas, bet tās būs tādas, ja jūs nonāksiet līdz jēgpilnākām attiecībām, kur abas puses vēlēsies uzņemties ilgstošākas saistības. Jums vajadzētu pievērst šaij lietai uzmanību – jūs abi esat lieli bumbas driblēšanas meistari, bet neviens no jums nav prasmīgs bumbas vadīšanā. Un laulību var salīdzināt ar bumbas vadīšanu, kas prasa piepūli, neatlaidību un apņemšanos, kas nav jūsu stiprās puses.

DVĪŅI + VĒZIS

Gaiss savienojumā ar ūdeni rada lietu

Tā kā Vēzis ir ļoti jutīgs un emocionāls, jo pār to valda Mēness, Dvīņi bieži var nesaprast, kāpēc Vēzis konkrētā brīdī jūtas tieši tā, kā viņš jūtas. Vēža biežās garastāvokļa svārstības var sagādāt rūpes Dvīnim.

Dvīņi mēdz būt daudz intelektuālāki un domām bagātāki nekā Vēzis. Dvīņi vairāk izmanto prātu nekā  sirdi svas dzīves līkločos. Dvīnim vienmēr ir vēlme uzzināt cēloņus un iemeslus lietām un notikumiem. Bet Vēzis nespēs to saprast, kādēļ Dvīņiem tas nepieciešams, kā arī, kādēļ Dvīnim nav tādas pašas emocijas kā Vēzim.

Starp jums pastāv acīmredzamas uzskatu nesaskaņas, tādēļ vismaz vienam no jums būs tām jāpārkāpj, lai jūs vispār varētu uzsākt veidot ko nopietnu un pastāvīgu kopā. Vai arī jums abiem jābūt pietiekoši elastīgiem lai pieņemtu, ka otrs pēc dabas ir pilnīgi citādāks nekā jūs.

Nopietnas attiecības var izdosies, ja katrs uzņemsies darīt tās lietās, kurās viņš ir visprasmīgākais, bez savstarpējas konkurēšanas. Tas arī būs vislabākais katra personībai – Vēzis labāk pratīs izrādīt jūtas, izpildīt tādus pienākumus, kur nepieciešamas emocionālas „prasmes” un maigums, bet Dvīņi pratīs raksturot un pamatot notikumu norises. Ja jūs kopīgi spēsiet par šādu pieeju vienoties, pieņemt to, tad attiecības ir potenciāls būt pietiekoši veiksmīgām.

Kā piemēru, šo zīmju atšķirībai pēc dabas, var minēt Nikolas Kidmenas un Toma Krūza laulību. Nikola ir Dvīņi, viņa visas lietas uztver daudz racionālāk nekā Toms. Turpretim Toms, kā Vēzis, ir kaprīzs un temperamentīgs.

Dvīnim tīri fiziski liksies grūti likt savam prātam domāt mazāk racionāli. Bet Vēzim ir kritiski nepieciešams, lai partneris prastu izrādīt savas jūtas, lai abi varētu dalīties savās sajūtās, bet tas Dvīnim var sagādāt grūtības. Dvīnim patīk iedziļināties sajūtās un runāt par to tikai gultā.

Dvīnim vajag atminēties, ka cilvēku starpā ir arī neverbāla komunikācija. Vēzis ir īstā zīme, kurš to varētu iemācīt Dvīnim apjaust. Lai arī neesat pati labākā zīmju kombinācija attiecību veidošanai, jūs daudz ko varat iemācīties viens no otra.

DVĪŅI + LAUVA

Gaiss un uguns ir karsts gaiss

Dēļ tā, ka Dvīņi būtībā ir intelektuālas personības, viņi veicinās Lauvas hiper lepnumu. Jūs labi saderēsiet kopā, jo Dvīņi spēj radīt tādu gaisotni, lai Lauva kļūtu pretim nākoša un kaislīga.

Dvīņiem patīk dažādība, patīk ir interese par visu jauno, bieži tie lidinās no vienas vietas uz otru, bet mazliet snobiskā Lauva tik viegli nespēj mainīt savus paradumus, tās ir ar stingru mugurkaulu un  pielāgošanāš Dvīņu garīgās pilnveidošanās procesiem var sagādāt grūtības.

Šīs zīmes spēj izveidot lielisku draudzību savā starpā. Tādēļ, ja arī neplānojat saistīties uz ilgu laiku, jūs varēsiet izbaudīt jaukos mirkļus vismaz šobrīd kopā. Dvīņi viegli pratīs apmierināt sabiedriskās, intelektuālās Lauvas prasības un lielākajā daļā arī emocionālās prasības. Arī otrādi – Lauva Dvīņa prasības un vajadzības.

Jūs apmierināsiet viens otra alkas pēc uzmanības. Ja vien abi spēsiet respektēt otra vēlmi būt dzīves notikumu centrā, jūs būšiet viens otra papildinājums.

Kvēlojošā un vienmēr entuziasma pilnā Lauvas liesma neapšaubāmi stimulēs Dvīni justies, ka viņa talanti un spējas tiek atzinīgi novērtētas. Lauva ir radoša zīme un Dvīņi to respektēs un mācīsies no viņiem. To vislabāk varēs novērot sabiedrībā, tādēļ, ka jums abiem patīk atrasties draugu kompānijās.

Lauvai patī daudz runāt un arī nekad neatkāpties no savām idejām. Bet Dvīņi ļoti labi prot pielāgoties izmaiņām un ir daudz piekāpīgāki.

Runājot par mīlestību un pieķeršanos jūsu starpā, abi piedzīvosiet nevaldāmus kaislīgus mirkļus, kas vairos aizraujošu un neaizmirstamu pieredzi.

DVĪŅI + JAUNAVA

Gaiss kopā ar zemi veido putekļus

Starp Dvīņiem un Jaunavām paris raksturīgas atšķirības, pat neskatoties uz to, ka jums abiem kopīgā valdošā planēta ir Merkurs. Lai arī jūsu temperaments ir līdzīgs, Jaunavas mūžigā tiekšanās pēc perfekcionisma un sīkumainība, burtiski, padarīs Dvīni traku.

Jūs, iespējams, izbaudāt viens otra sabiedrību, spēlējot garīgas „spēles”, tomēr Dvīņi labprāt aprunā tēmu tikai virspusēji, pieminot nozīmīgākos notikumus, neiedziļinoties mazsvarīgās detaļās, bet tas ir tieši tas, kas ir Jaunavas dabā – viņai ļoti labi padodas iedziļināties sīkās, reizēm nebūtiskās lietās.

Jaunava ļoti labi orientējas cilvēku personībās un ģimenes lietu sfērās. Jaunava spēj dot Dvīnim nepieciešamo drošo patvērumu, kurā viņš var justies kā savā iekšējā pasaulē, kura vienmēr mainās un sastāv no daudz dažādām aktivitātēm un notikumiem. Dvīnis,savā dzīvē, jutīsies stabilāks , esot kopā ar zemes zīmi Jaunavu; Jaunava spēs sniegt drošības sajūtu un finansiālu stabilitāti, kura Dvīnim,savā dzīvē, pašam trūkst.

Dvīnim ir tendence neuztraukties ne par ko un reizēm likties komiskam attiecībā uz savu dzīvi. Jaunavai tas var sagādāt raizes, jo viņa lietas uztver ļoti nopietni. Ja arī Dvīnim savs joks liekas pilnīgi nekaitīgs, jāatceras, ka tas tomēr var aizskart jutīgo Jaunavu.

Un tomēr Jaunava, ja vēlas, spēj lietas uztver arī vieglāk, un tas padara viņu dzīves ceļojumu prieka pilnāku.

Runājot par gultas dzīvi, Jaunava ir daudz konservatīvāka par Dvīni, jo pār viņu šīni jomā valda Saturns. Pār Dvīni valdošā Venera ir daudz jutekliska un rotaļīga. Šī nebūš no tām veiksmīgākajām saderībām, bet skatoties uz citiem faktoriem, kas to iespējams spēj kompensēt, ir vērts pamēģināt!

DVĪŅI + SVARI

Gaiss savienojumā ar gaisu veido vēju

Šī ir lieliska zīmju savienība! Šī ir brīnišķīga kombinācija gan īslaicīgām, gan ilglaicīgām attiecībām. Venēra un Merkurs, attiecīgi pār Svariem un Dvīņiem valdošās planētas, ir tuvi planētu draugi. Dvīņi kopā ar Svariem pavisam noteikti no parastas draudzības spēs izveidot ko īpašu.

Svari apbrīnos Dvīņu intelektuālās spējas, reizēm pat saskatot viņos savu skolotāju, kurš zina atbildes uz sarežģītiem jautājumiem.

Kopā jūs būsiet sociāli aktīvs pāris, jūs pavadīsiet laiku lieliski kopā ar draugiem, kā arī atrodoties un baudot kultūras vidi. Iespējams, ka jums abiem patiksies teātris, tādēļ jūs arī paši būsiet aktīvi iesaistījušies kādas mākslas radīšanā. Dvīnim patīk darīt simts un vienu lietu, un Svari labprātīgi seko, jo paši ir mundri un ņipri.

Neviens no jums abiem nejutīsies labi nedarot neko, bet jūs pratīsiet izbaudīt arī mirkļus, sēžot pie kamīna, lasot grāmatu un malkojot vīnu divatā. Dvīnis un Svari, viens otram ir gan intelektuāli piemēroti, gan arī seksuāli. Jūs abi spējat justies komfortabli un labi šādās attiecībās. Šī ir ļoti veiksmīga saderība – starp jums pat valda nedaudz burvestības.

DVĪŅI + SKORPIONS

Gaiss pluss ūdens ir lietus.

Dvīņi, esat gatavi sajust intensīvo Skorpionu katrā dzīves situācijā. Dvīņi ir intelektuāli  un zinoši – tādā bezbēdīgā ziņā, Skorpions visu domā daudz, daudz dziļāk un ir gatavs veikt radikālas pārmaiņas lietās.

Skorpionu neapmierināsi ar tukšām un nepamatotām runām, neiedziļinoties lietu patiesajā būtībā, bet tas ir tieši tas, kā Dvīnis uztver lietas. Skorpions vienmēr meklē dziļāku jēgu un nozīmi visās lietās, un diezgan drīz Dvīnim tas var sākt šķist pārāk drūmi un nepiemēroti.

Valdošās planētas Dvīnim un Skorpionam ir Merkurs un Plutons. Bet Marss kontrolē Skorpiona intensitāti. Un šīs planētas kopā nav viegli saskaņojamas. Tas nozīmē, ka reizēm Skorpions Dvīni var pilnībā nokaitināt. Šis, protams, var likt justies Dvīnim neomulīgi un satraukti, bet, ja Dvīnis to tomēr atļauj, viņa ieguvums būs jaunās lietas, ko viņš sevī atklās.

Dvīnis var mēģināt pierunāt Skorpionu mainīt nedaudz savu attieksmi, domas, kļūt mazliet pielaidīgākam, nedaudz bezrūpīgāk uztver ikdienišķas situācijas, vai pat visu dzīvi. Bet šādi Dvīņa uzskati var savukārt sakaitināt Skorpionu pavisam.

Kad pāris nonāk līdz guļamistabai, šī kombinācija izrādās pārlieku vāja, lai spētu saglabāt romantiskas attiecības. Neskatoties uz grūtībām emocionālajā ziņā, šī kombinācija ir ļoti veiksmīga risinot biznesa uz finansiālas lietas.

Seksuālā jomā Skorpions Dvīni spēs pārsteigt un valdzināt, bet būs jūtama Skorpiona centieni dominēt un kontrolēt jūsu emocijas un sajūtas. Būtībā Skorpions vēlas nopietnākas attiecības nekā Dvīnis spējīgs dot. Tas nenozīmē, ka Dvīnis ir,  kādā veidā, aprobežotāks, seklāks cilvēks, viņš vienkārši ir persona ar mazāku dedzību un kvēlumu.

Skorpiona vēlme dominēt un greizsirdība uzplūdi nav laba kombinācija ar Dvīņu jauko un ātri pielāgojamo dabu. Mēģinot izveidot labas, balansētas attiecības var prasīt daudzas korekcijas sevī abām pusēm.

STRĒLNIEKS + DVĪŅI

Uguns plus gaiss veido karstu gaisu

Strēlnieka savienība ar Dvīni ir visintriģējošākā kombinācija no visām. Tās ir pretējas zodiaka zīmes, bet pretstati parasti pievelkas. Runājot tieši par šīm zodiaka zīmēm tā ir un tā nav – tas ir atkarīgs kā uz to skatās.

Pirmkārt, jūs abi esat mainīgas dabas civēki. Tas nozīmē, ka ievērojamas pārmaiņas un dažādība jūsu dzīvē, nav diezko neparasta un nepieņemama. Būs nemitīga kustēšanās, rosīšanās, pārvietošanās un tas ir ļoti svarīgi jūsu abu garīgajam un emocionālajam stāvoklim.

Dvīņi nosliecas vairāk uz racionālu un prātīgu dzīves pieeju, bet savukārt Strēlnieks dod priekšroku plašam, vispārīgam skatam. Ceļošana ir tā nodarbe, kur abas šīs atšķirīgās pieejas ļoti labi saderēs kopā. Braukāšana pa pasauli ļauj Strēlniekam izzināt viņam tik ļoti interesējošos starpkultūru un filozofiskos jautājumus. Bet Dvīņi gūst sabiedrisko mijiedarbību, kura viņiem ir nepieciešama. Ceļojums ir ļoti laba tikšanās vieta šīm zīmēm.

Ja Strēlnieks tomēr izvēlas iet kopīgu ceļu ar Dvīņiem, tad nevajadzētu brīnīties, ka tomēr sanāk nokļūt līdz īstai mīlestībai un romantikai.

Lai vai kā jūsu mainīgās dabas dēļ, var paiet visai ilgs laiks, lai jūs varētu vienotie par kādu noteiktu, noturīgu, apņēmīgu lēmumu, kas ietekmēs jūsu nākotni. Tur var rasties novilcināšanās vai citi neparedzēti šķēršļi no jūsu vai citu cilvēku puses, kas būtiski apgrūtinās izdošanos.

Tā kā jūsu personības ir atšķirīgas un arī līdzīgas, attiecības prasīs daudz darba no jums abiem. Ja jūs viens otram dosiet brīvību aizrauties ar savām individuālajām interesēm, jūsu attiecības var izaugt par tādām, kur abi jutīsieties komfortabli ar otru.

Seksuālā ziņā starp jums valda laba enerģija. Strēlnieka siltums un pievilcība stimulēs Dvīņa intelektuālās un komunikācijas prasmes. Starp jums būs dzīvīga verbāla, jutekliska, emocionāla enerģijas apmaiņa. Ir sagaidāma aizraujoša nākotne.

DVĪNIS + MEŽĀZIS

Gaiss + zeme = putekļi

Liksies, ka Mežāzis nekavējoties vilks uz zemes Dvīņa gaisīgumu un enerģijas pārpilnību. Tas Dvīnim var arī nepatikt. Šī kombinācija ļoti labi darbosies biznesā vai kādā profesionālā laukā, bet tas nepiedāvā jums daudzas kopīgas intereses un līdzības personības rakstura īpašībās. Šie elementi – gaiss un zeme ir diezgan atšķirīgi – iznākums šai kombinācijai ir putekļi.

Mežāzis ir sarežģīta zodiaka zīme Dvīnim. Mežāzim ir spēcīgs karmiskais savienojums naudas jautājumos. Jums nāksies daudz ko pārrunāt attiecībā par vērtībām. Kas ir tas, ko jūs abi vēlaties no attiecībām, kā arī, kā jūs mācēsiet apieties ar finansiālām lietām. Šie kļūs par jūsu attiecību „klupšanas akmeņiem”, ja netiksiet ar tiem skaidrībā jau pašā sākumā.

Dvīnis uzticēt atbildību par finansiālu drošību, jo reizēm viņš naudu tērē brīvi vaļsirdīgi un pārāk dāsni. Mežāzis skaita katru santīmu un ir daudz taupīgāks. Prasme atbilstoši sadalīt naudu un resursus var būt jūsu lielākais strīda jautājums.

Sektors, kas norāda uz finansiālajām rūpēm, rāda arī, ka seksuālajai dzīvei vajadzēs pievērst nedaudz vairāk uzmanības kā parasti. Dvīņi var stimulēt Mežāža konservatīvismu. Mežāzis to labprāt uzņems un baudīs Dvīņa rotaļīgumu, pēc kāda laika Mežāzis pat var seksuāli atvērties un tas parādīs, ka jūsu attiecības ir tik veiksmīgas, ka tiek pieļauta to ilgtspēja.

Pār Mežāzi valda lēnais un nosvērtais Saturns, un Dvīnim viņš var sniegt dziļāku izpratni pašam pret sevi, skaidras atbildes dažādos jautājumos, notikumos, ja Dvīņi paši to vēlēsies. Tas pat ir iespējams, ja tomēr nedibina nopietnas attiecības viens ar otru. Dvīņi būs pārsteigti, cik dziļš ir Mežāža domāšanas līmenis, un tas ir būtiski atšķirīgs no Dvīņa.

DVĪŅI + ŪDENSVĪRS. Gaiss + gaiss = vējš

Karmiskās saites starp diviem vienādiem elementiem (gaiss) ir ļoti stipras un bieži nes piepildījumu daudzās dzīve sfērās. Dzīve bieži „spēlējas” ar cilvēkiem nozīmīgu notikumu laikā: jūs varat satikties, kad vismazāk to esat gaidījuši, vai arī neparedzētu apstākļu dēļ. Kad jūs abi satiksieties, jūs abi skaidri zināsiet, ka ir kāda jēga, nozīme jūsu savienībai.

Ūdensvīrs sirdī ir dumpinieks… bieži gan bez kāda konkrēta iemesla. Bet viņi to apzinās un tas viņus īpaši neuztrauc; viņi valda paši pār sevi. Brīvību mīlošā attieksme liekas saistoša Dvīņiem. Tas viņiem atgādina, ko tieši viņi meklē šajā dzīvē – dažādību, aizrautību un intelektuālu attīstību.

Planēta Urāns, kura valda pār Ūdensvīru, dod viņam daudz enerģijas, ko tērēt attiecību veidošanai. Dvīņi tāpēc ciena, respektē Ūdensvīru un tāpēc Ūdensvīrs iedvesmo viņu daudzējādā ziņā, ne tikai romantiskajā nozīmē. Ūdensvīrs vēl vairāk uzspodrinās Dvīņa izsmalcināto un cilvēcisko personību.

Cik atklāti būsiet viens otram intīmākās lietās būs atkarīgs no tā, cik patiesi esat ikdienišķās sarunās. Un abi jūs esat lieliski sarunu biedri! Jūs pavadīsiet stundām ilgi daloties ar savam visdziļākajām domām, idejām un iztēles augļiem!

Diezgan liela starpība ir starp jūsu intelektuālu pieeju. Dvīņiem patīk mētāties no viena sarunu temata uz otru. Bet šāda pieeja, kur netiek izrunātas dziļākas katra notikuma lietas, var kļūt garlaicīgas Ūdensvīram. Ūdensvīrs dod priekšroku dziļākiem lietu iztirzājumiem. Tas nenozīmē, ka Dvīnis nespēj tam turēt līdzi, viņš to spēj, tikai tas prasa vairāk uzmanības un koncentrēšanās no Dvīņa puses. Viens no otra jūs varat iemācīties diezgan daudz.

DVĪŅI + ZIVS. Gaiss + ūdens = lietus.

Dvīņu uz Zivs kopējā saderība ir izaicinoša. Elementi – gaiss un ūdens patiesībā ir diezgan atšķirīgi. Gaiss vairāk saistās ar prātu, bet ūdens ar emocijām, un tas patiesībā dod jums mājienu uz lietām, kurām jums vairāk vajadzētu koncentrēties; kā arī vai katrs spēsiet pieņemt otra atšķirību.

Zivs pieredzes bagātā dzīve balstās vairāk uz intuīciju un instinktiem, viņiem ir nekonkrētāki nekā Dvīņi. Zivs pieņem lēmumus balstoties uz savām iekšējām sajūtām. Turpretim Dvīņiem ir nepieciešami reāli pierādījumi pirms lēmumu pieņemšanas. Dvīņi reizēm var nesaprast to kā Zivs pieņem savus lēmumus.

Jūs abi maināt savus uzskatus tik pat viegli un bieži kā drēbes, un abi jūs dzīvē meklējat dažādību un aizrautību. Jūs abi esat motivēti darboties, pateicoties visdažādākām lietām. Katra diena pavadīta kopā jums būs īsts piedzīvojums, bet negatīvo piedzīvojumu būs tik pat daudz, cik pozitīvo.

Vieds kā jūs uztverat mīlestību ir tieši pretējs. Dvīņi parasti liek lietā prātu, sazinoties ar citiem cilvēkiem. Zivs katrā ziņā neizvairīsies no sabiedrības un citu cilvēku kompānijām, bet viņi pievēršas vairāk uzmanību klausīšanai citos, ka arī Zivs sarunāšanās veids ir daudz izsmalcinātāks.

Ja Dvīņi vēlēsies tomēr nopietnas attiecības ar Zivi, viņiem nāksies pierādīt to, ka saprot dzīves dziļākos aspektus. Zivij ir nepieciešams zināt to, ka Dvīņi pilnīgi virspusēji, jo sākotnēji Zivij rodas priekšstats, ka Dvīņi ir pārāk nekonkrēti, izklaidīgi un vispārīgi.

Dvīņiem jābūt uzmanīgiem attiecībā pret Zivs jutīgāko pusi un jāpierāda, ka viņš nav tikai „tukši vārdi” vai „uzpūsts burbulis”. Tas nozīmē, ka noderīgi būtu Dvīnim reizēm paklusēt, kad abas zīmes ir kopā. Ar to Dvīņi izpelnīsies respektu Zivs acīs. Un Dvīņi ar šīm attiecībām var iemācīties saprast savas iekšējās sajūtas, izjūtas un kas patiesībā ir zem viņu vaļsirdīgās pļāpāšanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *